Krakowski kalendarz halowy 3-9.3

Kalendarzyk zawiera mecze ligowe, półfinały akademickich mistrzostw Małopolski w siatkówce oraz konfrontacje o medale ogólnopolskiej olimpiady młodzieży w koszykówce.
Znalazły się w nim spotkania siatkówki i koszykówki. Zarówno lig centralnych z całego województwa oraz drużyn z aglomeracji krakowskiej uczestniczących w seniorskich rozgrywkach lokalnych.

PIĄTEK, 3 MARCA
III liga siatkarek
g. 17.30: Muszyna Proxima Kraków – Dalin Myślenice; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35
g. 19: Kampus Wielicki – Prądniczanka Kraków; hala Kampusu ul. Piłsudskiego 105

Turniej finałowy ogólnopolskiej olimpiady młodzieży koszykarek
Bochnia, hala MOSiR ul. Poniatowskiego 32
g. 10 – o 3. miejsce: dolnośląskie – śląskie
g. 12.15 – o 1. miejsce: mazowieckie – wielkopolskie

Turniej finałowy ogólnopolskiej olimpiady młodzieży koszykarzy
Wieliczka, hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
g. 10 – o 3. miejsce: kujawsko-pomorskie – dolnośląskie
g. 12.15 – o 1. miejsce: wielkopolskie – śląskie

SOBOTA, 4 MARCA
I liga koszykarzy
g. 19.30: AGH Kraków – Zetkama Doral Nysa Kłodzko; hala AGH ul. Piastowska 26a
I liga koszykarek
g. 17: AZS Politechnika Korona Kraków – Enea AZS Poznań; hala PK ul. Kamienna 17

I liga siatkarzy
g. 16: AGH Kraków – Ślepsk Suwałki; hala ul. Piastowska 26a
II liga siatkarek
g. 17: Sandecja Nowy Sącz – Sokół Zator; hala II LO ul. Żeromskiego 16
g. 18.30: AGH Kraków – PLKS Pszczyna; hala ul. Piastowska 26a
II liga siatkarzy
g. 18: Dunajec Nowy Sącz – Błękitni Ropczyce; hala MOSiR ul. Na Rurach 16

II liga koszykarek
g. 14.30: Żak Nowy Sącz – RMKS Rybnik; hala MOSiR ul. Nadbrzeżna 34
g. 16: Ikar Niepołomice – Politechnika Częstochowa; hala ZS ul. 3 maja 2a
g. 17: Wisła Can-Pack II Kraków – AZS UŚ Katowice; hala ul. Reymonta 22

III liga siatkarek
g. 16: Valkiria Nowa Huta – Poprad Stary Sącz; hala os. Teatralne 35
g. 17: Prądniczanka Kraków – Kampus Wielicki; hala ul. Majora 12a
g. 18: Maraton Krzeszowice – Salos Staniątki; hala CKiS ul. Długa 22

III liga siatkarzy
g. 14: Piast Skawina – Jaworze Ptaszkowa; hala CKiS ul. Konstytucji 3 maja 4
g. 16: Orzeł 1948 Bębło – Orzeł Ciężkowice; hala GOKiS w Białym Kościele ul. Krakowska 172
g. 18.30: Orzeł Ciężkowice – Orzeł 1948 Bębło; hala w Białym Kościele ul. Krakowska 172 (obydwa mecze odbędą się, jeden po drugim, w tej samej hali)
g. 18.30: Dalin Myślenice – Orzeł Biała Niżna; hala ul. Zdrojowa 9

NIEDZIELA, 5 MARCA
II liga siatkarek
g. 17: Sandecja Nowy Sącz – Sokół Zator; hala II LO ul. Żeromskiego 16
II liga koszykarek
g. 17: Pałac Młodzieży Tarnów – La-Basket Piekary Śląskie; hala PM ul. Gumniska 28
III liga koszykarzy
g. 18.30: Uniwersytet Rolniczy Kraków – Wisła II Kraków; hala UR al. 29 listopada 58

PONIEDZIAŁEK, 6 MARCA
Orlen Liga
g. 18: Polski Cukier Muszynianka – Grot Budowlani Łódź; hala Rynek 13 (transmisja w Polsacie Sport)
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20: PWSZ Tarnów – Uniwersytet Pedagogiczny; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8

WTOREK, 7 MARCA
EuroCup koszykarek
g. 19: Wisła Can-Pack Kraków – Hatay Büyükşehir Belediyesi; hala ul. Reymonta 22
III liga koszykarzy
g. 17.45: Cracovia 1906 – Wisła II Kraków; hala SP nr 130 os. Oświecenia 30

Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 19.30: Uniwersytet Rolniczy – Akademia Wychowania Fizycznego; hala al. 29 listopada 58
g. 20: Politechnika Krakowska – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. Kamienna 17

ŚRODA, 8 MARCA
III liga siatkarek
g. 19.15: Maraton Krzeszowice – Aktywni Raba Wyżna; hala ul. Długa 22
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 20: Politechnika Krakowska – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. Kamienna 17
g. 20.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Akademia Wychowania Fizycznego; hala ul. Piastowska 26a
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 18: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Rolniczy; hala al. Jana Pawła II 78

CZWARTEK, 9 MARCA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19: Uniwersytet Pedagogiczny – Uniwersytet Ekonomiczny; hala UP os. Stalowe 17
g. 20: Uniwersytet Jagielloński – Politechnika Krakowska; hala UJ ul. Piastowska 26

Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20.30: Uniwersytet Pedagogiczny – PWSZ Tarnów; hala os. Stalowe 17
g. 21.30: Uniwersytet Jagielloński – Politechnika Krakowska; hala ul. Piastowska 26

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetów w siatkówce
Nowy Sącz, hala MOSiR ul. Na Rurach 16
g. 16: Gwardia Wrocław – MMKS Kędzierzyn-Koźle (gr. A)
g. 18: Dunajec Nowy Sącz – AZS 2020 IV O Częstochowa (gr. B)

Komentowanie zablokowane.