Krakowski kalendarz halowy 14-20.1

Kolejna odsłona kalendarzyka obejmuje mecze siatkówki i koszykówki, zarówno ligowe, jak i ćwierćfinały akademickich mistrzostw Małopolski.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całego województwa.
W trosce o dokładność zostały pominięte mecze zespołów, w przypadku których, kiedy były gospodarzami, godziny rozpoczęcia były w pierwszej fazie sezonu notoryczne zmieniane już po publikacji kalendarzyka i/lub niezgodne z informacjami podawanymi przez oficjalne organy zajmujące się rozgrywkami.

CZWARTEK, 14 STYCZNIA
II liga koszykarek
g. 18: Wisła Can-Pack II Kraków – Ikar Niepołomice; hala ul. Reymonta 22

PIĄTEK, 15 STYCZNIA
Orlen Liga
g. 18: Chemik Police – Polski Cukier Muszynianka (transmisja tv w Polsacie Sport Extra)

SOBOTA, 16 STYCZNIA
I liga koszykarek
g. 17: AZS Politechnika Korona Kraków – X-Demon Tęcza Leszno; hala PK ul. Kamienna 17
II liga koszykarzy
g. 18.30: Wisła Kraków – AGH Kraków; hala ul. Reymonta 22

II liga siatkarek
g. 13: Skawa Wadowice – Solna Wieliczka; hala ZS nr 1 ul. Słowackiego 2
g. 18: AGH Kraków – Szóstka Mielec; hala ul. Parkowa 10 w Proszowicach
g. 18: Sokół Zator – MKS SAN-Pajda Jarosław; hala ZSO ul. Kongresowa 11
III liga siatkarek
g. 14.30: Salos Staniątki – Kampus Wielicki; hala ZS w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
g. 17: Prądniczanka Kraków – Zalew Świnna Poręba; hala ul. Majora 12a

NIEDZIELA, 17 STYCZNIA
III liga koszykarzy
g. 16.30: Regis Wieliczka – Skawa Wadowice; hala Gimnazjum nr 1 ul. Piłsudskiego 20

WTOREK, 19 STYCZNIA
Puchar CEV siatkarek
g. 20.30: Polski Cukier Muszynianka – Azeryol Baku; hala Rynek 13 (transmisja tv w Polsat Sport Extra)
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19.30: Collegium Medicum UJ – Uniwersytet Jagielloński; hala CM UJ ul. Badurskiego 19
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 21: Collegium Medicum UJ – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. Badurskiego 19

Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Pedagogiczny; hala ul. Piastowska 26a
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19: Krakowska Akademia – Akademia Wychowania Fizycznego; hala SP 31 ul. Prusa 18
g. 20.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. Piastowska 26a

ŚRODA, 20 STYCZNIA
Euroliga koszykarek
g. 18.30: Wisła Can-Pack Kraków – ZVVZ USK Praga; hala ul. Reymonta 22
I liga siatkarzy
g. 18: KPS Kęty – Espadon Szczecin; hala OSiR os. Nad Sołą 29
II liga siatkarzy
g. 19: MKS Andrychów – MCKiS Jaworzno; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
III liga koszykarzy
g. 18.30: Regis Wieliczka – MUKS 1811 Unia Tarnów; hala ul. Piłsudskiego 20
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 19.30 i 20.30: PWSZ Tarnów – Uniwersytet Ekonomiczny; hala ul. Mickiewicza 8

Komentowanie zablokowane.