Krakowski kalendarz halowy 3-9.12

Prezentujemy bodaj najobszerniejszy w tym sezonie kalendarzyk, obejmujący mecze siatkówki i koszykówki, zarówno ligowe, jak i fazy grupowej akademickich mistrzostw Małopolski.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całego województwa.
W trosce o dokładność zostały pominięte mecze zespołów, w przypadku których, kiedy były gospodarzami, godziny rozpoczęcia były w tym sezonie notoryczne zmieniane już po publikacji kalendarzyka i/lub niezgodne z informacjami podawanymi przez oficjalne organy zajmujące się rozgrywkami.

CZWARTEK, 3 GRUDNIA
III liga siatkarek
g. 20.30: AGH II Kraków – Wisła II Kraków; hala AGH ul. Piastowska 26a
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19.30: Uniwersytet Rolniczy – Krakowska Akademia; hala UR al. 29 listopada 58
g. 19.30: Collegium Medicum UJ – Uniwersytet Ekonomiczny; hala CM UJ ul. Badurskiego 19
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20.30: Uniwersytet Pedagogiczny – Politechnika Krakowska; hala UP os. Stalowe 17
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19: Krakowska Akademia – Akademia Wychowania Fizycznego; hala SP 31 ul. Prusa 18

SOBOTA, 5 GRUDNIA
Tauron Basket Liga Kobiet
g. 17: Artego Bydgoszcz – Wisła Can-Pack Kraków, transmisja w tv internetowej na stronie basketligakobiet.pl
II liga koszykarzy
g. 19: Wisła Kraków – Alba Chorzów; hala ul. Reymonta 22
II liga koszykarek
g. 12: Wisła Can-Pack II Kraków – AZS Politechnika Częstochowa; hala ul. Reymonta 22
g. 15.30: Ikar Niepołomice – Start Wisła; hala ZS ul. 3 maja 2a
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 15.30: Uniwersytet Pedagogiczny – Uniwersytet Rolniczy; hala UR al. 29 listopada 58

I liga siatkarzy
g. 18: AGH Kraków – Victoria Wałbrzych; hala ul. Piastowska 26a
g. 18: KPS Kęty – AZS Stal Nysa; hala OSiR os. Nad Sołą 29
II liga siatkarek
g. 17: Skawa Wadowice – Grupa Azoty PWSZ Tarnów; hala ZS nr 1 ul. Słowackiego 2
g. 18: Sokół Zator – Tomasovia Tomaszów Lub.; hala ZSO ul. Kongresowa 11

III liga siatkarek
g. 14: AGH II Kraków – Maraton Krzeszowice; hala ul. Piastowska 26a
g. 16: Dalin Myślenice – Sandecja Nowy Sącz; hala ul. Zdrojowa 9
g. 17: Prądniczanka Kraków – Wisła II Kraków; hala ul. Majora 12a
III liga siatkarzy
g. 18: Dalin Myślenice – Kłos Olkusz; hala ul. Zdrojowa 9

PONIEDZIAŁEK, 7 GRUDNIA
II liga siatkarek
g. 18: Solna Wieliczka – Szóstka Mielec; hala „Solne Miasto” ul. Piłsudskiego 15
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19: Krakowska Akademia – Politechnika Krakowska; hala ul. Prusa 18
g. 19: PWSZ Tarnów – Akademia Wychowania Fizycznego; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 18.30: Uniwersytet Ekonomiczny – Uniwersytet Jagielloński; hala UEK ul. Rakowicka 27
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.45: Politechnika Krakowska – Uniwersytet Jagielloński; hala PK ul. Kamienna 17
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19.15: Uniwersytet Pedagogiczny – Uniwersytet Jagielloński; hala UR al. 29 listopada 58
g. 20.30: Collegium Medicum UJ – Uniwersytet Ekonomiczny; hala ul. Badurskiego 19

WTOREK, 8 GRUDNIA
Puchar CEV siatkarek
g. 18: Polski Cukier Muszynianka – Nova Branik Maribor; hala Rynek 13
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19: Uniwersytet Pedagogiczny – Collegium Medicum UJ; hala os. Stalowe 17
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 21: Collegium Medicum UJ – Akademia Wychowania Fizycznego; hala ul. Badurskiego 19
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19: Krakowska Akademia – Politechnika Krakowska; hala ul. Prusa 18
g. 20.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Rolniczy; hala AWF al. Jana Pawła II 78
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 18.30: PWSZ Tarnów – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala ul. Mickiewicza 8

ŚRODA, 9 GRUDNIA
Euroliga koszykarek
g. 18.30: Wisła Can-Pack Kraków – Agu-Spor; hala ul. Reymonta 22
Puchar Polski siatkarek
g. 18: Solna Wieliczka – ŁKS Commercecon Łódź; hala ul. Piłsudskiego 15
III liga siatkarek
g. 18.30: Maraton Krzeszowice – Valkiria Nowa Huta; hala ul. Długa 22
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 19: PWSZ Tarnów – Uniwersytet Rolniczy; hala ul. Mickiewicza 8
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.30: Collegium Medicum UJ – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala ul. Badurskiego 19
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.15: PWSZ Tarnów – Uniwersytet Ekonomiczny; hala ul. Mickiewicza 8

Komentowanie zablokowane.