Krakowski kalendarz halowy 19-24.2

Kolejna odsłona kalendarzyka obejmuje mecze siatkówki i koszykówki, zarówno ligowe, jak akademickie czy młodzieżowe.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całego województwa.
W trosce o dokładność zostały pominięte mecze zespołów, w przypadku których, kiedy były gospodarzami, godziny rozpoczęcia były w pierwszej fazie sezonu notoryczne zmieniane już po publikacji kalendarzyka i/lub niezgodne z informacjami podawanymi przez oficjalne organy zajmujące się rozgrywkami.

PIĄTEK, 19 LUTEGO
Finał mistrzostw Małopolski kadetów w siatkówce
Kraków, hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35
g. 12.30: Hutnik Dobry Wynik Kraków – Kęczanin Kęty (gr. A)
g. 14.30: Dunajec Nowy Sącz – GKPS Gorlice (gr. B)
g. 16: Gryf Brzesko – Kęczanin (A)
g. 17.30: MKS Andrychów – GKPS (B)

SOBOTA, 20 LUTEGO
II liga koszykarzy
g. 17: AGH Kraków – AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga siatkarzy
g. 18: MKS Andrychów – Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
g. 19.30: Contimax MOSiR Bochnia – AKS V LO Rzeszów; hala MOSiR ul. Poniatowskiego 32

II liga siatkarek
g. 18: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Sokół Zator; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8 (transmisję w tv internetowej można znaleźć TUTAJ)
g. 18: Solna Wieliczka – MCKiS Jaworzno; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
g. 18: AGH Kraków – Skawa Wadowice; hala ul. Piastowska 26a

III liga siatkarek
g. 16: Dalin Myślenice – Kampus Wielicki; hala ul. Zdrojowa 9
g. 17: Prądniczanka Kraków – Kęczanin Kęty; hala ul. Majora 12a
g. 20: Valkiria Nowa Huta – Maraton Krzeszowice; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35

Finał mistrzostw Małopolski kadetów w siatkówce
Kraków, hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35
g. 10: Hutnik Dobry Wynik Kraków – Gryf Brzesko (gr. A)
g. 11.30: Dunajec Nowy Sącz – MKS Andrychów (gr. B)
g. 13: o 5. miejsce (3. gr. A – 3 gr. B)
g. 16: półfinał (1. gr. A – 2. gr. B)
g. 17.30: półfinał (1. gr. B – 2. gr. A)

NIEDZIELA, 21 LUTEGO
III liga koszykarzy
g. 11: Cracovia 1906 Szkoła Gortata – Skawa Wadowice; hala SP nr 130 os. Oświecenia 30
g. 18: Korona Kraków – AZS Politechnika Krakowska; hala ul. Kalwaryjska 9-15 (formalnie gospodarzem jest AZS PK, mecz został jednak przeniesiony do hali przeciwnika)

Finał mistrzostw Małopolski kadetów w siatkówce
Kraków, hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35
g. 10: o 3. miejsce
g. 11.30: o 1. miejsce

WTOREK, 23 LUTEGO
II liga koszykarek
g. 17.45: Wisła Can-Pack II Kraków – Olimpia Wodzisław Śl.; hala ul. Reymonta 22

ŚRODA, 24 LUTEGO
II liga koszykarzy
g. 19: Wisła Kraków – AZS Politechniki Śląskiej Gliwice; hala ul. Reymonta 22
III liga koszykarzy
g. 18.30: Regis Wieliczka – Limblach Limanowa; hala gimnazjum ul. Piłsudskiego 20
III liga siatkarek
g. 18.10: Dalin Myślenice – Jedynka Tarnów; hala ul. Zdrojowa 9
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 17.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Ekonomiczny; hala ul. Piastowska 26a

Komentowanie zablokowane.