Krakowski kalendarz halowy 3-9.3

Kolejna odsłona kalendarzyka obejmuje mecze siatkówki i koszykówki, m.in. rozpoczynającej się fazy play off, jak i półfinały akademickich mistrzostw Małopolski.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całego województwa.
W trosce o dokładność zostały pominięte mecze zespołów, w przypadku których, kiedy były gospodarzami, godziny rozpoczęcia były w pierwszej fazie sezonu notoryczne zmieniane już po publikacji kalendarzyka i/lub niezgodne z informacjami podawanymi przez oficjalne organy zajmujące się rozgrywkami.

CZWARTEK, 3 MARCA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19.30: Uniwersytet Rolniczy – Collegium Medicum UJ; hala UR al. 29 listopada 58
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 21: Collegium Medicum UJ – Akademia Wychowania Fizycznego; hala CM UJ ul. Badurskiego 19

PIĄTEK, 4 MARCA
Tauron Basket Liga Kobiet
g. 18: Wisła Can-Pack Kraków – Energa Toruń; hala ul. Reymonta 22
III liga koszykarzy
g. 17.50: Cracovia 1906 Szkoła Gortata – Regis Wieliczka; hala SP nr 130 os. Oświecenia 30

SOBOTA, 5 MARCA
Orlen Liga
g. 14.45: BKS Aluprof Profi Credit Bielsko-Biała – Polski Cukier Muszynianka Enea (transmisja tv w Polsacie Sport)
II liga siatkarek
g. 18: Sokół Zator – Skawa Wadowice; hala ZSO ul. Kongresowa 11
g. 19: AGH Kraków – Grupa Azoty PWSZ Tarnów; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga siatkarzy
g. 16: Contimax MOSiR Bochnia – Neobus Raf-Mar Niebylec; hala MOSiR ul. Poniatowskiego 32
g. 18: MKS Andrychów – Volley Rybnik; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4

III liga siatkarek
g. 12: Valkiria Nowa Huta – PMOS Chrzanów; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35
g. 16: Kampus Wielicki – Poprad Stary Sącz; hala Kampusu ul. Piłsudskiego 105
g. 17: Maraton Krzeszowice – AGH II Kraków; hala ul. Długa 22
g. 17: Prądniczanka Kraków – Wisła II Kraków; hala ul. Majora 12a
g. 18.30: Salos Staniątki – Podkarpacie Bobowa; hala ZS w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
III liga siatkarzy
g. 16: Orzeł Bębło – Zalew Świnna Poręba; hala GOKiS w Białym Kościele ul. Krakowska 172

NIEDZIELA, 6 MARCA
I liga koszykarek
g. 18: AZS Politechnika Korona Kraków – AZS Uniwersytet Łódzki; hala PK ul. Kamienna 17
II liga koszykarzy
g. 18: Wisła Kraków – Polonia Bytom; hala ul. Reymonta 22
III liga koszykarzy
g. 15: AZS Politechnika Krakowska – Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce; hala ul. Kamienna 17

II liga siatkarek
g. 14: Solna Wieliczka – MKS SAN-Pajda Jarosław; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
g. 16: AGH Kraków – Grupa Azoty PWSZ Tarnów; hala ul. Piastowska 26a
II liga siatkarzy
g. 17: Contimax MOSiR Bochnia – Neobus Raf-Mar Niebylec; hala MOSiR ul. Poniatowskiego 32
g. 17: MKS Andrychów – Volley Rybnik; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
III liga siatkarek
g. 11: Salos Staniątki – Ogniwo Piwniczna; hala ZS w Niepołomicach ul. 3 maja 2a

PONIEDZIAŁEK, 7 MARCA
II liga siatkarek
g. 11: Solna Wieliczka – MKS SAN-Pajda Jarosław; hala ul. Kościuszki 15
III liga siatkarzy
g. 18.30: Hutnik II Dobry Wynik Kraków – Kłos Olkusz; hala III LO os. Wysokie 6
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19: PWSZ Tarnów – Uniwersytet Jagielloński; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8

WTOREK, 8 MARCA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Akademia Wychowania Fizycznego; hala ul. Piastowska 26a
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20.30: Uniwersytet Pedagogiczny – Uniwersytet Jagielloński; hala UP os. Stalowe 17
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala AWF al. Jana Pawła II 78
g. 20.30: Uniwersytet Rolniczy – Collegium Medicum UJ; hala al. 29 listopada 58
g. 21: Politechnika Krakowska – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. Kamienna 17

ŚRODA, 9 MARCA
III liga siatkarzy
g. 17.45: Dalin Myślenice – MKS Andrychów; hala ul. Zdrojowa 9
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 19.30: PWSZ Tarnów – Politechnika Krakowska; hala ul. Mickiewicza 8
g. 21: Akademia Wychowania Fizycznego – Collegium Medicum UJ; hala al. Jana Pawła II 78

Komentowanie zablokowane.