Krakowski kalendarz halowy 10-16.3

W najnowszym kalendarzyku znalazły się rozgrywki seniorskie, młodzieżowe i akademickie.
Są tutaj mecze siatkówki i koszykówki: lig centralnych z całego województwa oraz drużyn z aglomeracji krakowskiej uczestniczących w ligach lokalnych. Ponadto mecze o poszczególne miejsca akademickich mistrzostw Małopolski w siatkówce, a także ćwierćfinały mistrzostw kraju kadetów.

PIĄTEK, 10 MARCA
I liga siatkarek
g. 18.30: Proxima Kraków – Calisia Kalisz; hala „Suche Stawy” ul. Ptaszyckiego 4
III liga siatkarzy
g. 20.30: Hutnik Dobry Wynik Kraków – Kęczanin Kęty; hala III LO os. Wysokie 6
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18.30: Uniwersytet Ekonomiczny – Uniwersytet Pedagogiczny; hala UEK ul. Rakowicka 27

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetów w siatkówce
Nowy Sącz, hala MOSiR ul. Na Rurach 16
g. 10: Hutnik Dobry Wynik Kraków – MMKS Kędzierzyn-Koźle (gr. A)
g. 12: KS Milicz – AZS 2020 IV LO Częstochowa (gr. B)
g. 16: Gwardia Wrocław – Hutnik Dobry Wynik (gr. A)
g. 18: Dunajec Nowy Sącz – Milicz (gr. B)

SOBOTA, 11 MARCA
I liga koszykarzy
g. 18: AGH Kraków – Jamalex Polonia Leszno; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga koszykarzy
g. 16: Wisła Kraków – AZS Politechnika Częstochowa; hala ul. Reymonta 22

I liga siatkarek
g. 18.30: Solna Wieliczka – Politechnika Śląska Gliwice; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
II liga siatkarek
g. 18: Sokół Zator – Sandecja Nowy Sącz; hala ZSO ul. Kongresowa 11
g. 19: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Tomasovia Tomaszów Lub.; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8
II liga siatkarzy
g. 17: MKS Andrychów – AZS Politechnika Opolska; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetów w siatkówce
Nowy Sącz, hala MOSiR ul. Na Rurach 16
g. 11: o 5. miejsce (3. gr. A – 3. gr. B)
g. 13.30: 1. gr. A – 2. gr. B
g. 16: 1. gr. B – 2. gr. A

NIEDZIELA, 12 MARCA
II liga koszykarzy
g. 16: R8 Politechnika Kraków – Zagłębie Sosnowiec; mała hala Tauron Areny ul. Lema 7
III liga koszykarzy
g. 12.30: Korona AZS Politechnika II Kraków – MUKS 1811 Unia Tarnów; hala Korony ul. Kalwaryjska 9-15
g. 18: Wisła II Kraków – Limblach Limanowa; hala ul. Reymonta 22

Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 16 i 16.45: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Ekonomiczny; hala ul. Piastowska 26a (obydwa mecze półfinałowe odbędą się jeden po drugim)

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetów w siatkówce
Nowy Sącz, hala MOSiR ul. Na Rurach 16
g. 10: 2. gr. A – 2. gr. B
g. 12: 1. gr. A – 1. gr. B

PONIEDZIAŁEK, 13 MARCA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19 – finał: PWSZ Tarnów – Akademia Wychowania Fizycznego; hala ul. Mickiewicza 8
g. 19 – o 9. miejsce: Krakowska Akademia – Collegium Medicum UJ; hala SP 31 ul. Prusa 18

Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 17.30 – finał: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. Piastowska
g. 20.30 – o 9. miejsce: Krakowska Akademia – Collegium Medicum UJ; hala ul. Prusa 18

Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.30: Collegium Medicum UJ – Uniwersytet Jagielloński; hala CM UJ ul. Badurskiego 19
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19.30: Politechnika Krakowska – Akademia Wychowania Fizycznego; hala ul. Kamienna 17

WTOREK, 14 MARCA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20 – o 3. miejsce: Politechnika Krakowska – Uniwersytet Ekonomiczny; hala ul. Kamienna
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 20 – o 7. miejsce: Politechnika Krakowska – Uniwersytet Pedagogiczny; hala ul. Kamienna

ŚRODA, 15 MARCA
III liga koszykarzy
g. 17.45: Cracovia 1906 – Korona AZS Politechnika II Kraków; hala SP 130 os. Oświecenia 30

Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 20.30 – o 3. miejsce: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Rolniczy; hala ul. Piastowska 26a
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 19 – o 7. miejsce: Uniwersytet Rolniczy – PWSZ Tarnów; hala UR al. 29 listopada 58

CZWARTEK, 16 MARCA
III liga koszykarzy
g. 18.45: Regis Wieliczka – Korona AZS Politechnika II Kraków; hala gimnazjum ul. Piłsudskiego 20

Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19.30 – o 9. miejsce: Collegium Medicum – Krakowska Akademia; hala ul. Badurskiego 19
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20.30 – o 5. miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny – Akademia Wychowania Fizycznego; hala UP os. Stalowe 17
g. 21 – o 9. miejsce: Collegium Medicum UJ – Krakowska Akademia; hala ul. Badurskiego 19
o 5. miejsce: Uniwersytet Jagielloński – Uniwersytet Ekonomiczny; hala UJ ul. Piastowska 26 (mecz został odwołany, najprawdopodobniej UJ wygra walkowerem)

Komentowanie zablokowane.