Krakowski kalendarz halowy 15-19.10

Kolejne wydanie kalendarzyka obejmuje mecze siatkówki i koszykówki z Krakowa i Małopolski, zarówno ligowe, jak i startującego Pucharu Polski.
W kalendarzyku zawarte są informacje o spotkaniach siatkówki i koszykówki rozgrywek centralnych z całego województwa oraz drużyn z metropolii krakowskiej uczestniczących w seniorskich rozgrywkach lokalnych.

SOBOTA, 15 PAŹDZIERNIKA
Orlen Liga
g. 17: Polski Cukier Muszynianka Enea – Pałac Bydgoszcz; hala Rynek 13
I liga siatkarek
g. 18: Solna Wieliczka – Proxima Kraków; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15

I liga koszykarek
g. 17: AZS Politechnika Korona Kraków – Olimpia Wodzisław Śl.; hala PK ul. Kamienna 17
II liga koszykarek
g, 12: Wisła Can-Pack II Kraków – Ikar Niepołomice; hala ul. Reymonta 22
g. 14.30: Żak Nowy Sącz – MLKS-MOS Rzeszów; hala MOSiR ul. Nadbrzeżna 34

II liga siatkarek
g. 18: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – MKS SAN-Pajda Jarosław; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8
g. 18: AGH Kraków – Jedynka Siewierz; hala AGH ul. Piastowska 26a (są to dane aktualne na 48 godzin przed meczem, następnego dnia godzina i miejsce rozegrania meczu zostały zmienione)
II liga siatkarzy
g. 17: MKS Andrychów – Winner Czechowice-Dziedzice; hala Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
g. 18: Dunajec Nowy Sącz – AKS V LO Rzeszów; hala MOSiR ul. Na Rurach 16

III liga siatkarek
g. 15.15: Kampus Wielicki – Jedynka Tarnów; hala SP nr 2 ul. Moniuszki 1
g. 17: Maraton Krzeszowice – Valkiria Nowa Huta; hala ul. Długa 22
III liga siatkarzy
g. 17.30: Dalin Myślenice – Kłos Olkusz; hala ul. Zdrojowa 9

NIEDZIELA, 16 PAŹDZIERNIKA
II liga koszykarzy
g. 16.30: R8 Basket Politechnika Kraków – Wisła Kraków; hala Korony ul. Kalwaryjska 9-15
III liga koszykarzy
g. 12: Politechnika II Korona Kraków – Cracovia 1906; hala ul. Kalwaryjska 9-15
g. 15.30: Wisła II Kraków – MKS Gorlice; hala ul. Reymonta 22
g. 16: Uniwersytet Rolniczy Kraków – Regis Wieliczka; hala UR al. 29 listopada 58

WTOREK, 18 PAŹDZIERNIKA
Puchar Polski siatkarek
g. 18.30 (godzina przybliżona):
AGH Kraków – Proxima Kraków; hala ul. Piastowska 26a

ŚRODA, 19 PAŹDZIERNIKA
Tauron Basket Liga Kobiet
g. 18.30: Wisła Can-Pack Kraków – Basket 90 Gdynia; hala ul. Reymonta 22
Puchar Polski siatkarek
g. 18: Solna Wieliczka – SMS Szczyrk; hala ul. Kościuszki 15

Komentowanie zablokowane.