Krakowski kalendarz halowy 2-8.2

Najnowszy kalendarz obejmuje rozgrywki ligowe oraz finały juniorskich mistrzostw Małopolski.
Znalazły się w nim mecze siatkówki i koszykówki. Są tu spotkania lig centralnych z całego województwa oraz drużyn z aglomeracji krakowskiej uczestniczących w seniorskich rozgrywkach lokalnych. Poza tym – turnieje finałowe mistrzostw województwa.

CZWARTEK, 2 LUTEGO
Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorów w siatkówce
Nowy Sącz, hala MOSiR ul. Na Rurach 16
g. 12: Dunajec Nowy Sącz – Iskierka Krzyż Tarnów (gr. I),
* Kęczanin Kęty – Gryf Brzesko (gr. II),
* MKS Andrychów – Iskierka (gr. I),
* GKPS Gorlice – Gryf (gr. II)
* kolejne mecze będą rozpoczynały się 40 minut po zakończeniu poprzedniego

PIĄTEK, 3 LUTEGO
Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorek w siatkówce
Proszowice, hala MOSiR ul. Parkowa 10
g. 11: Poprad Stary Sącz – Jedynka Tarnów (gr. II)
g. 13: Muszyna Proxima Kraków – MKS MOS Wieliczka (gr. I)
g. 15: Kęczanin Kęty – Jedynka (gr. II)
g. 17: Sandecja Nowy Sącz – MKS MOS (gr. I)

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorów w siatkówce
Nowy Sącz, hala MOSiR ul. Na Rurach 16
g. 12: Dunajec Nowy Sącz – MKS Andrychów (gr. I), * Kęczanin – GKPS Gorlice
* o 5. miejsce (3. gr. I – 3. gr. II)
* półfinał (1. gr. I – 2. gr. II)
* półfinał (1. gr. II – 2. gr. I)
* kolejne mecze będą rozpoczynały się 40 minut po zakończeniu poprzedniego

SOBOTA, 4 LUTEGO
II liga siatkarek
g. 18: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – MOSiR Jasło; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8
III liga siatkarek
g. 17: Prądniczanka Kraków – Victoria Witkowice; hala ul. Majora 12a
III liga siatkarzy
g. 16: Piast Skawina – Dalin Myślenice; hala CKiS ul. Konstytucji 3 maja 4

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorek w siatkówce
Proszowice, hala MOSiR ul. Parkowa 10
g. 10: Poprad Stary Sącz – Kęczanin (gr. II)
g. 12: Muszyna Proxima Kraków – Sandecja Nowy Sącz (gr. I)
g. 14: o 5. miejsce (3. z gr. I – 3. z gr. II)
g. 16: półfinał (1. z gr. I – 2. z gr. II)
g. 18: półfinał (1. z gr. II – 2. z gr. I)

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorów w siatkówce
Nowy Sącz, hala MOSiR ul. Na Rurach 16
g. 12: o 3. miejsce;
* o 1. miejsce
* kolejny mecz rozpocznie się 40 minut po zakończeniu poprzedniego

NIEDZIELA, 5 LUTEGO
III liga siatkarek
g. 11.30: Dalin Myślenice – Aktywni Raba Wyżna; hala SP nr 3 ul. Pardyaka 26
g. 16: Muszyna Proxima Kraków – Prądniczanka Kraków; hala w Proszowicach ul. Parkowa 10
III liga siatkarzy
g. 14: Piast Skawina – Kęczanin Kęty; hala CKiS ul. Konstytucji 3 maja 4

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorek w siatkówce
Proszowice, hala MOSiR ul. Parkowa 10
g. 10: o 3. miejsce
g. 12: o 1. miejsce

WTOREK, 7 LUTEGO
II liga koszykarzy
g. 20: Wisła Kraków – MKS II Dąbrowa Górnicza; hala ul. Reymonta 22

ŚRODA, 8 lutego
I liga siatkarek
g. 18: Proxima Kraków – Karpaty Krosno; hala „Suche Stawy” ul. Ptaszyckiego 4
g. 18: Solna Wieliczka – SMS Szczyrk; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
III liga siatkarek
g. 19: Dalin Myślenice – Poprad Stary Sącz; hala SP nr 3 ul. Pardyaka 26

Komentowanie zablokowane.