Krakowski kalendarz halowy 28.4-1.5

W nowym kalendarzyku znalazły się mecze drużyn seniorskich i juniorskich z naszego województwa walczących w fazie ogólnopolskiej rozgrywek.
Są tutaj spotkania siatkówki i koszykówki.

PIĄTEK, 28 KWIETNIA
Turniej półfinałowy o awans do II ligi siatkarzy
Kęty, hala OSiR os. Nad Sołą 29
g. 18: UMKS Kęczanin – Siatkarz Staszów; *Klima Błażowa – Tempo Chełm
*mecz rozpocznie się 45 minut po zakończeniu poprzedniego i otwarciu turnieju

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetów U-16 w koszykówce
Tarnów, Miejski Dom Sportu ul. Traugutta 5
g. 15.30: Żak Żory – Biofarm Basket Junior Poznań
g. 18: MUKS 1811 Unia Tarnów – Politechnika Neptun Gdańsk

SOBOTA, 29 KWIETNIA
Basket Liga Kobiet
g. 14 – finał: Wisła Can-Pack Kraków – Ślęza Wrocław; hala ul. Reymonta 22
II liga siatkarek
g. 18 – półfinał: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Silesia Volley Mysłowice; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8

Turniej półfinałowy o awans do II ligi siatkarzy
Kęty, hala OSiR os. Nad Sołą 29
g. 16: Siatkarz Staszów – Tempo Chełm; *Kęczanin – Klima Błażowa
*mecz rozpocznie się 45 minut po zakończeniu poprzedniego

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetów U-16 w koszykówce
Tarnów, Miejski Dom Sportu ul. Traugutta 5
g. 15.30: Politechnika Neptun Gdańsk – Żak Żory
g. 18: MUKS 1811 Unia Tarnów – Biofarm Basket Junior Poznań

NIEDZIELA, 30 KWIETNIA
Basket Liga Kobiet
g. 18.30 – finał: Wisła Can-Pack Kraków – Ślęza Wrocław; hala ul. Reymonta 22
II liga koszykarzy
g. 16 – półfinał: R8 Basket Politechnika Kraków – AZS UMCS Lublin; mała hala Tauron Areny ul. Stanisława Lema 7

II liga siatkarek
g. 17 – półfinał: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Silesia Volley Mysłowice; hala ul. Mickiewicza 8

Turniej półfinałowy o awans do II ligi siatkarzy
Kęty, hala OSiR os. Nad Sołą 29
g. 10: Klima Błażowa – Siatkarz Staszów; *Keczanin – Tempo Chełm
*mecz rozpocznie się 45 minut po zakończeniu poprzedniego

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetów U-16 w koszykówce
Tarnów, Miejski Dom Sportu ul. Traugutta 5
g. 10: Biofarm Basket Junior Poznań – Politechnika Neptun Gdańsk
g. 12.30: MUKS 1811 Unia Tarnów – Żak Żory

PONIEDZIAŁEK, 1 MAJA
I liga koszykarek
g. 12 – półfinał: AZS Politechnika Korona Kraków – AZS Uniwersytet Gdański; hala PK ul. Kamienna 17

Komentowanie zablokowane.