Krakowski kalendarz halowy 30.3-6.4

Pierwszy poświąteczny kalendarzyk obejmuje mecze siatkówki i koszykówki, zarówno ligowe, jak decydujące rozstrzygnięcia akademickich mistrzostw Małopolski.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całego województwa.

ŚRODA, 30 MARCA
Tauron Basket Liga Kobiet
g. 19: Wisła Can-Pack Kraków – Energa Toruń; hala ul. Reymonta 22

CZWARTEK, 31 MARCA
III liga siatkarek
g. 18.45: Maraton Krzeszowice – Sandecja Nowy Sącz; hala ul. Długa 22
g. 20.30: AGH II Kraków – Jedynka Tarnów; hala AGH ul. Piastowska 26a

PIĄTEK, 1 KWIETNIA
Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorek U-18 w koszykówce
Hala Główna TS Wisła, ul. Reymonta 22
g. 15.30: MLKS-MOS Rzeszów – KS BAT Sierakowice
g. 18: Wisła Can-Pack Kraków – MKS Zabrze

SOBOTA, 2 KWIETNIA
Puchar Polski siatkarek
g. 18: Polski Cukier Muszynianka Enea – Atom Trefl Sopot, transmisja tv w Polsacie Sport
I liga siatkarzy
g. 16: AGH Kraków – Ślepsk Suwałki; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga koszykarzy
g. 19.30: AGH Kraków – Muszkieterowie Nowa Sól; hala ul. Piastowska 26a

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorek U-18 w koszykówce
Hala Główna TS Wisła, ul. Reymonta 22
g. 15.30: MKS Zabrze – KS BAT Sierakowice
g. 18: Wisła Can-Pack Kraków – MLKS-MOS Rzeszów
III liga siatkarzy
g. 18.15: Dalin Myślenice – Orzeł Biała Niżna; hala ul. Zdrojowa 9

NIEDZIELA, 3 KWIETNIA
II liga koszykarzy
g. 16: Wisła Kraków – MKS II Dąbrowa Górnicza; hala ul. Reymonta 22
Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorek U-18 w koszykówce
Hala Główna TS Wisła, ul. Reymonta 22
g. 10: MKS Zabrze – MLKS-MOS Rzeszów
g. 12.30: Wisła Can-Pack Kraków – KS BAT Sierakowice

WTOREK, 5 KWIETNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19 – o 1. miejsce: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. Piastowska 26a
g. 19.45 – o 5. miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny – Collegium Medicum UJ; hala UEK ul. Rakowicka 27
g. 20.30 – o 7. miejsce: Uniwersytet Rolniczy – Uniwersytet Pedagogiczny; hala UR al. 29 listopada 58

ŚRODA, 6 KWIETNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 21.15 – o 3. miejsce: Politechnika Krakowska – Akademia Wychowania Fizycznego; hala PK ul. Kamienna 17

Komentowanie zablokowane.