Krakowski kalendarz halowy 17-23.11

Najnowsze wydanie kalendarzyka obejmuje rozgrywki siatkarskie i koszykarskie w Krakowie i Małopolsce w trzech konkurencjach.
Znalazły się tu mecze ligowe i pucharowe rozgrywek centralnych z całego województwa oraz drużyn z metropolii krakowskiej uczestniczących w seniorskich rozgrywkach lokalnych, a także spotkania akademickich mistrzostw Małopolski.

CZWARTEK, 17 LISTOPADA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 21.30: Uniwersytet Jagielloński – Krakowska Akademia; hala UJ ul. Piastowska 26

PIĄTEK, 18 LISTOPADA
III liga siatkarek
g. 18.40: Kampus Wielicki – Podkarpacie Bobowa; hala Kampusu ul. Piłsudskiego 105

SOBOTA, 19 LISTOPADA
I liga siatkarek
g. 18: Solna Wieliczka – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
II liga koszykarzy
g. 17: R8 Basket AZS Politechnika Kraków – MKKS Rybnik; mała hala Tauron Areny ul. Stanisława Lema 7
II liga koszykarek
g. 13: Ikar Niepołomice – Wisła Can-Pack II Kraków; hala ZS ul. 3 maja 2a

II liga siatkarek
g. 17: Sokół Zator – SMS II Szczyrk; hala ZSO ul. Kongresowa 11
g. 18: Sandecja Nowy Sącz – MCKiS Jaworzno; hala II LO ul. Żeromskiego 16
g. 18: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Marba Sędziszów Młp.; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8
g. 18.30: AGH Kraków – PLKS Pszczyna; hala AGH ul. Piastowska 26a

Młoda Liga Kobiet
g. 13.30: Muszyna Proxima Kraków – KSZO Ostrowiec; hala w Proszowicach ul. Parkowa 10
III liga siatkarek
g. 17: Prądniczanka Kraków – Muszyna Proxima Kraków; hala ul. Majora 12a
III liga siatkarzy
g. 17.30: Dalin Myślenice – Piast Skawina; hala ul. Zdrojowa 9

NIEDZIELA, 20 LISTOPADA
Orlen Liga
g. 14.45: BKS Profi Credit Bielsko-Biała – Polski Cukier Muszynianka Enea (transmisja tv w Polsacie Sport)

II liga koszykarek
g. 14.30: Pałac Młodzieży Tarnów – AZS Politechnika Korona II Kraków; hala ul. Gumniska 28
III liga koszykarzy
g. 12: Wisła II Kraków – Uniwersytet Rolniczy; hala ul. Reymonta 22
g. 12: AZS PK Korona II Kraków – Regis Wieliczka; hala Korony ul. Kalwaryjska 9-15
g. 13: Cracovia 1906 – Unia 1811 Tarnów; hala ZSP os. Oświecenia 30

Cracoviada 2016
Hala Politechniki Krakowskiej, ul. Kamienna 17
Koszykówka kobiet
g. 9: AGH – UEK;
Koszykówka mężczyzn
g. 10: AGH – UR; g. 10.30: AWF – UR; g. 11: UEK – UR; g. 11.30: AGH – AWF; g. 12: AWF – UEK; g. 12.30: UEK – AGH;
Siatkówka kobiet
g. 14: AWF – UEK; g. 15.30: AGH – AWF; g. 17: UEK – AGH;
Siatkówka mężczyzn
g. 15: AWF – UEK; g. 16.30: AGH – AWF; g. 18: UEK – AGH;

PONIEDZIAŁEK, 21 LISTOPADA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20: Uniwersytet Ekonomiczny – Uniwersytet Jagielloński; hala UEK ul. Rakowicka 27

WTOREK 22 LISTOPADA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19: Uniwersytet Pedagogiczny – Uniwersytet Rolniczy; hala UP os. Stalowe 17
g. 19.30: Collegium Medicum UJ – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala CM ul. Badurskiego 19
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 21: Collegium Medicum UJ – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala ul. Badurskiego 19

Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 20.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Jagielloński; hala AWF al. Jana Pawła II 78
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.45: Uniwersytet Rolniczy – Collegium Medicum UJ; hala UR al. 29 listopada 58

ŚRODA, 23 LISTOPADA
Puchar Polski siatkarek
(mecz odwołany): Solna Wieliczka – MKS Kalisz;  23.11 klub z Kalisza poinformował gospodarzy, że nie przyjedzie do Wieliczki

Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19: Krakowska Akademia – Uniwersytet Ekonomiczny; hala SP nr 31 ul. Prusa 18
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 19.30: Uniwersytet Rolniczy – Akademia Wychowania Fizycznego; hala al. 29 listopada 58
g. 20.30: Krakowska Akademia – Politechnika Krakowska; hala ul. Prusa 18
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.30: Collegium Medicum UJ – Uniwersytet Rolniczy; hala ul. Badurskiego 19

Komentowanie zablokowane.