Krakowski kalendarz halowy 23.2-2.3

Nowa edycja kalendarzyka zawiera rozgrywki seniorskie i młodzieżowe.
Znalazły się w niej, tradycyjnie, mecze siatkówki i koszykówki. Są tu spotkania lig centralnych i mistrzostw akademickich z całego województwa oraz drużyn z aglomeracji krakowskiej uczestniczących w seniorskich rozgrywkach lokalnych. Znaczną część kalendarzyka zajmują finały koszykarskiej ogólnopolskiej olimpiady młodzieży oraz ćwierćfinały mistrzostw Polski juniorek w siatkówce.

CZWARTEK, 23 LUTEGO
Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorek w siatkówce
Proszowice, hala MOSiR ul. Parkowa 10
g. 15: Impel Wrocław – MMKS Kędzierzyn-Koźle (gr. A)
g. 17: Muszyna Proxima Kraków – BKS Stal Bielsko-Biała (gr. B)

PIĄTEK, 24 LUTEGO
Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorek w siatkówce
Proszowice, hala MOSiR ul. Parkowa 10
g. 10: MKS MOS Wieliczka – MMKS Kędzierzyn-Koźle (gr. A)
g. 12: Tygrysy Strzelin – BKS Bielsko-Biała (gr. B)
g. 15: Impel Wrocław – MKS MOS (gr. A)
g. 17: Muszyna Proxima Kraków – Tygrysy (gr. B)

SOBOTA, 25 LUTEGO
I liga koszykarzy
g. 18.30: AGH Kraków – GTK Gliwice; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga koszykarzy
g. 14.30: Wisła Kraków – AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice; hala ul. Reymonta 22

III liga siatkarek
g. 18.15: Salos Staniątki – Valkiria Nowa Huta; hala ZS w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorek w siatkówce
Proszowice, hala MOSiR ul. Parkowa 10
g. 10: o 5. miejsce (3. gr. A – 3. gr. B)
g. 12: 1. gr. A – 2. gr. B
g. 14: 1. gr. B – 2. gr. A

NIEDZIELA, 26 LUTEGO
Basket Liga Kobiet
g. 16: Wisła Can-Pack Kraków – Zagłębie Sosnowiec; hala ul. Reymonta 22
II liga koszykarzy
g. 16: R8 Basket Politechnika Kraków – Politechnika Śląska Gliwice; mała hala Tauron Areny ul. Stanisława Lema 7
II liga koszykarek
g. 11: Ikar Niepołomice – ISWJ Wisła; hala ZS ul. 3 maja 2a
g. 17: MKS Pałac Młodzieży Tarnów – ISWJ Wisła; hala PM ul. Gumniska 28

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorek w siatkówce
Proszowice, hala MOSiR ul. Parkowa 10
g. 10: 2. gr. A – 2. gr. B
g. 12: 1. gr. A – 1. gr. B

PONIEDZIAŁEK, 27 LUTEGO
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19: PWSZ Tarnów – Uniwersytet Rolniczy; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8
g. 19.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala AWF al. Jana Pawła II 78

Turniej finałowy ogólnopolskiej olimpiady młodzieży koszykarek
Bochnia, hala MOSiR ul. Poniatowskiego 32
g. 10: wielkopolskie – pomorskie (gr. B)
g. 12.30: mazowieckie – zachodniopomorskie (gr. A)
g. 15: małopolskie – dolnośląskie (gr. B)
g. 18.15: łódzkie – śląskie (gr. A)

Turniej finałowy ogólnopolskiej olimpiady młodzieży koszykarzy
Wieliczka, hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
g. 11: wielkopolskie – zachodniopomorskie (gr. A)
g. 13.30: mazowieckie – kujawsko-pomorskie (gr. B)
g. 16: małopolskie – dolnośląskie (gr. A)
g. 18.30: śląskie – łódzkie (gr. B)

WTOREK, 28 LUTEGO
Turniej finałowy ogólnopolskiej olimpiady młodzieży koszykarek
Bochnia, hala MOSiR ul. Poniatowskiego 32
g. 10: dolnośląskie – wielkopolskie (gr. B)
g. 12.30: mazowieckie – łódzkie (gr. A)
g. 15: małopolskie – pomorskie (gr. B)
g. 17.30: zachodniopomorskie – śląskie (gr. A)

Turniej finałowy ogólnopolskiej olimpiady młodzieży koszykarzy
Wieliczka, hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
g. 11: wielkopolskie – dolnośląskie (gr. A)
g. 13.30: łódzkie – kujawsko-pomorskie (gr. B)
g. 16: małopolskie – zachodniopomorskie (gr. A)
g. 18.30: śląskie – mazowieckie (gr. B)

ŚRODA, 1 MARCA
Turniej finałowy ogólnopolskiej olimpiady młodzieży koszykarek
Bochnia, hala MOSiR ul. Poniatowskiego 32
g. 10: pomorskie – dolnośląskie (gr. B)
g. 12.30: łódzkie – zachodniopomorskie (gr. A)
g. 15: małopolskie – wielkopolskie (gr. B)
g. 17.30: śląskie – mazowieckie (gr. A)

Turniej finałowy ogólnopolskiej olimpiady młodzieży koszykarzy
Wieliczka, hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
g. 11: dolnośląskie – zachodniopomorskie (gr. A)
g. 13.30: mazowieckie – łódzkie (gr. B)
g. 16: małopolskie – wielkopolskie (gr. A)
g. 18.30: kujawsko-pomorskie – śląskie (gr. B)

CZWARTEK, 2 MARCA
Basket Liga Kobiet
g. 18: Wisła Can-Pack Kraków – Artego Bydgoszcz; hala ul. Reymonta 22

Turniej finałowy ogólnopolskiej olimpiady młodzieży koszykarek
Bochnia, hala MOSiR ul. Poniatowskiego 32
g. 10: o 7. miejsce (4. gr. A – 4. gr. B)
g. 12.30: o 5. miejsce (3. gr. A – 3. gr. B)
g. 15: półfinał (1. gr. A – 2. gr. B)
g. 17.30: półfinał (1. gr. B – 2. gr. A)

Turniej finałowy ogólnopolskiej olimpiady młodzieży koszykarzy
Wieliczka, hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
g. 11: o 7. miejsce (4. gr. A – 4. gr. B)
g. 13.30: o 5. miejsce (3. gr. A – 3. gr. B)
g. 16: półfinał (1. gr. A – 2. gr. B)
g. 18.30: półfinał (1. gr. B – 2. gr. A)

Komentowanie zablokowane.