Krakowski kalendarz halowy 26.2-2.3

Kolejna odsłona kalendarzyka obejmuje mecze siatkówki i koszykówki, zarówno ligowe, jak i półfinały akademickich mistrzostw Małopolski.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całego województwa.
W trosce o dokładność zostały pominięte mecze zespołów, w przypadku których, kiedy były gospodarzami, godziny rozpoczęcia były w pierwszej fazie sezonu notoryczne zmieniane już po publikacji kalendarzyka i/lub niezgodne z informacjami podawanymi przez oficjalne organy zajmujące się rozgrywkami.

PIĄTEK, 26 LUTEGO
III liga siatkarzy
g. 19.30: Hutnik II Dobry Wynik Kraków – Gryf Brzesko; hala III LO os. Wysokie 6

SOBOTA, 27 LUTEGO
I liga siatkarzy
g. 18: KPS Kęty – Victoria Wałbrzych; hala OSiR os. Nad Sołą 29
II liga koszykarzy
g. 16: AGH Kraków – Pogoń Ruda Śląska; hala AGH ul. Piastowska 26a
Turniej towarzyski siatkarek
Tarnów, hala PWSZ, ul. Mickiewicza 8
g. 11: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Solna Wieliczka; g. 13: PLKS Pszczyna – Solna; g. 15: Grupa Azoty PWSZ – PLKS.

NIEDZIELA, 28 LUTEGO
II liga koszykarek
g. 11.30: Wisła Can-Pack II Kraków – Stal Stalowa Wola; hala ul. Reymonta 22
III liga koszykarzy
g. 13.30: Cracovia 1906 Szkoła Gortata – Korona Kraków; hala SP nr 130 os. Oświecenia 30
g. 18: Regis Wieliczka – AZS Politechnika Krakowska; hala gimnazjum ul. Piłsudskiego 20

PONIEDZIAŁEK, 29 LUTEGO
Orlen Liga
g. 18: Polski Cukier Muszynianka Enea – Budowlani Łódź; hala Rynek 13 (transmisja tv w Polsacie Sport)

WTOREK, 1 MARCA
Tauron Basket Liga koszykarek
g. 20: Wisła Can-Pack – Widzew Łódź; hala ul. Reymonta 22
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18.30: Uniwersytet Ekonomiczny – Politechnika Krakowska; hala UEK ul. Rakowicka 27
g. 20: Uniwersytet Jagielloński – PWSZ Tarnów; hala UJ ul. Piastowska 26

ŚRODA, 2 MARCA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 21: Akademia Wychowania Fizycznego – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala AWF al. Jana Pawła II 78

Komentowanie zablokowane.