Krakowski kalendarz halowy 21-27.1

Kolejna odsłona kalendarzyka obejmuje mecze siatkówki i koszykówki, zarówno ligowe, jak i ćwierćfinały akademickich mistrzostw Małopolski.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całego województwa.
W trosce o dokładność zostały pominięte mecze zespołów, w przypadku których, kiedy były gospodarzami, godziny rozpoczęcia były w pierwszej fazie sezonu notoryczne zmieniane już po publikacji kalendarzyka i/lub niezgodne z informacjami podawanymi przez oficjalne organy zajmujące się rozgrywkami.

CZWARTEK, 21 STYCZNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18.30: Uniwersytet Ekonomiczny – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala UEK ul. Rakowicka 27
g. 20: Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum UJ; hala UJ ul. Piastowska 26
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 18.30: Politechnika Krakowska – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala PK ul. Kamienna 17
g. 21.30: Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum UJ; hala ul. Piastowska 26
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.45: Uniwersytet Jagielloński – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala ul. Piastowska 26

SOBOTA, 23 STYCZNIA
Orlen Liga
g. 17: Polski Cukier Muszynianka – Atom Trefl Sopot; hala Rynek 13
Tauron Basket Liga kobiet
g. 17: Wisła Can-Pack Kraków – MKS Polkowice; hala ul. Reymonta 22
II liga koszykarzy
g. 17: AGH Kraków – Alba Chorzów; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga koszykarek
g. 17: Ikar Niepołomice – Chrobry Basket Głuchołazy; hala ZS ul. 3 maja 2a
III liga koszykarzy
g. 14: Politechnika Krakowska – Limblach Limanowa; hala ul. Kamienna 17

II liga siatkarek
g. 18: Sokół Zator – SMS II Szczyrk; hala ZSO ul. Kongresowa 11
g. 19.30: Solna Wieliczka – AGH Kraków; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
III liga siatkarek
g. 17: Kampus Wielicki – Podkarpacie Bobowa; hala Kampusu ul. Piłsudskiego 105
g. 17: Maraton Krzeszowice – Kęczanin; hala ul. Długa 22
g. 18: Valkiria Nowa Huta – Prądniczanka Kraków; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35

PONIEDZIAŁEK, 25 STYCZNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19: Uniwersytet Pedagogiczny – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala UR al. 29 listopada 58
g. 19: Collegium Medicum UJ – Politechnika Krakowska; hala CM UJ ul. Badurskiego 19

WTOREK, 26 STYCZNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18.30: Politechnika Krakowska – Akademia Wychowania Fizycznego; hala ul. Kamienna 17
g. 18.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Ekonomiczny; hala ul. Piastowska 26a
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20.30: Uniwersytet Pedagogiczny – Akademia Wychowania Fizycznego; hala UP os. Stalowe 17

ŚRODA, 27 STYCZNIA
I liga siatkarzy
g. 17: AGH Kraków – Energa Omis Ostrołęka; hala ul. Piastowska 26a
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 21: Akademia Wychowania Fizycznego – Politechnika Krakowska; hala AWF al. Jana Pawła II 78
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 21: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Pedagogiczny; hala al. Jana Pawła II 78
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.30: Politechnika Krakowska – Collegium Medicum UJ; hala ul. Kamienna 17

Komentowanie zablokowane.