Krakowski kalendarz halowy 26.11-2.12

Prezentujemy kalendarzyk na przełom listopada i grudnia, obejmujący mecze siatkówki i koszykówki, zarówno ligowe, jak i fazy grupowej akademickich mistrzostw Małopolski.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całego województwa.
W trosce o dokładność zostały pominięte mecze zespołów, w przypadku których godziny rozpoczęcia były w tym sezonie notoryczne zmieniane już po publikacji kalendarzyka i/lub niezgodne z informacjami podawanymi przez oficjalne organy zajmujące się rozgrywkami.

CZWARTEK, 26 LISTOPADA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 20.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Jagielloński; hala AGH ul. Piastowska 26a
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 18.30: Politechnika Krakowska – Krakowska Akademia; hala PK ul. Kamienna 17
g. 20.30: Uniwersytet Pedagogiczny – Uniwersytet Ekonomiczny; hala UP os. Stalowe 17
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.45: Uniwersytet Jagielloński – Krakowska Akademia; hala UJ ul. Piastowska 26
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 21:
Politechnika Krakowska – Uniwersytet Pedagogiczny; hala ul. Kamienna 17

PIĄTEK, 27 LISTOPADA
III liga siatkarzy
g. 19.30: Hutnik II Dobry Wynik Kraków – Grunwald Chełmek; hala III LO os. Wysokie 6
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 20: Akademia Górniczo-Hutnicza – Akademia Wychowania Fizycznego; hala ul. Piastowska 26a

SOBOTA, 28 LISTOPADA
Orlen Liga
g. 20: Budowlani Łódź – Polski Cukier Muszynianka (transmisja tv w Polsacie Sport)
I liga siatkarzy
g. 17: Hutnik Kraków – AGH Kraków; hala na „Suchych Stawach” ul. Ptaszyckiego 4
II liga siatkarek
g. 18: Sokół Zator – Grupa Azoty PWSZ Tarnów; hala ZSO ul. Kongresowa 11
g. 18: Skawa Wadowice – AGH Kraków; hala ZS nr 1 ul. Słowackiego 2

II liga koszykarek
g. 17: Ikar Niepołomice – JAS-FBG Zagłębie II Sosnowiec; hala ZS ul. 3 maja 2a
III liga koszykarzy
g. 14: Regis Wieliczka – Cracovia Szkoła Gortata; hala gimnazjum ul. Piłsudskiego 20
III liga siatkarek
g. 11.30: Kampus Wielicki – Dalin Myślenice; sala SP nr 2 ul. Moniuszki 1
III liga siatkarzy
g. 19: Orzeł Bębło – Gryf Brzesko; hala OSiR w Białym Kościele

NIEDZIELA, 29 LISTOPADA
II liga koszykarzy
g. 14: Wisła Kraków – Pogoń Ruda Śląska; hala ul. Reymonta 22
III liga koszykarzy
g. 17: Korona Kraków – Calipers Kielce; hala ul. Kalwaryjska 9-15
III liga siatkarzy
g. 18: Orzeł Bębło – Aktywni Łopuszna; hala OSiR w Białym Kościele

PONIEDZIAŁEK, 30 LISTOPADA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.30: Collegium Medicum UJ – Akademia Wychowania Fizycznego; hala CM UJ ul. Badurskiego 19
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19.15: Uniwersytet Pedagogiczny – Krakowska Akademia; hala UR al. 29 listopada 58
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 18.30: Uniwersytet Ekonomiczny – Krakowska Akademia; hala UEK ul. Rakowicka 27

WTOREK, 1 GRUDNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18: Politechnika Krakowska – Uniwersytet Rolniczy; hala PK ul. Kamienna 17
g. 19: Akademia Górniczo-Hutnicza – Krakowska Akademia; hala ul. Piastowska 26a
g. 19: Uniwersytet Pedagogiczny – PWSZ Tarnów; hala UP os. Stalowe 17
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 19.30: Uniwersytet Rolniczy – Akademia Wychowania Fizycznego; hala UR al. 29 listopada 58
g. 21: Collegium Medicum UJ – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala ul. Badurskiego 19

Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.45: Uniwersytet Ekonomiczny – Uniwersytet Jagielloński; hala UEK ul. Rakowicka 27
g. 20.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Pedagogiczny; hala ul. Piastowska 26a
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.30: Uniwersytet Rolniczy – Collegium Medicum UJ; hala ul. 29 listopada 58
g. 21: Politechnika Krakowska – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. Kamienna 17

ŚRODA, 2 GRUDNIA
Euroliga koszykarek
g. 15: Nadieżda Orenburg – Wisła Can-Pack Kraków; transmisję w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ
Orlen Liga
g. 18: Polski Cukier Muszynianka – BKS Aluprof Bielsko-Biała; hala Rynek 13
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 21: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Ekonomiczny; hala AWF al. Jana Pawła II 78

Komentowanie zablokowane.