Krakowski kalendarz halowy 30.4-8.5

W ostatnim dniu kwietnia i pierwszym tygodniu maja odbędzie się wiele meczów, których stawką są awanse do wyższych lig i złote medale mistrzostw Polski.
W kalendarzyku znalazły się spotkania siatkówki i koszykówki drużyn z Krakowa i Małopolski.

SOBOTA, 30 KWIETNIA
Tauron Basket Liga Kobiet
g. 18: Artego Bydgoszcz – Wisła Can-Pack Kraków; transmisja tv w TVP Sport
I liga koszykarek
g. 16: AZS Politechnika Korona Kraków – Enea AZS Poznań; hala PK ul. Kamienna 17

Półfinały o awans do II ligi siatkarek
g. 16: Sandecja Nowy Sącz – UKS MOSiR Jasło; hala MOSiR ul. Nadbrzeżna

NIEDZIELA, 1 MAJA
Tauron Basket Liga Kobiet
g. 18: Artego Bydgoszcz – Wisła Can-Pack Kraków; transmisja tv w TVP Sport

ŚRODA, 4 MAJA
Tauron Basket Liga Kobiet
g. 18: Wisła Can-Pack Kraków – Artego Bydgoszcz; hala ul. Reymonta 22, transmisja tv w TVP Sport

PIĄTEK, 6 MAJA
Turniej finałowy o awans do I ligi siatkarek
Kraków, hala Orła Piaski Wielkie, ul. Niebieska 2
g. 17: Solna Wieliczka – Grupa Azoty PWSZ Tarnów
g. 19: AZS Opole – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

Turniej finałowy o awans do II ligi koszykarzy
Kraków, hala Politechniki Krakowskiej, ul. Kamienna 17
g. 17: SSK Rzeszów – Bombardier Szczecin
g. 19.30: AZS Politechnika Krakowska – Żubry Białystok

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodzików U-14 w koszykówce
Wieliczka, hala gimnazjum, ul. Piłsudskiego 20
g. 16.45: MKS Dąbrowa Górnicza – Siarka Tarnobrzeg
g. 19.15: Regis Wieliczka – SKS Starogard Gdański

SOBOTA, 7 MAJA
Turniej finałowy o awans do I ligi siatkarek
Kraków, hala Orła Piaski Wielkie, ul. Niebieska 2
g. 17: Solna Wieliczka – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
g. 19: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – AZS Opole

II liga koszykarzy
g. 18: AGH Kraków – Kotwica 50 Kołobrzeg; hala AGH ul. Piastowska 26a

Turniej finałowy o awans do II ligi koszykarzy
Kraków, hala Politechniki Krakowskiej, ul. Kamienna 17
g. 16: Żubry Białystok – SSK Rzeszów
g. 18.30: AZS Politechnika Krakowska – Bombardier Szczecin

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodzików U-14 w koszykówce
Wieliczka, hala gimnazjum, ul. Piłsudskiego 20
g. 10: Siarka Tarnobrzeg – SKS Starogard Gdański
g. 12.30: Regis Wieliczka – MKS Dąbrowa Górnicza

NIEDZIELA, 8 MAJA
Turniej finałowy o awans do I ligi siatkarek
Kraków, hala Orła Piaski Wielkie, ul. Niebieska 2
g. 11: Solna Wieliczka – AZS Opole
g. 13: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

Turniej finałowy o awans do II ligi koszykarzy
Kraków, hala Politechniki Krakowskiej, ul. Kamienna 17
g. 10.30: Bombardier Szczecin – Żubry Białystok
g. 13: AZS Politechnika Krakowska – SSK Rzeszów

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodzików U-14 w koszykówce
Wieliczka, hala gimnazjum, ul. Piłsudskiego 20
g. 10: SKS Starogard Gdański – MKS Dąbrowa Górnicza
g. 12.30: Regis Wieliczka – Siarka Tarnobrzeg

* mecz odbędzie się, jeśli rozstrzygnięcie nie zapadnie wcześniej

Komentowanie zablokowane.