Krakowski kalendarz halowy 10-16.3

Kolejna odsłona kalendarzyka obejmuje mecze siatkówki i koszykówki, zwłaszcza fazy play off, jak i decydujące spotkania akademickich mistrzostw Małopolski.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całego województwa.
W trosce o dokładność zostały pominięte mecze zespołów, w przypadku których, kiedy były gospodarzami, godziny rozpoczęcia były w pierwszej fazie sezonu notoryczne zmieniane już po publikacji kalendarzyka i/lub niezgodne z informacjami podawanymi przez oficjalne organy zajmujące się rozgrywkami.

CZWARTEK, 10 MARCA
Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorów U-18 w koszykówce
Kraków, hala Korony, ul. Kalwaryjska 9-15
g. 16: Cracovia 1906 Szkoła Gortata – Regis Wieliczka
g. 18: Korona Kraków – MKS Pałac Młodzieży Tarnów

Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18.30: Politechnika Krakowska – Uniwersytet Ekonomiczny; hala PK ul. Kamienna 17
g. 19.30: Collegium Medicum UJ – Uniwersytet Rolniczy; hala CM UJ ul. Badurskiego 19
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 18.30: Politechnika Krakowska – PWSZ Tarnów; hala ul. Kamienna 17
g. 21.30: Uniwersytet Jagielloński – Uniwersytet Pedagogiczny; hala UJ ul. Piastowska 26

PIĄTEK, 11 MARCA
Euroliga koszykarek
g. 19.30: Wisła Can-Pack Kraków – Fenerbahce Stambuł; hala ul. Reymonta 22 (transmisja w TVP Kraków)
Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorów U-18 w koszykówce
Kraków, hala Korony, ul. Kalwaryjska 9-15
g. 17: Cracovia 1906 Szkoła Gortata – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
g. 19: Korona Kraków – Regis Wieliczka

SOBOTA, 12 MARCA
Orlen Liga
g. 17: Polski Cukier Muszynianka Enea – KSZO Ostrowiec Św.; hala Rynek 13
I liga siatkarzy
g. 16: AGH Kraków – AZS PWSZ Stal Nysa; hala AGH ul. Piastowska 26a
g. 18: KPS Kęty – Ślepsk Suwałki; hala OSiR os. Nad Sołą 29
II liga siatkarek
g. 18: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – AGH Kraków; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8 (relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ)
g. 18: Skawa Wadowice – Sokół Zator; hala ZS nr 1 ul. Słowackiego 2

I liga koszykarek
g. 17.30: AZS Politechnika Korona Kraków – AZS PWSZ II Gorzów Wlkp.; hala PK ul. Kamienna 17
II liga koszykarzy
g. 19: Wisła Kraków – AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice; hala ul. Reymonta 22
g. 19.30: AGH Kraków – Pogoń Ruda Śląska; hala ul. Piastowska 26a
Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorów U-18 w koszykówce
Kraków, hala Korony, ul. Kalwaryjska 9-15
g. 15: Regis Wieliczka – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
g. 17: Korona Kraków – Cracovia 1906 Szkoła Gortata

III liga siatkarek
g. 15: Kampus Wielicki – Maraton Krzeszowice; hala gimnazjum ul. Piłsudskiego 20
g. 19: Valkiria Nowa Huta – Poprad Stary Sącz; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35
III liga siatkarzy
g. 18: Orzeł Bębło – Sokół Tuchów; hala GOKiS w Białym Kościele

NIEDZIELA, 13 MARCA
III liga siatkarek
g. 15: Salos Staniątki – PMOS Chrzanów; hala ZS w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
III liga koszykarzy
g. 16: Cracovia 1906 Szkoła Gortata – Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce; hala SP nr 130 os. Oświecenia 30
g. 16: Korona Kraków – MKS Gorlice; hala ul. Kalwaryjska 9-15
g. 16.30: Regis Wieliczka – Calipers Kielce; hala gimnazjum ul. Piłsudskiego 20

PONIEDZIAŁEK, 14 MARCA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19 – o 9. miejsce: Krakowska Akademia – Uniwersytet Pedagogiczny; hala SP nr 31 ul. Prusa 18
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 18.15 – o 3. miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny – Uniwersytet Pedagogiczny; hala UEK ul. Rakowicka 27
g. 20.30 – o 9. miejsce: Krakowska Akademia – Uniwersytet Rolniczy; hala ul. Prusa 18
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19.15: Uniwersytet Pedagogiczny – Uniwersytet Ekonomiczny; hala UR al. 29 listopada 58

WTOREK, 15 MARCA
Tauron Basket Liga Kobiet
g. 18: Wisła Can-Pack Kraków – Pszczółka AZS UMCS Lublin; hala ul. Reymonta 22
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18.15 – o 5. miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny – Uniwersytet Rolniczy; hala ul. Rakowicka 27
g. 19.30 – o 3. miejsce: Uniwersytet Jagielloński – Akademia Wychowania Fizycznego; hala UJ ul. Piastowska 26
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 19.30 – o 9. miejsce: Uniwersytet Rolniczy – Krakowska Akademia; hala al. 29 listopada 58
g. 21.30 – o 1. miejsce: Uniwersytet Jagielloński – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala UJ ul. Piastowska 26
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 21: Uniwersytet Jagielloński – Politechnika Krakowska; hala UJ ul. Piastowska 26

ŚRODA, 16 MARCA
Puchar Polski siatkarek
g. 18: Polski Cukier Muszynianka Enea – Impel Wrocław; hala Rynek 13
II liga siatkarzy
g. 19.30: Contimax MOSiR Bochnia – Neobus Raf-Mar Niebylec; hala MOSiR ul. Poniatowskiego 32

Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 19 – o 7. miejsce: PWSZ Tarnów – Collegium Medicum UJ; hala ul. Mickiewicza 8
g. 21 – o 5. miejsce: Akademia Wychowania Fizycznego – Politechnika Krakowska; hala AWF al. Jana Pawła II 78
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.30: Collegium Medicum UJ – Uniwersytet Rolniczy; hala ul. Badurskiego 19

Komentowanie zablokowane.