Krakowski kalendarz halowy 11-16.11

Kalendarzyk obejmuje mecze ligowe, Pucharu Polski oraz rozkręcających się akademickich mistrzostw Małopolski.
W kalendarzyku zawarte są informacje o spotkaniach siatkówki i koszykówki, rozgrywek centralnych z całego województwa oraz drużyn z metropolii krakowskiej uczestniczących w seniorskich rozgrywkach lokalnych.

PIĄTEK, 11 LISTOPADA
Basket Liga Kobiet
g. 18: Wisła Can-Pack Kraków – Energa Toruń; hala ul. Reymonta 22
II liga koszykarzy
g. 15: Wisła Kraków – MKKS Rybnik; hala ul. Reymonta 22
g. 18: RB Basket Politechnika Kraków – Weegree AZS Politechnika Opolska; hala Korony ul. Kalwaryjska 9-15

SOBOTA, 12 LISTOPADA
Orlen Liga
g. 17: Polski Cukier Muszynianka Enea – ŁKS Commercecon Łódź; hala Rynek 13
I liga siatkarzy
g. 18: AGH Kraków – KPS Siedlce; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga siatkarzy
g. 16: Dunajec Nowy Sącz – Avia Świdnik; hala OSiR ul. Na Rurach 16

I liga koszykarek
g. 17: AZS Politechnika Korona Kraków – Chrobry Basket Głuchołazy; hala PK ul. Kamienna 17
II liga koszykarek
g. 14.30: Ikar Niepołomice – MLKS-MOS Rzeszów; hala ZS ul. 3 maja 2a

III liga siatkarek
g. 17.30: Salos Staniątki – Kampus Wielicki; hala ZS w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
g. 18: Dalin Myślenice – Jedynka Tarnów; hala ul. Zdrojowa 9
g. 18: Maraton Krzeszowice – Zalew Świnna Poręba; hala ul Długa 22
g. 20: Valkiria Nowa Huta – Prądniczanka Kraków; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35
(godzina nie potwierdzona): Muszyna Proxima Kraków – Victoria Witkowice; (w czwartek po południu ukazała się informacja, że został zamieniony gospodarz meczu i odbędzie się on w Witkowicach)

NIEDZIELA, 13 LISTOPADA
II liga koszykarek
g. 13: Wisła Can-Pack II Kraków – AZS Politechnika Korona II Kraków; hala ul. Reymonta 22

PONIEDZIAŁEK, 14 LISTOPADA
III liga siatkarzy
g. 18: Orzeł 1948 Bębło – MKS II Andrychów; hala GOKiS w Białym Kościele ul. Krakowska 172

Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.30: Collegium Medicum UJ – Politechnika Krakowska; hala CM UJ ul. Badurskiego 19
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19: Uniwersytet Pedagogiczny – Akademia Wychowania Fizycznego; hala UR al. 29 listopada 58
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20: Uniwersytet Ekonomiczny – Krakowska Akademia; hala UEK ul. Rakowicka 17
g. 20.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Akademia Wychowania Fizycznego; hala ul. Piastowska 26a

WTOREK, 15 LISTOPADA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 20: Politechnika Krakowska – Krakowska Akademia; hala ul. Kamienna 17

ŚRODA, 16 LISTOPADA
I liga koszykarzy
g. 18.30: AGH Kraków – GKS Tychy; hala ul. Piastowska 26a
Puchar Polski siatkarzy
g. 19: MKS Andrychów – AZS PWSZ Stal Nysa; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Ekonomiczny; hala AWF al. Jana Pawła II 78

Komentowanie zablokowane.