Krakowski kalendarz halowy 26.1-1.2

W najnowszym kalendarzyku znalazł się turniej finałowy Pucharu Polski, a także rozgrywki ligowe oraz ćwierćfinały MP juniorów i akademickich mistrzostw Małopolski.
Kalendarzyk obejmuje mecze siatkówki i koszykówki. Są tu spotkania ligowe rozgrywek centralnych z całego województwa oraz drużyn z aglomeracji krakowskiej uczestniczących w seniorskich rozgrywkach lokalnych. Poza tym – wojewódzkie rozgrywki akademickie i młodzieżowe na szczeblu ogólnopolskim.

CZWARTEK, 26 STYCZNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 20: Uniwersytet Jagielloński – Akademia Wychowania Fizycznego; hala ul. Piastowska 26
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 21.30: Uniwersytet Jagielloński – Uniwersytet Rolniczy; hala UJ ul. Piastowska 26
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 20.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Akademia Wychowania Fizycznego; hala AGH ul. Piastowska 26a

PIĄTEK, 27 STYCZNIA
Turniej finałowy Pucharu Polski koszykarek
Kraków, hala ul. Reymonta 22, o wejście do półfinału:
g. 17.30: Ślęza Wrocław – Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
g. 20: InwestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. – Pomarańczarnia Poznań

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorów U-20 w koszykówce
Kraków, hala Korony, ul. Kalwaryjska 9-15
g. 17: AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice – Zastal Zielona Góra
g. 19.30: Korona Kraków – Asseco Gdynia

Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 18.30: Uniwersytet Ekonomiczny – Uniwersytet Pedagogiczny; hala UEK ul. Rakowicka 27

SOBOTA, 28 STYCZNIA
Turniej finałowy Pucharu Polski koszykarek
Kraków, hala ul. Reymonta 22, półfinały:
g. 16: CCC Polkowice – Ślęza/Pszczółka
g. 18.30: Wisła Can-Pack Kraków – InwestInTheWest/Pomarańczarnia

I liga koszykarzy
g. 17: AGH Kraków – Kotwica Kołobrzeg; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga koszykarzy
g. 18.30: R8 Basket Politechnika Kraków – MCKiS Termo-Rex Jaworzno; mała hala Tauron Areny ul. Stanisława Lema 7

I liga siatkarek
g. 18: Solna Wieliczka – AZS Politechnika Opolska; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
II liga siatkarek
g. 14: Sandecja Nowy Sącz – PLKS Pszczyna; hala II LO ul. Żeromskiego 16
g. 18: Sokół Zator – TKS Tychy; hala ZSO ul. Kongresowa 11
g. 20: AGH Kraków – Silesia Volley Mysłowice; hala ul. Piastowska 26a

III liga siatkarek
g. 17: Valkiria Nowa Huta – Zalew Świnna Poręba; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35
g. 17: Maraton Krzeszowice – Kęczanin Kęty; hala CKiS ul. Długa 22
III liga siatkarzy
g. 14: Piast Skawina – Kłos Olkusz; hala CKiS ul. Konstytucji 3 maja 4

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorów U-20 w koszykówce
Kraków, hala Korony, ul. Kalwaryjska 9-15
g. 15: Korona Kraków – Zastal Zielona Góra
g. 17.30: Asseco Gdynia – AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

NIEDZIELA, 29 STYCZNIA
Turniej finałowy Pucharu Polski koszykarek
Kraków, hala ul. Reymonta 22
g. 20 – finał: Wisła Can-Pack Kraków – Ślęza Wrocław

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorów U-20 w koszykówce
Kraków, hala Korony, ul. Kalwaryjska 9-15
g. 10.30: Zastal Zielona Góra – Asseco Gdynia
g. 13: Korona Kraków – AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

WTOREK, 31 STYCZNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.45: Uniwersytet Rolniczy – Uniwersytet Jagielloński; hala UR al. 29 listopada 58

ŚRODA, 1 LUTEGO
Euroliga koszykarek
g. 19: Wisła Can-Pack Kraków – CMB Cargo Uni Gyor; hala ul. Reymonta 22
I liga koszykarzy
g. 18.30: AGH Kraków – Sokół Łańcut; hala ul. Piastowska 26a

Komentowanie zablokowane.