Krakowski kalendarz halowy 15-21.10

Prezentujemy kolejny kalendarzyk meczów siatkówki i koszykówki na najbliższy tydzień – zarówno ligowych, jak i Pucharu Polski.
Kalendarzyk obejmuje spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całej Małopolski.

CZWARTEK, 15 PAŹDZIERNIKA
III liga siatkarek
g. 17.30: Wisła I Kraków – Maraton Krzeszowice; hala ul. Reymonta 22

PIĄTEK, 16 PAŹDZIERNIKA
III liga siatkarzy
g. 19: Hutnik II Dobry Wynik Kraków – MKS II Andrychów; hala III LO os. Wysokie 6

SOBOTA, 17 PAŹDZIERNIKA
I liga koszykarek
g. 17: AZS Politechnika Korona Kraków – Karkonosze Jelenia Góra; hala PK ul. Kamienna 17
II liga koszykarzy
g. 19: Wisła Kraków – AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice; hala ul. Reymonta 22
II liga siatkarzy
g. 17: TSV Mansard Trans-Gaz Travel Sanok – Contimax MOSiR Bochnia; transmisję w TV internetowej można obejrzeć TUTAJ

II liga siatkarek
g. 18: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Tomasovia Tomaszów Lub.; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8 (transmisję w TV internetowej można obejrzeć TUTAJ)
g. 18: Skawa Wadowice – Szóstka Mielec; hala ZS nr 1 ul. Słowackiego 2
g. 18.30: AGH Kraków – MCKiS Jaworzno; hala AGH ul. Piastowska 26a
g. 18.30: Sokół Zator – Solna Wieliczka; hala ZSO ul. Kongresowa 11

III liga siatkarek
g. 11: Wisła II Kraków – Valkiria Nowa Huta; hala ul. Parkowa 10 w Proszowicach
* Informacja, że mecz odbędzie się w sobotę, 17.10, o g. 11, w hali odległej o 36 kilometrów od hal przy ul. Reymonta 22 w Krakowie, gdzie drużyny Wisły tradycyjnie pełnią rolę gospodarza, ukazała się na stronie internetowej z obsadami sędziowskimi MZPS – TUTAJ – w czwartek, 15.10, wieczorem. Do tejże pory nie było żadnej informacji na oficjalnej stronie internetowej sekcji siatkówki Wisły.
g. 17: Prądniczanka Kraków – Victoria Witkowice; hala ul. Majora 12a
g. 18: AGH II Kraków – Zalew Świnna Poręba; hala ul. Piastowska 26a

NIEDZIELA, 18 PAŹDZIERNIKA
III liga koszykarzy
g. 15.30: Cracovia 1906 Szkoła Gortata – Calipers Kielce; hala Korony ul. Kalwaryjska 9-15
g. 16.30: AZS Politechnika Krakowska – MKS Gorlice; hala ul. Kamienna 17

PONIEDZIAŁEK, 19 PAŹDZIERNIKA
Orlen Liga
g. 20.30: Polski Cukier Muszynianka – PTPS Piła; hala „Muszyna” Rynek 13 (transmisja TV w Polsat Sport)

ŚRODA, 21 PAŹDZIERNIKA
Puchar Polski siatkarek
g. 18: Solna Wieliczka – Karpaty Krosno; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
g. 19.30: AGH Kraków – Silesia Volley Mysłowice; hala ul. Piastowska 26a
Puchar Polski siatkarzy
g. 18: Hutnik Kraków – KPS Kęty; hala na „Suchych Stawach” ul. Ptaszyckiego 4

Komentowanie zablokowane.