Krakowski kalendarz halowy 19-25.11

Kalendarzyk na przedostatni tydzień listopada obejmuje mecze siatkówki i koszykówki, zarówno ligowe, jak i coraz obfitszych rozgrywek akademickich mistrzostw Małopolski.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całego województwa.
W trosce o dokładność zostały pominięte mecze zespołów, w przypadku których godziny rozpoczęcia były w tym sezonie notoryczne zmieniane już po publikacji kalendarzyka i/lub niezgodne z informacjami podawanymi przez oficjalne organy zajmujące się rozgrywkami.

CZWARTEK, 19 LISTOPADA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.15: Krakowska Akademia – Politechnika Krakowska; hala SP nr 31 ul. Prusa 18

SOBOTA, 21 LISTOPADA
I liga siatkarzy
g. 16: AGH Kraków – GKS Katowice; hala AGH ul. Piastowska 26a
g. 18: KPS Kęty – Hutnik Kraków; hala OSiR os. Nad Sołą 29
II liga siatkarek
g. 18: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – MKS SAN-Pajda Jarosław; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8 (transmisję w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ)
g. 18.30: AGH Kraków – Sokół Zator; hala ul. Piastowska 26a
II liga siatkarzy
g. 17: MKS Andrychów – AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
g. 19.30: Contimax MOSiR Bochnia – Wisłok Strzyżów; hala MOSiR ul. Poniatowskiego 32

I liga koszykarek
g. 17: AZS Politechnika Korona Kraków – MUKS Poznań; hala PK ul. Kamienna 17
II liga koszykarzy
g. 19.30: AGH Kraków – Politechnika Częstochowa; hala ul. Piastowska 26a

III liga siatkarek
g. 13: AGH II Kraków – Kęczanin; hala ul. Piastowska 26a
g. 17: Salos Staniątki – Sandecja Nowy Sącz; hala ZS w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
g. 17: Prądniczanka Kraków – Wisła Kraków; hala ul. Majora 12a
III liga siatkarzy
g. 17.30: Dalin Myślenice – Gryf Brzesko; hala ul. Zdrojowa 9

NIEDZIELA, 22 LISTOPADA
III liga koszykarzy
g. 16: Korona Kraków – Cracovia 1906 Szkoła Gortata; hala ul. Kalwaryjska 9-15
g. 16.30: AZS Politechnika Krakowska – Regis Wieliczka; hala ul. Kamienna 17

PONIEDZIAŁEK, 23 LISTOPADA
Orlen Liga
g. 18: Polski Cukier Muszynianka – skBank Legionovia; hala Rynek 13 (transmisja tv w Polsacie Sport)
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 19: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Rolniczy; hala ul. Piastowska 26a
g. 20.30: Krakowska Akademia – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. Prusa 18

WTOREK, 24 LISTOPADA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18.30: Uniwersytet Ekonomiczny – PWSZ Tarnów; hala UEK ul. Rakowicka 27
g. 19.30: Uniwersytet Jagielloński – Politechnika Krakowska; hala UJ ul. Piastowska 26
g. 19.30: Collegium Medicum UJ – Akademia Wychowania Fizycznego; hala CM UJ ul. Badurskiego 19
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 20.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Pedagogiczny; hala AWF al. Jana Pawła II 78
g. 20.30: Uniwersytet Rolniczy – Collegium Medicum UJ; hala UR al. 29 listopada 58
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19: Krakowska Akademia – Uniwersytet Jagielloński; hala SP ul. Prusa 18

ŚRODA, 25 LISTOPADA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 21: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Pedagogiczny; hala al. Jana Pawła II 78
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 21: Akademia Wychowania Fizycznego – PWSZ Tarnów; hala al. Jana Pawła II 78
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19.30: Collegium Medicum UJ – PWSZ Tarnów; hala ul. Badurskiego 19

Komentowanie zablokowane.