Krakowski kalendarz halowy 24-30.11

Aktualne wydanie kalendarza obejmuje mecze siatkówki i koszykówki z Krakowa i Małopolski.
Są tu zawarte informacje o spotkaniach lig centralnych z całego województwa oraz drużyn z metropolii krakowskiej uczestniczących w seniorskich rozgrywkach lokalnych, a także z fazy grupowej akademickich mistrzostw Małopolski.
W trosce o dokładność zostają pominięte mecze, których gospodarzem jest drużyna MKS Proszowice II, występująca w II lidze siatkarek pod szyldem AGH Kraków. W tym sezonie permanentnie (również teraz, 26.11), w publikacjach MZPS, były zmieniane godziny ich rozpoczęcia (na dzień-dwa przed spotkaniem, już po publikacji kalendarzyka), w jednym przypadku zmieniono także miejsce rozegrania.

CZWARTEK, 24 LISTOPADA
II liga koszykarek
g. 18: Żak Nowy Sącz – Ikar Niepołomice; hala MOSiR ul. Nadbrzeżna 34

PIĄTEK, 25 LISTOPADA
III liga siatkarzy
??*: Hutnik Dobry Wynik Kraków – Orzeł 1948 Bębło; hala III LO os. Wysokie 6 (* mecz pierwotnie miał się odbyć 19.11, a teraz został po raz drugi odwołany na prośbę gości, nowy termin nie został ustalony)

SOBOTA, 26 LISTOPADA
Orlen Liga
g. 17: Polski Cukier Muszynianka Enea – Giacomini Budowlani Toruń; hala Rynek 13
I liga siatkarzy
g. 18: AGH Kraków – Victoria PWSZ Wałbrzych; hala AGH ul. Piastowska 26a
I liga koszykarek
g. 16: AZS Politechnika Korona Kraków – 1KS Ślęza II Wrocław; hala PK ul. Kamienna 17

II liga siatkarek
g. 16: Sandecja Nowy Sącz – TKS Tychy; hala II LO ul. Żeromskiego 16
II liga siatkarzy
g. 17: MKS Andrychów – MCKiS Jaworzno; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
g. 18: Dunajec Nowy Sącz – KKS Kozienice; hala OSiR ul. Na Rurach 16

NIEDZIELA, 27 LISTOPADA
II liga koszykarek
g. 12: Wisła Can-Pack II Kraków – Pałac Młodzieży Tarnów; hala ul. Reymonta 22
g. 13: AZS Politechnika Korona II Kraków – MLKS-MOS Rzeszów; hala ul. Kalwaryjska 9-15
III liga koszykarzy
g. 16.30: Regis Wieliczka – MKS Gorlice; hala gimnazjum ul. Piłsudskiego 20
g. 17.30: Uniwersytet Rolniczy – Cracovia 1906; hala UR al. 29 listopada 58

PONIEDZIAŁEK, 28 LISTOPADA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19: Krakowska Akademia – PWSZ Tarnów; hala SP nr 31 ul. Prusa 18
g. 20: Uniwersytet Ekonomiczny – Politechnika Krakowska; hala UEK ul. Rakowicka 27
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20.30: Krakowska Akademia – PWSZ Tarnów; hala ul. Prusa 18

Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 18.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Akademia Wychowania Fizycznego; hala ul. Piastowska 26a
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19.30: Politechnika Krakowska – PWSZ Tarnów; hala ul. Kamienna 17
g. 20.15: Akademia Górniczo-Hutnicza – Collegium Medicum UJ; hala ul. Piastowska 26a

WTOREK, 29 LISTOPADA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18: Uniwersytet Rolniczy – Uniwersytet Jagielloński; hala al. 29 listopada 58
g. 19.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Krakowska Akademia; hala AWF al. Jana Pawła II 78
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 21: Collegium Medicum UJ – Uniwersytet Pedagogiczny; hala CM UJ ul. Badurskiego 19

Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 18.30: Krakowska Akademia – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. Prusa 18
g. 19.45: Uniwersytet Ekonomiczny – Politechnika Krakowska; hala ul. Rakowicka 27

ŚRODA, 30 LISTOPADA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 20.15: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Pedagogiczny; hala ul. Piastowska 26a
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 19.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Pedagogiczny; hala al. JP II 78

Komentowanie zablokowane.