Krakowski kalendarz halowy 24-29.3

Nowy kalendarzyk zawiera mecze ligowe, akademickie i młodzieżowe.
Znalazły się tu spotkania siatkówki i koszykówki lig centralnych z całego województwa oraz drużyn z aglomeracji krakowskiej uczestniczących w seniorskich rozgrywkach lokalnych, a także półfinałów akademickich mistrzostw Małopolski i barażowego turnieju juniorów U-18.

PIĄTEK, 24 MARCA
III liga siatkarzy
g. 20.30: Hutnik Kraków – LKS Bobowa; hala III LO os. Wysokie 6
Turniej barażowy o mistrzostwo Małopolski juniorów U-18 w koszykówce
g. 17: Cracovia 1906 Szkoła Gortata – Korona Kraków; hala SP nr 130 os. Oświecenia 30

SOBOTA, 25 MARCA
I liga siatkarek
g. 18.30: Proxima Kraków – Joker Mekro Energoremont Świecie; hala „Suche Stawy” ul. Ptaszyckiego 4
II liga siatkarek
g. 18: Sokół Zator – TKS Tychy; hala ZSO ul. Kongresowa 11

I liga koszykarzy
g. 18: AGH Kraków – Enea Astoria Bydgoszcz; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga koszykarek
g. 17: Pałac Młodzieży Tarnów – Politechnika Częstochowa; hala PM ul. Gumniska 28
Turniej barażowy o mistrzostwo Małopolski juniorów U-18 w koszykówce
g. 15: Wisła Kraków – Cracovia 1906; hala ul. Reymonta 22

III liga siatkarek
g. 16: Valkiria Nowa Huta – Salos Staniątki; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35
III liga siatkarzy
g. 16: Hutnik Kraków – GSKS Laskowa; hala os. Wysokie 6

NIEDZIELA, 26 MARCA
Orlen Liga
g. 14.45: Polski Cukier Muszynianka – Enea PTPS Piła; hala Rynek 13 (transmisja w Polsacie Sport)
II liga siatkarek
g. 18: Sokół Zator – TKS Tychy; hala ul. Kongresowa 11

II liga koszykarzy
g. 16: R8 Politechnika Kraków – ŁKS AZS UŁ SG Łódź; mała hala Tauron Areny ul. Lema 7
g. 19: Wisła Kraków – Politechnika Częstochowa; hala ul. Reymonta 22
Turniej barażowy o mistrzostwo Małopolski juniorów U-18 w koszykówce
g. 15: Korona Kraków – Wisła Kraków; hala ul. Kalwaryjska 9-15

PONIEDZIAŁEK, 27 MARCA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.15: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. Piastowska 26a

Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 18.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Rolniczy; hala ul. Piastowska 26a
g. 19.15: Uniwersytet Pedagogiczny – Politechnika Krakowska; hala UR al. 29 listopada 58

WTOREK, 28 MARCA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 20.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Ekonomiczny; hala AWF al. Jana Pawła II 78

Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.15 – finał: Akademia Górniczo-Hutnicza – Politechnika Krakowska; hala ul. Piastowska
g. 20.45: Uniwersytet Rolniczy – Krakowska Akademia; hala al. 29 listopada 58

ŚRODA, 29 MARCA
Basket Liga Kobiet
g. 18: Wisła Can-Pack Kraków – Pszczółka Lublin; hala ul. Reymonta 22

Komentowanie zablokowane.