Krakowski kalendarz halowy 19-25.1

Nowa edycja kalendarzyka obejmuje mecz siatkówki i koszykówki w Krakowie i Małopolsce.
Znalazły się tu mecze ligowe rozgrywek centralnych z całego województwa oraz drużyn z aglomeracji krakowskiej uczestniczących w seniorskich rozgrywkach lokalnych, a także spotkania ćwierćfinałów akademickich mistrzostw Małopolski.

CZWARTEK, 19 STYCZNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19.45: Uniwersytet Ekonomiczny – Akademia Wychowania Fizycznego; hala UEK ul. Rakowicka 27
PIĄTEK, 20 STYCZNIA
III liga siatkarek
g. 18.45: Kampus Wielicki – Salos Staniątki; hala Kampusu ul. Piłsudskiego 105
III liga siatkarzy
g. 20.30: Hutnik Dobry Wynik Kraków – Kęczanin Kęty; hala III LO os. Wysokie 6

SOBOTA, 21 STYCZNIA
Basket Liga Kobiet
g. 17: Wisła Can-Pack Kraków – Ostrovia Ostrów Wlkp.; hala ul. Reymonta 22
I liga koszykarzy
g. 19.30: AGH Kraków – Spójnia Stargard; hala AGH ul. Piastowska 26a

Orlen Liga
g. 20: Polski Cukier Muszynianka – KSZO Ostrowiec Św.; hala Rynek 13 (transmisja tv w Polsacie Sport)
I liga siatkarek
g. 18: Solna Wieliczka – MKS Kalisz; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
I liga siatkarzy
g. 16: AGH Kraków – Aluron Virtu Warta Zawiercie; hala ul. Piastowska 26a

II liga siatkarek
g. 18: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – AZS UMCS Lublin; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8
II liga siatkarzy
g. 17: MKS Andrychów – Górnik Radlin; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
g. 17.30: Dunajec Nowy Sącz – Karpaty Krosno; hala MOSiR ul. Na Rurach 16
Młoda Liga Kobiet
g. 15: Muszyna Proxima Kraków – Impel Wrocław; hala w Proszowicach ul. Parkowa 10

III liga siatkarek
g. 17: Prądniczanka Kraków – Valkiria Kraków; hala ul. Majora 12a
III liga siatkarzy
g. 10: Orzeł 1948 Bębło – MKS II Andrychów; hala GOKiS w Białym Kościele ul. Krakowska 172
g. 18: Dalin Myślenice – Zalew Świnna Poręba; hala ul. Zdrojowa 9

NIEDZIELA, 22 STYCZNIA
III liga siatkarek
g. 12.30: Muszyna Proxima Kraków – Victoria Witkowice Dolne; hala ZSOS 2 os. Teatralne 35

PONIEDZIAŁEK, 23 STYCZNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19.30: Politechnika Krakowska – Collegium Medicum UJ; hala PK ul. Kamienna 17
g. 20.15: Akademia Górniczo-Hutnicza – Krakowska Akademia; hala ul. Piastowska 26a

Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 17: Uniwersytet Ekonomiczny – Uniwersytet Rolniczy; hala UEK ul. Rakowicka 27
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20.30: PWSZ Tarnów – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala ul. Mickiewicza 8
g. 21.15: AGH – PWSZ T.; hala w Tarnowie ul. Mickiewicza 8

WTOREK, 24 STYCZNIA
II liga siatkarek
g. 19: AGH Kraków – SMS II Szczyrk; hala ul. Piastowska 26a
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19: Uniwersytet Pedagogiczny – PWSZ Tarnów; hala UP os. Stalowe 17
g. 20: Politechnika Krakowska – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala ul. Kamienna 17

Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 19.30: Uniwersytet Rolniczy – Uniwersytet Jagielloński; hala UR al. 29 listopada 58
g. 20: Politechnika Krakowska – Akademia Wychowania Fizycznego; hala ul. Kamienna 17
g. 20:30: Uniwersytet Pedagogiczny – Uniwersytet Ekonomiczny; hala os. Stalowe 17

Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.45: Uniwersytet Ekonomiczny – Politechnika Krakowska; hala ul. Rakowicka 27
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19: Krakowska Akademia – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala SP nr 31 ul. Prusa 18
g. 20.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Ekonomiczny; hala AWF al. Jana Pawła II 78
g. 21: Uniwersytet Jagielloński – Uniwersytet Rolniczy; hala UJ ul. Piastowska 26

ŚRODA, 25 STYCZNIA
I liga siatkarek
g. 18: Proxima Kraków – Wisła Warszawa; hala „Suche Stawy” ul. Ptaszyckiego 4
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 19.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Politechnika Krakowska; hala al. Jana Pawła II

Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Jagielloński; hala al. Jana Pawła II 78
g. 19.30: Uniwersytet Rolniczy – Uniwersytet Ekonomiczny; hala al. 29 listopada 58

Komentowanie zablokowane.