Krakowski kalendarz halowy 14-20.4

Kolejny kalendarzyk obejmuje mecze siatkówki i koszykówki, zarówno ligowe, jak i półfinałów akademickich mistrzostw Polski.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całego województwa.
W trosce o dokładność zostały pominięte mecze zespołów, w przypadku których, kiedy były gospodarzami, godziny rozpoczęcia były w pierwszej fazie sezonu notoryczne zmieniane już po publikacji kalendarzyka i/lub niezgodne z informacjami podawanymi przez oficjalne organy zajmujące się rozgrywkami.

CZWARTEK, 14 KWIETNIA
III liga siatkarek
g. 18.45: Maraton Krzeszowice – Jedynka Tarnów; hala ul. Długa 22

PIĄTEK, 15 KWIETNIA
III liga siatkarek
g. 19: AGH II Kraków – Kampus Wielicki; hala AGH ul. Piastowska 26a

Turniej młodzików w koszykówce „Wieliczka Cup 2016”
Kampus Wielicki, ul. Piłsudskiego 105
g. 10: Regis Wieliczka – MKKS Rybnik, g. 11.30: Unia Tarnów – MKS Dąbrowa Górnicza; g. 13: WKK Wrocław – Siarka Tarnobrzeg, g. 14.30: Chromik Żary – Kuźnia Stalowa Wola, g. 16: Rybnik – WKK, g. 17.40: Unia – Chromik, g. 19: Regis – Siarka, g. 20.30: MKS D.G. – Kuźnia.

SOBOTA, 16 KWIETNIA
Tauron Basket Liga Kobiet
g. 17: Wisła Can-Pack Kraków – Ślęza Wrocław; hala ul. Reymonta 22
I liga siatkarzy
g. 18: KPS Kęty – Energa Omis Ostrołęka; hala OSiR os. Nad Sołą 29
II liga koszykarzy
g. 18: AGH Kraków – domlublin.pl AZS UMCS Lublin; hala AGH ul. Piastowska 26a

Turniej młodzików w koszykówce „Wieliczka Cup 2016”
Kampus Wielicki, ul. Piłsudskiego 105
g. 8.30: MKKS Rybnik – Siarka Tarnobrzeg, g. 10: MKS Dąbrowa Górnicza – Chromik Żory, g. 11.30: Regis Wieliczka – WKK Wrocław, g. 13: Unia Tarnów – Kuźnia Stalowa Wola, g. 14.30: 3. A – 4. B, g. 16: 4. A – 3. B, g. 17.30: 1. A – 2. B, g. 19: 2. A – 1. B.

NIEDZIELA, 17 KWIETNIA
Tauron Basket Liga Kobiet
g. 15: Wisła Can-Pack Kraków – Ślęza Wrocław; hala ul. Reymonta 22
I liga siatkarzy
g. 11: KPS Kęty – Energa Omis Ostrołęka; hala OSiR os. Nad Sołą 29
III liga siatkarek
g. 12: AGH II Kraków – Sandecja Nowy Sącz; hala ul. Piastowska 26a

Turniej młodzików w koszykówce „Wieliczka Cup 2016”
Kampus Wielicki, ul. Piłsudskiego 105
g. 8.30: o 7. miejsce
g. 10: o 5. miejsce
g. 11.30: o 3. miejsce
g. 13: finał

PONIEDZIAŁEK, 18 KWIETNIA
III liga siatkarek
g. 18.45: Kampus Wielicki – Wisła Kraków; hala Kampusu ul. Piłsudskiego 105

Turniej półfinałowy akademickich mistrzostw Polski koszykarzy
Kraków, obiekty AGH, ul. Piastowska 26a
Hala A – g. 8: Uniwersytet Ekonomiczny – Akademia Górniczo-Hutnicza (gr. C), g. 9.30: Politechnika Krakowska – Collegium Medicum UJ (gr. B), g. 11: Akademia Wychowania Fizycznego Kraków – Uniwersytet Jagielloński (gr. A), g. 12.30: Uniwersytet Rzeszowski – CM UJ (gr. B), g. 14: UJ – Politechnika Świętokrzyska Kielce (A), g. 15.30: AGH – Politechnika Lubelska (C), g. 17: AWF K. – PŚK (A), g. 18.30: Uniwersytet Medyczny Lublin – URz (B);
Hala B – g. 13: Politechnika Lubelska – Politechnika Rzeszowska (C), g. 14.30: UML – PK (B), g. 16: UEK – PRz (C).

Turniej półfinałowy akademickich mistrzostw Polski koszykarek
Kraków, obiekty AGH, Hala B na dwóch sektorach równolegle
g. 8.30: Akademia Wychowania Fizycznego Kraków – Collegium Medicum UJ (gr. A); Politechnika Krakowska – Uniwersytet Jagielloński (gr. C)
g. 10: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Rolniczy Kraków (gr. B); Uniwersytet Medyczny Lublin – Politechnika Rzeszowska (C)
g. 11.30: Uniwersytet Rzeszowski – Politechnika Lubelska (B); UJ – UML (C)
g. 18: Politechnika Świętokrzyska w Kielcach – AWF K. (A); AGH – Politechnika Lubelska (B)
g. 19.30: Uniwersytet Rolniczy – Uniwersytet Rzeszowski (B); PK – PRz (C)

WTOREK, 19 KWIETNIA
Turniej półfinałowy akademickich mistrzostw Polski koszykarzy
Kraków, obiekty AGH, ul. Piastowska 26a
Hala A – g. 8: UML – CM UJ (gr. B), g. 9.30: PK – URz (B), g. 11: AGH – PRz (C), g. 12.30: UEK – PL (C), g. 14. 30: 1. A – 3. B, g. 16: 1. C – 2. B, g. 17.30: 4. B – 4. C;
Hala B, sektor I – g. 14.30: 3. A – 4. B, g. 16: 3. C – 2. A, g. 17.30: 1. B – 2. C;

Turniej półfinałowy akademickich mistrzostw Polski koszykarek
Kraków, obiekty AGH, Hala B na dwóch sektorach równolegle
g. 8: AGH – Uniwersytet Rzeszowski (B)
g. 9.30: Uniwersytet Rolniczy – PL (B); PK – UML (C)
g. 11: CM UJ – PŚK (A); UJ – PRz (C)
g. 13: 1. A – 3. B; 4. B – 4. C
g. 18.30: 1. B – 2. C; 1. C – 2. B
g. 20: 3. A – 4. B; 2. A – 3. C

ŚRODA, 20 KWIETNIA
Turniej półfinałowy akademickich mistrzostw Polski koszykarzy
Kraków, obiekty AGH, ul. Piastowska 26a,
Hala A – g. 8: zwycięzca 1.A/3.B – zwycięzca 1.C/2.B,
g. 9.30: zwycięzca 1.B/2.C – zwycięzca 3.C/2.A,
g. 11: przegrany 1.A/3.B – przegrany 1.C/2.B,
g. 12.30: przegrany 1.B/2.C – przegrany 3.C/2.A,
g. 14: o 3. miejsce,
g. 15.30: finał
Hala B, I sektor – g. 14.30: 3. A – 4. C; g. 16: o 5. miejsce
Hala B, II sektor – g. 14.30: o 7. miejsce

Turniej półfinałowy akademickich mistrzostw Polski koszykarek
Kraków, obiekty AGH, Hala B na dwóch sektorach równolegle
g. 8.30: przegrany z meczu 1. A/3. B – przegrany 1. C/2. B; przegrany 1. B/2. C – przegrany 3. C/2. A
g. 10: półfinały
g. 11.30: o 7. miejsce; 3. A – 4. C
g. 13: o 3. miejsce, o 5. miejsce
g. 16: finał

Komentowanie zablokowane.