Krakowski kalendarz halowy 12-18.11

Prezentujemy kolejną listopadową odsłonę kalendarzyka siatkówki i koszykówki – zarówno meczów ligowych, jak i rozkręcających się akademickich mistrzostw Małopolski.
Kalendarzyk obejmuje spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całej Małopolski.

CZWARTEK, 12 LISTOPADA
Euroliga koszykarek
g. 18.30: Wisła Can-Pack Kraków – Bourges Basket; hala ul. Reymonta 22 – mecz został przełożony ze środy, ze względu na zbyt późne przybycie do Krakowa drużyny francuskiej, transmisję w TV internetowej można obejrzeć pod adresem: http://wislacanpack.pl/live/

PIĄTEK, 13 LISTOPADA
III liga siatkarzy
g. 19.30: Hutnik II Dobry Wynik Kraków – Kęczanin; hala III LO os. Wysokie 6

SOBOTA, 14 LISTOPADA
Tauron Basket Liga Kobiet
g. 18: Energa Toruń – Wisła Can-Pack Kraków; transmisja w TV internetowej na stronie basketligakobiet.pl

I liga siatkarzy
g. 18: KPS Kęty – AGH Kraków; hala OSiR os. Nad Sołą 29
II liga siatkarek
g. 18: Solna Wieliczka – Grupa Azoty PWSZ Tarnów; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
g. 19: Sokół Zator – Skawa Wadowice; hala ZSO ul. Kongresowa 11
II liga siatkarzy
g. 17: MKS Andrychów – UKS Strzelce Opolskie; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4

III liga siatkarek
g. 14: Wisła Kraków – AGH II Kraków; hala treningowa ul. Reymonta 22
g. 15: Kampus Wielicki – Aktywni Raba Wyżna; hala Kampusu ul. Piłsudskiego 105
g. 17: Valkiria Nowa Huta – Victoria Witkowice; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35
g. 17: Maraton Krzeszowice – Zalew Świnna Poręba; hala ul. Długa 22
g. 17.15: Dalin Myślenice – Salos Staniątki; hala ul. Zdrojowa 9

NIEDZIELA, 15 LISTOPADA
II liga koszykarzy
g. 18: Wisła Kraków – MOSiR Cieszyn; hala ul. Reymonta 22
II liga koszykarek
g. 12: Wisła Can-Pack II Kraków – Zagłębie Sosnowiec; hala ul. Reymonta 22
III liga koszykarzy
g. 15: Korona Kraków – Politechnika Kraków; hala ul. Kalwaryjska 9-15
g. 16.30: Regis Wieliczka – AZS PŚK Galeria Echo Kielce; hala gimnazjum ul. Piłsudskiego 20
Młoda Liga Kobiet
g. 15*: Muszyna Wisła Kraków – KSZO Ostrowiec Św.; hala ul. Reymonta 22
* jest to godzina rozpoczęcia meczu podana przez oficjalną stronę internetową Młodej Ligi Kobiet oraz oficjalną stronę internetową z obsadami sędziowskimi Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej

PONIEDZIAŁEK, 16 LISTOPADA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19: PWSZ Tarnów – Collegium Medicum UJ; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20: PWSZ T. – CM UJ; hala ul. Mickiewicza 8

WTOREK, 17 LISTOPADA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18.30: Politechnika Krakowska – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala PK ul. Kamienna 17
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19.30: Uniwersytet Ekonomiczny – Uniwersytet Rolniczy; hala UEK ul. Rakowicka 27
g. 20.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Collegium Medicum UJ; hala AGH ul. Piastowska 26a
g. 20.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Pedagogiczny; hala AWF al. Jana Pawła II 78

ŚRODA, 18 LISTOPADA
I liga siatkarzy
g. 18: Hutnik Kraków – Aluron Virtu Warta Zawiercie; hala na „Suchych Stawach” ul. Ptaszyckiego 4

Komentowanie zablokowane.