Krakowski kalendarz halowy 17-21.12

Kolejna odsłona kalendarzyka obejmuje mecze siatkówki i koszykówki, zarówno ligowe, jak i ostatnie w fazie grupowej akademickich mistrzostw Małopolski.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całego województwa.
W trosce o dokładność zostały pominięte mecze zespołów, w przypadku których, kiedy były gospodarzami, godziny rozpoczęcia były w tym sezonie notoryczne zmieniane już po publikacji kalendarzyka i/lub niezgodne z informacjami podawanymi przez oficjalne organy zajmujące się rozgrywkami.

CZWARTEK, 17 GRUDNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 20: Uniwersytet Jagielloński – Uniwersytet Rolniczy; hala UJ ul. Piastowska 26
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 21.30: Uniwersytet Jagielloński – Politechnika Krakowska; hala ul. Piastowska 26
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.30: Uniwersytet Rolniczy – PWSZ Tarnów; hala UR al. 29 listopada 58

SOBOTA, 19 GRUDNIA
I liga siatkarzy
g. 16: AGH Kraków – Ślepsk Suwałki; hala AGH ul. Piastowska 26a
g. 18: Hutnik Kraków – Victoria Wałbrzych; hala na „Suchych Stawach” ul. Ptaszyckiego 4
g. 18: KPS Kęty – Camper Wyszków; hala OSiR os. Nad Sołą 29

II liga koszykarzy
g. 19.30: AGH Kraków – Zagłębie Sosnowiec; hala ul. Piastowska 26a
II liga koszykarek
g. 12: Wisła Can-Pack II Kraków – Chrobry Basket Głuchołazy; hala ul. Reymonta 22

II liga siatkarek
g. 17: Skawa Wadowice – MCKiS Jaworzno; hala Gimnazjum nr 1 ul. Sienkiewicza 9
g. 18: Sokół Zator – Szóstka Mielec; hala ZSO ul. Kongresowa 11
g. 18.30: AGH Kraków – Tomasovia Tomaszów Lub.; hala ul. Piastowska 26a
III liga siatkarek
g. 13: AGH II Kraków – Victoria Witkowice; hala ul. Piastowska 26a
g. 17: Prądniczanka Kraków – Maraton Krzeszowice; hala ul. Majora 12a
III liga siatkarzy
g. 18: Orzeł Bębło – Grunwald Chełmek; hala GOKiS w Białym Kościele

NIEDZIELA, 20 GRUDNIA
III liga koszykarzy
g. 16.30: Politechnika Kraków – Calipers Kielce; hala PK ul. Kamienna 17
III liga siatkarzy
g. 14: Orzeł Bębło – Dalin Myślenice; hala w Białym Kościele

PONIEDZIAŁEK, 21 GRUDNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.45: Politechnika Krakowska – Uniwersytet Ekonomiczny; hala ul. Kamienna 17

Komentowanie zablokowane.