Krakowski kalendarz halowy 15-20.12

Prezentujemy ostatni w tym roku kalendarzyk meczów siatkówki i koszykówki.
Są tu zawarte informacje o spotkaniach lig centralnych z całej Małopolski oraz drużyn z metropolii krakowskiej uczestniczących w seniorskich rozgrywkach lokalnych, a także z fazy grupowej akademickich mistrzostw Małopolski.

CZWARTEK, 15 GRUDNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19.30: Krakowska Akademia – PWSZ Tarnów; hala SP nr 31 ul. Prusa 18

PIĄTEK, 16 GRUDNIA
III liga siatkarzy
g. 20.30: Hutnik Dobry Wynik Kraków – MKS II Andrychów; hala III LO os. Wysokie 6

SOBOTA, 17 GRUDNIA
Orlen Liga
g. 17: Polski Cukier Muszynianka Enea – Chemik Police; hala Rynek 13
I liga siatkarek
g. 18.30: Proxima Kraków – Politechnika Śląska Gliwice; hala „Suche Stawy” ul. Ptaszyckiego 4
I liga siatkarzy
g. 16: AGH Kraków – TSV Sanok; hala AGH ul. Piastowska 26a

I liga koszykarzy
g. 19.30: AGH Kraków – Legia Warszawa; hala ul. Piastowska 26a
I liga koszykarek
g. 17: Politechnika Korona Kraków – Basket Aleksandrów Łódzki; hala PK ul. Kamienna 17

II liga siatkarek
g. 18: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Tomasovia Tomaszów Lub.; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8
II liga siatkarzy
g. 17: MKS Andrychów – TKS Tychy; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
III liga siatkarzy
g. 14: Orzeł 1948 Bębło – Piast Skawina; hala GOKiS w Białym Kościele ul. Krakowska 172

III liga siatkarek
g. 13: Muszyna Proxima Kraków – Setbol Oświęcim; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35
g. 16: Dalin Myślenice – Podkarpacie Bobowa; hala SP nr 3 ul. Pardyaka 26
g. 17: Prądniczanka Kraków – Kęczanin; hala ul. Majora 12a
g. 18.30: Salos Staniątki – Aktywni Raba Wyżna; hala ZS w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
g. 19: Valkiria Nowa Huta – Maraton Krzeszowice; hala os. Teatralne 35

NIEDZIELA, 18 GRUDNIA
II liga koszykarzy
g. 19.30: Wisła Kraków – AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl; hala ul. Reymonta 22
III liga koszykarzy
g. 10: Wisła II Kraków – AZS PK II Korona Kraków; hala ul. Reymonta 22
g. 16: Uniwersytet Rolniczy – Skawa Wadowice; hala UR al. 29 listopada 58

PONIEDZIAŁEK, 19 GRUDNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19: PWSZ Tarnów – Politechnika Krakowska; hala ul. Mickiewicza 8
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19: Uniwersytet Pedagogiczny – Uniwersytet Rolniczy; hala UR al. 29 listopada 58
g. 20: PWSZ Tarnów – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. Mickiewicza 8

WTOREK, 20 GRUDNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 20: Uniwersytet Jagielloński – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala UJ ul. Piastowska 26
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20: Politechnika Krakowska – PWSZ Tarnów; hala PK ul. Kamienna 17

Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 20.45: Uniwersytet Rolniczy – Politechnika Krakowska; hala al. 29 listopada 58
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19: Uniwersytet Ekonomiczny – Uniwersytet Jagielloński; hala UEK ul. Rakowicka 27
g. 20.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Rolniczy; hala al. Jana Pawła II 78

Komentowanie zablokowane.