Krakowski kalendarz halowy 28.1-3.2

Kolejna odsłona kalendarzyka obejmuje mecze siatkówki i koszykówki, zarówno ligowe, jak i ostatnie ćwierćfinały akademickich mistrzostw Małopolski.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całego województwa.
W trosce o dokładność zostały pominięte mecze zespołów, w przypadku których, kiedy były gospodarzami, godziny rozpoczęcia były w pierwszej fazie sezonu notoryczne zmieniane już po publikacji kalendarzyka i/lub niezgodne z informacjami podawanymi przez oficjalne organy zajmujące się rozgrywkami.

CZWARTEK, 28 STYCZNIA
III liga siatkarek
g. 18.30: AGH II Kraków – PMOS Chrzanów; hala AGH ul. Piastowska 26a
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 17.00: Akademia Górniczo-Hutnicza – Politechnika Krakowska; hala ul. Piastowska 26a

PIĄTEK, 29 STYCZNIA
II liga siatkarzy
g. 20.30: Contimax MOSiR Bochnia – Karpaty Krosno; hala MOSiR ul. Puławskiego 32
Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorów U-20 w koszykówce
Kraków, hala treningowa ul. Reymonta 22
g. 16: TKM Włocławek – Zastal Zielona Góra
g. 18.15: Wisła Kraków – Obra Kościan

SOBOTA, 30 STYCZNIA
II liga siatkarek
g. 16: Skawa Wadowice – Sokół Zator; hala ZS nr 1 ul. Słowackiego 2
g. 18: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Solna Wieliczka; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8 (transmisję w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ)
g. 18: AGH Kraków – SAN-Pajda Jarosław; hala ul. Piastowska 26a

II liga siatkarzy
g. 17: MKS Andrychów – TKS Tychy; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
III liga siatkarek
g. 12.30: Salos Staniątki – Dalin Myślenice; hala ZS w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
g. 17: Prądniczanka Kraków – PMOS Chrzanów; hala ul. Majora 12a
III liga siatkarzy
g. 17: Dalin Myślenice – Orzeł Bębło; hala ul. Zdrojowa 9

II liga koszykarek
g. 15.30: Ikar Niepołomice – AZS UŚ Katowice; hala ZS ul. 3 maja 2a
Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorów U-20 w koszykówce
Kraków, hala treningowa ul. Reymonta 22
g. 15: Zastal Zielona Góra – Obra Kościan
g. 17.15: Wisła Kraków – TKM Włocławek

NIEDZIELA, 31 STYCZNIA
I liga siatkarzy
g. 13: AGH Kraków – KPS Siedlce; hala ul. Piastowska 26a
Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorów U-20 w koszykówce
Kraków, hala treningowa ul. Reymonta 22
g. 10: Obra Kościan – TKM Włocławek
g. 12.15: Wisła Kraków – Zastal Zielona Góra

WTOREK, 2 LUTEGO
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Ekonomiczny; hala AWF al. Jana Pawła II 78

ŚRODA, 3 LUTEGO
Euroliga koszykarek
g. 18.30: Wisła Can-Pack Kraków – Nadieżda Orenburg; hala ul. Reymonta 22
Orlen Liga
g. 20.30: Polski Cukier Muszynianka Enea – Developres SkyRes Rzeszów; hala Rynek 13 (transmisja tv w Polsacie Sport)

Komentowanie zablokowane.