Krakowski kalendarz halowy 28.12-6.1

W kalendarzyku na przełom 2015 i 2016 roku znalazły się głównie wydarzenia koszykarskie – przede wszystkim Final Four Pucharu Polski i mecz Euroligi – ale również siatkarskie.

PONIEDZIAŁEK, 28 GRUDNIA
Final Four Pucharu Polski koszykarzy
Kraków, hala Akademii Górniczo-Hutniczej ul. Piastowska 26a
g. 16: Exact Systems Śląsk II Wrocław – Jedynka Decka Pelplin
g. 18.30: AGH Kraków – Jamalex Polonia 1912 Leszno

WTOREK, 29 GRUDNIA
Final Four Pucharu Polski koszykarzy
Kraków, hala AGH ul. Piastowska 26a
g. 16 – o 3. miejsce: AGH – Exact Systems Śląsk II
g. 18.30 – o 1. miejsce: Jamalex Polonia – Jedynka Decka

Towarzyski turniej koszykarek „O Puchar JM Rektora Politechniki Krakowskiej”
Kraków, hala PK ul. Kamienna 17
g. 10: AZS Politechnika Korona Kraków – AZS UŚ Katowice
g. 12: Wisła Can-Pack Kraków – VBW Gdynia
g. 17: Wisła Can-Pack – AZS UŚ
g. 19: AZS Politechnika Korona – VBW

ŚRODA, 30 GRUDNIA
Towarzyski turniej koszykarek „O Puchar JM Rektora Politechniki Krakowskiej”
Kraków, hala ul. Kamienna 17
g. 10: VBW Gdynia – AZS UŚ
g. 12: AZS Politechnika Korona – Wisła Can-Pack

Towarzyski turniej siatkarek
Krzeszowice, hala ul. Długa 22
g. 10: początek rywalizacji z udziałem III-ligowych zespołów Maratonu Krzeszowice, MKS MOS Wieliczka i Salosu Staniątki

SOBOTA, 2 STYCZNIA
II liga koszykarzy
g. 17: Wisła Kraków – AZS Politechnika Częstochowa; hala ul. Reymonta 22

NIEDZIELA, 3 STYCZNIA
I liga koszykarek
g. 18: AZS Politechnika Korona Kraków – Ślęza II Wrocław; hala ul. Kamienna 17

WTOREK, 5 STYCZNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.30: Uniwersytet Rolniczy – Uniwersytet Jagielloński; hala UR al. 29 listopada 58

ŚRODA, 6 STYCZNIA
Euroliga koszykarek
g. 18.30: Wisła Can-Pack Kraków – Spar Citylift Girona; hala ul. Reymonta 22

Turniej towarzyski siatkarek
Tarnów, hala PWSZ ul. Mickiewicza 8
g. 9.30: Grupa Azoty PWSZ I Tarnów – AZS Politechnika Śląska Gliwice
g. 11: Grupa Azoty PWSZ II Tarnów – Developres V LO Rzeszów
g. 12.30: Grupa Azoty II – Politechnika
g. 14: Grupa Azoty I – Developres
g. 15.30: Politechnika – Developres
g. 17: Grupa Azoty I – Grupa Azoty II

Komentowanie zablokowane.