Krakowski kalendarz halowy 24-31.10

Prezentujemy kalendarzyk meczów siatkówki i koszykówki na pozostałe osiem dni października.
Kalendarzyk obejmuje spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całej Małopolski.

PIĄTEK, 23 PAŹDZIERNIKA
II liga siatkarzy
g. 19: Contimax MOSiR Bochnia – PZL Sędziszów Młp.; hala MOSiR ul. Puławskiego 32
g. 19: MKS Andrychów – Volley Rybnik; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
III liga siatkarek
g. 20: Valkiria Nowa Huta – AGH II Kraków; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35

SOBOTA, 24 PAŹDZIERNIKA
Orlen Liga
g. 17: Polski Cukier Muszynianka – Chemik Police; hala w Muszynie Rynek 13
I liga siatkarzy
g. 17: Hutnik Kraków – Krispol Września; hala na „Suchych Stawach” ul. Ptaszyckiego 4
g. 18: KPS Kęty – KPS Siedlce; hala OSiR os. Nad Sołą 29

II liga koszykarzy
g. 17: AGH Kraków – Wisła Kraków; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga koszykarek
g. 17: Ikar Niepołomice – Wisła Can-Pack II Kraków; hala ZS ul. 3 maja 2a
II liga siatkarek
g. 14: Solna Wieliczka – Skawa Wadowice; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
g. 18: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – MCKiS Jaworzno; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8 (bezpośrednią transmisję w TV internetowej można obejrzeć TUTAJ)

III liga siatkarek
g. 16: Dalin Myślenice – Poprad Stary Sącz; hala ul. Zdrojowa 9
g. 17: Maraton Krzeszowice – Victoria Witkowice; hala ul. Długa 22
g. 17.30: Kampus Wielicki – Salos Staniątki; hala Kampusu Wielickiego ul. Piłsudskiego 105
g. 20.15: Wisła Kraków – Kęczanin Kęty; hala treningowa ul. Reymonta 22
III liga siatkarzy
g. 18: Dalin Myślenice – Grunwald Chełmek; hala ul. Zdrojowa 9

NIEDZIELA, 25 PAŹDZIERNIKA
Tauron Basket Liga Kobiet
g. 17: Wisła Can-Pack Kraków – MKK Siedlce; hala ul. Reymonta 22
III liga koszykarzy
g. 12: Korona Kraków – Regis Wieliczka; hala ul. Kalwaryjska 9-15

ŚRODA, 28 PAŹDZIERNIKA
Euroliga koszykarek
g. 18.30: Wisła Can-Pack Kraków – UMMC Jekaterynburg; hala ul. Reymonta 22

CZWARTEK, 29 PAŹDZIERNIKA
II liga koszykarek
g. 18:
Wisła Can-Pack II Kraków – MKS Zabrze; hala ul. Reymonta 22

PIĄTEK, 30 PAŹDZIERNIKA
II liga koszykarzy
g. 20.30: Wisła Kraków – MKS II Dąbrowa Górnicza; hala ul. Reymonta 22
II liga siatkarek
g. 19: Sokół Zator – MCKiS Jaworzno; hala ZSO ul. Kongresowa 11

SOBOTA, 31 PAŹDZIERNIKA
I liga koszykarek
g. 17: AZS Politechnika Korona Kraków – Enea AZS Poznań; hala PK ul. Kamienna 17
I liga siatkarzy
g. 18: KPS Kęty – Aluron Virtu Warta Zawiercie; hala OSiR os. Nad Sołą 29

Komentowanie zablokowane.