Krakowski kalendarz halowy 1-7.12

Kolejne wydanie kalendarza obejmuje mecze siatkówki i koszykówki z Krakowa i Małopolski.
Są tu zawarte informacje o spotkaniach lig centralnych z całego województwa oraz drużyn z metropolii krakowskiej uczestniczących w seniorskich rozgrywkach lokalnych, a także z fazy grupowej akademickich mistrzostw Małopolski.

CZWARTEK, 1 GRUDNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19.30: Collegium Medicum UJ – Uniwersytet Jagielloński; hala CM UJ ul. Badurskiego 19
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19: Krakowska Akademia – Akademia Wychowania Fizycznego; hala SP nr 31 ul. Prusa 18
g. 19.30: Uniwersytet Jagielloński – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala UJ ul. Piastowska 26

PIĄTEK, 2 GRUDNIA
II liga koszykarek
g. 18.30: Ikar Niepołomice – Politechnika Korona II Kraków; hala ZS ul. 3 maja 2a
III liga siatkarzy
g. 20.30: Hutnik Dobry Wynik Kraków – Orzeł 1948 Bębło; hala III LO os. Wysokie 6

SOBOTA, 3 GRUDNIA
Orlen Liga
g. 17: Polski Cukier Muszynianka Enea – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza; hala Rynek 13
I liga siatkarek
g. 18: Solna Wieliczka – Joker Mekro Świecie; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
g. 18.30: Proxima Kraków – SMS Szczyrk; hala „Suche Stawy” ul. Ptaszyckiego 4

I liga koszykarzy
g. 17: AGH Kraków – Biofarm Basket Poznań; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga koszykarek
g. 12.30: Żak Nowy Sącz – Wisła Can-Pack II Kraków; hala MOSiR ul. Nadbrzeżna 34

II liga siatkarek
g. 18: Sokół Zator – Sandecja Nowy Sącz; hala ZSO ul. Kongresowa 11
g. 19: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – E.Leclerc Radomka Radom; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8
II liga siatkarzy
g. 18: MKS Andrychów – Volley Rybnik; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4

III liga siatkarek
g. 17: Maraton Krzeszowice – Skawa Wadowice; hala ul. Długa 22
g. 17: Muszyna Proxima Kraków – Zalew Świnna Poręba; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35
g. 17.30: Salos Staniątki – Poprad Stary Sącz; hala ZS w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
III liga siatkarzy
g. 17.30: Dalin Myślenice – MKS II Andrychów; hala ul. Zdrojowa 9

NIEDZIELA, 4 GRUDNIA
Basket Liga Kobiet
g. 17: Wisła Can-Pack Kraków – InvestInTheWest Gorzów Wlkp.; hala ul. Reymonta 22
III liga koszykarzy
g. 12: AZS PK II Korona Kraków – Uniwersytet Rolniczy Kraków; hala Korony Kalwaryjska 9-15
g. 14.30: Cracovia 1906 – Limblach Limanowa; hala ZSP os. Oświecenia 30
III liga siatkarzy
g. 18: Orzeł Bębło – Kłos Olkusz; hala GOKiS w Białym Kościele ul. Krakowska 172

PONIEDZIAŁEK, 5 GRUDNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 17: Uniwersytet Ekonomiczny – PWSZ Tarnów; hala UEK ul. Rakowicka 27
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Rolniczy; hala ul. Piastowska 26a

Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19: Uniwersytet Pedagogiczny – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala UR al. 29 listopada 58
g. 19.30: Politechnika Krakowska – Uniwersytet Jagielloński; hala PK ul. Kamienna 17

WTOREK, 6 GRUDNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18: Uniwersytet Rolniczy – Collegium Medicum UJ; hala al. 29 listopada 58
g. 20: Uniwersytet Jagielloński – Uniwersytet Pedagogiczny; hala ul. Piastowska 26
g. 20: Politechnika Krakowska – Akademia Wychowania Fizycznego; hala ul. Kamienna 17

Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20.30: Uniwersytet Pedagogiczny – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala UP os. Stalowe 17
g. 21.30: Uniwersytet Jagielloński – Politechnika Krakowska; hala ul. Piastowska 26
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 20.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Pedagogiczny; hala AWF al. Jana Pawła II 78

ŚRODA, 7 GRUDNIA
Euroliga koszykarek
g. 19: Wisła Can-Pack Kraków – Fenerbahce Stambuł; hala ul. Reymonta 22
II liga siatkarek
g. 18: Sandecja Nowy Sącz – SMS II Szczyrk; hala II LO ul. Żeromskiego 16

Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.30: Collegium Medicum – Akademia Wychowania Fizycznego; hala ul. Badurskiego 19
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 19.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Collegium Medicum; hala al. Jana Pawła II 78
g. 20.30: PWSZ Tarnów – Uniwersytet Ekonomiczny; hala ul. Mickiewicza 8

Komentowanie zablokowane.