Krakowski kalendarz halowy 22-27.4

Nową edycję kalendarzyka zdominowały seniorskie rozgrywki o awans na zaplecze siatkarskiej ekstraklasy oraz koszykarskie turnieje młodzieżowe cyklu mistrzostw Polski.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych, w których biorą udział drużyny z Małopolski. Wraz z linkami do transmisji internetowych z meczów.

PIĄTEK, 22 KWIETNIA
Turnieje półfinałowe o awans do I ligi siatkarek
Tarnów, hala Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, ul. Mickiewicza 8
g. 17.30: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – E.Leclerc Orzeł Elbląg, relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ
g. 20: BlueSoft Mazovia Warszawa – AZS Politechnika Opole, relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ

Pszczyna, hala POSiR, ul. Zamenhofa 5a
g. 17: PLKS Pszczyna – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ
g. 19: Solna Wieliczka – UKŻPS Kościan, relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ

Turniej półfinałowy o awans do I ligi siatkarzy
Jaworzno, hala MCKiS, ul. Inwalidów Wojennych 18
g. 18: MCKiS Jaworzno – Neobus Raf-Mar Niebylec, relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ
g. 20: MKS Andrychów – TSV Mansard TransGaz Travel Sanok, relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ

III liga siatkarzy
g. 19.30: Hutnik II Dobry Wynik Kraków – Dunajec Nowy Sącz; hala III LO os. Wysokie 6

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski juniorek U-18 w koszykówce
Kraków, Hala Główna TS Wisła, ul. Reymonta 22
g. 15.30: MKK Sokołów Podlaski – RMKS Rybnik
g. 18: Wisła Can-Pack Kraków – Enea AZS Poznań

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodziczek U-14 w koszykówce
Koszyce Wielkie, hala ZSP, ul. Szkolna 20
g. 16: KKS Tarnowskie Góry – Pro-Basket Kutno
g. 18.30: Pałac Młodzieży Tarnów – Basket Chrobry Głogów

SOBOTA, 23 KWIETNIA
Orlen Liga
g. 17: Polski Cukier Muszynianka Enea – Budowlani Łódź; hala Rynek 13
I liga koszykarek
g. 18: AZS Politechnika Korona Kraków – ŁKS SMS Łódź; hala PK ul. Kamienna 17

Turnieje półfinałowe o awans do I ligi siatkarek
Tarnów, hala Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, ul. Mickiewicza 8
g. 17.30: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – BlueSoft Mazovia Warszawa, relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ
g. 20: E.Leclerc Orzeł Elbląg – AZS Politechnika Opole, relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ

Pszczyna, hala POSiR, ul. Zamenhofa 5a
g. 18: PLKS Pszczyna – UKŻPS Kościan, relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ
g. 20: Solna Wieliczka – NOSiR Nowy Dwór Maz., relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ lub TUTAJ

Turniej półfinałowy o awans do I ligi siatkarzy
Jaworzno, hala MCKiS, ul. Inwalidów Wojennych 18
g. 17: Neobus Raf-Mar Niebylec – TSV Mansard TransGaz Travel Sanok, relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ
g. 19: MCKiS Jaworzno – MKS Andrychów, relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski juniorek U-18 w koszykówce
Kraków, Hala Główna TS Wisła, ul. Reymonta 22
g. 13.30: Enea AZS Poznań – RMKS Rybnik
g. 16: Wisła Can-Pack Kraków – MKK Sokołów Podlaski

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodziczek U-14 w koszykówce
Koszyce Wielkie, hala ZSP, ul. Szkolna 20
g. 15: Pro-Basket Kutno – Basket Chrobry Głogów
g. 17.30: Pałac Młodzieży Tarnów – KKS Tarnowskie Góry

NIEDZIELA, 24 KWIETNIA
Tauron Basket Liga Kobiet
g. 18.30: Wisła Can-Pack Kraków – Ślęza Wrocław; hala ul. Reymonta 22
III liga siatkarzy
g. 12: Hutnik II Dobry Wynik Kraków – Iskierka Krzyż Tarnów; hala III LO os. Wysokie 6

Turnieje półfinałowe o awans do I ligi siatkarek
Tarnów, hala Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, ul. Mickiewicza 8
g. 11: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – AZS Politechnika Opole, relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ
g. 13.30: BlueSoft Mazovia Warszawa – E.Leclerc Orzeł Elbląg, relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ

Pszczyna, hala POSiR, ul. Zamenhofa 5a
g. 13: PLKS Pszczyna – Solna Wieliczka, relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ
g. 15: UKŻPS Kościan – NOSiR Nowy Dwór Maz., relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ lub TUTAJ

Turniej półfinałowy o awans do I ligi siatkarzy
Jaworzno, hala MCKiS, ul. Inwalidów Wojennych 18
g. 11: MKS Andrychów – Neobus Raf-Mar Niebylec, relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ
g. 13: MCKiS Jaworzno – TSV Mansard TransGaz Travel Sanok, relację w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski juniorek U-18 w koszykówce
Kraków, Hala Główna TS Wisła, ul. Reymonta 22
g. 11.45: Enea AZS Poznań – MKK Sokołów Podlaski
g. 14: Wisła Can-Pack Kraków – RMKS Rybnik

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodziczek U-14 w koszykówce
Koszyce Wielkie, hala ZSP, ul. Szkolna 20
g. 10: Basket Chrobry Głogów – KKS Tarnowskie Góry
g. 12.30: Pałac Młodzieży Tarnów – Pro-Basket Kutno

ŚRODA, 27 KWIETNIA
II liga koszykarzy
g. 18.30: AGH Kraków – domlublin.pl AZS UMCS Lublin; hala AGH ul. Piastowska 26a

Komentowanie zablokowane.