Krakowski kalendarz halowy 13-18.1

Najnowsze wydanie kalendarzyka obejmuje rozgrywki siatkarskie i koszykarskie w Krakowie oraz Małopolsce na pięciu polach rywalizacji.
Znalazły się tu mecze ligowe rozgrywek centralnych z całego województwa oraz drużyn z metropolii krakowskiej uczestniczących w seniorskich rozgrywkach lokalnych, a także spotkania Euroligi, Pucharu Polski i akademickich mistrzostw Małopolski.

PIĄTEK, 13 STYCZNIA
II liga koszykarek
g. 17.30: Wisła Can-Pack II Kraków – RMKS Rybnik; hala ul. Reymonta 22
III liga siatkarek
g. 20.15: Muszyna Proxima Kraków – Valkiria Nowa Huta; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35

SOBOTA, 14 STYCZNIA
I liga siatkarek
g. 18.30: Proxima Kraków – Solna Wieliczka; hala „Suche Stawy” ul. Ptaszyckiego 4
I liga siatkarzy
g. 18: AGH Kraków – Ślepsk Suwałki; hala AGH ul. Piastowska 26a

II liga siatkarzy
g. 18: MKS Andrychów – UKS Strzelce Opolskie; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
II liga siatkarek
g. 18: Sokół Zator – PLKS Pszczyna; hala ZSO ul. Kongresowa 11
Młoda Liga Kobiet
g. 15: Muszyna Proxima Kraków – ŁKS SG Łódź; hala w Proszowicach ul. Parkowa 10

II liga koszykarek
g. 12.30: Żak Nowy Sącz – JAS-FBG Zagłębie II Sosnowiec; hala MOSiR ul. Nadbrzeżna 34
g. 12.30: Ikar Niepołomice – La Basket Piekary Śl.; hala ZS ul. 3 maja 2a

III liga siatkarek
g. 15.45: Dalin Myślenice – Kampus Wielicki; hala ul. Zdrojowa 9
g. 17: Prądniczanka Kraków – Setbol Oświęcim; hala ul. Majora 12a
g. 18.15: Salos Staniątki – Ogniwo Piwniczna; hala ZS w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
III liga siatkarzy
g. 17.45: Dalin Myślenice – Orzeł 1948 Bębło; hala ul. Zdrojowa 9

NIEDZIELA, 15 STYCZNIA
II liga koszykarzy
g. 18: R8 Basket Politechnika Kraków – Polonia Bytom; mała hala Tauron Areny ul. Lema 7

III liga koszykarzy
g. 13.15: Wisła II Kraków – Skawa Wadowice; hala ul. Reymonta 22
g. 16: Uniwersytet Rolniczy Kraków – MUKS 1811 Unia Tarnów; hala UR ul. 29 listopada 58
g. 16.30: Regis Wieliczka – Limblach Limanowa; hala gimnazjum ul. Piłsudskiego 20

III liga siatkarek
g. 16: Valkiria Nowa Huta – Victoria Witkowice; hala os. Teatralne 35
g. 17: Maraton Krzeszowice – Prądniczanka Kraków; hala CKiS ul. Długa 22

PONIEDZIAŁEK, 16 STYCZNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19: Akademia Górniczo-Hutnicza – Politechnika Krakowska; hala ul. Piastowska 26a
g. 19: PWSZ Tarnów – Uniwersytet Pedagogiczny; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8

Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 18.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Pedagogiczny; hala ul. Piastowska 26a
g. 19.30: Collegium Medicum UJ – Uniwersytet Ekonomiczny; hala CM UJ ul. Badurskiego 19

ŚRODA, 18 STYCZNIA
Euroliga koszykarek
g. 19: Wisła Can-Pack Kraków – ZVVZ USK Praga; hala ul. Reymonta 22
II liga koszykarzy
g. 16: Wisła Kraków – MCKiS Thermo-Rex Jaworzno; hala ul. Reymonta 22
g. 18: R8 Basket Politechnika Kraków – MCS Daniel Gimbaskets Przemyśl; hala ul. Lema 7

Puchar Polski siatkarek
g. 18: Solna Wieliczka – Developres SkyRes Rzeszów; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
g. 18: Polski Cukier Muszynianka – Atom Trefl Sopot; hala Rynek 13

Komentowanie zablokowane.