Krakowski kalendarz halowy 4-10.2

Kolejna odsłona kalendarzyka obejmuje mecze siatkówki i koszykówki, zarówno ligowe, jak i finałowe turnieje mistrzostw Małopolski w kategoriach młodzieżowych.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całego województwa.
W trosce o dokładność zostały pominięte mecze zespołów, w przypadku których, kiedy były gospodarzami, godziny rozpoczęcia były w pierwszej fazie sezonu notoryczne zmieniane już po publikacji kalendarzyka i/lub niezgodne z informacjami podawanymi przez oficjalne organy zajmujące się rozgrywkami.

PIĄTEK, 5 LUTEGO
Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorek w siatkówce
Stary Sącz, sala Gimnazjum im. J. Słowackiego ul. Daszyńskiego 23
g. 13: Poprad Stary Sącz – Jedynka Tarnów (gr. A)
g. 15: Wisła Kraków – Kęczanin Kęty (gr. B)
g. 17: MKS MOS Wieliczka – Jedynka (A)
g. 19: Sandecja Nowy Sącz – Kęczanin (B)

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorów w siatkówce
Kęty, hala OSiR os. Nad Sołą 29
g. 10: Kęczanin Kęty – Gryf Brzesko (gr. A), GKPS Gorlice – Sokół Tarnów (gr. B)*
g. 14: Dunajec Nowy Sącz – Gryf (A), uroczystość otwarcia turnieju, MKS Andrychów – Sokół (B)*
* drugi mecz ok. 40 minut po zakończeniu poprzedniego

SOBOTA, 6 LUTEGO
I liga siatkarzy
g. 16: AGH Kraków – Warta Zawiercie; hala AGH ul. Piastowska 26a
g. 19: KPS Kęty – SMS Spała; hala OSiR os. Nad Sołą 29
I liga koszykarek
g. 17: AZS Politechnika Korona Kraków – Ostrovia Ostrów Wlkp.; hala PK ul. Kamienna 17
II liga koszykarzy
g. 19.30: AGH Kraków – MCKiS Jaworzno; hala ul. Piastowska 26a

II liga koszykarek
g. 12: Ikar Niepołomice – MKS Zabrze; hala ZS ul. 3 maja 2a
III liga koszykarzy
g. 15: Korona Kraków – Limblach Limanowa; hala ul. Kalwaryjska 9-15
III liga siatkarek
g. 16: AGH II Kraków – Valkiria Nowa Huta; hala ul. Piastowska 26a

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorek w siatkówce
Stary Sącz, sala Gimnazjum im. J. Słowackiego ul. Daszyńskiego 23
g. 10: Poprad Stary Sącz – MKS MOS Wieliczka (gr. A)
g. 12: Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków (gr. B)
g. 14.30 – o 5. miejsce: 3. miejsce gr. A – 3. gr. B
g. 17 – półfinał: 1. A – 2. B
g. 19 – półfinał: 1. B. – 2. A

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorów w siatkówce
Kęty, hala OSiR os. Nad Sołą 29
g. 9: Kęczanin Kęty – Dunajec Nowy Sącz (gr. A), GKPS Gorlice – MKS Andrychów (gr. B)*
g. 14 – półfinały: 1. miejsce gr. A – 2. miejsce gr. B; 1. B – 2. A*
* drugi mecz ok. 40 minut po zakończeniu poprzedniego
Kęty, sala PZ nr 10 ul. Żwirki i Wigury 27a
g. 14 – o 5. miejsce: 3. A – 3. B

NIEDZIELA, 7 LUTEGO
Orlen Liga
g. 20: Impel Wrocław – Polski Cukier Muszynianka Enea (transmisja tv w Polsacie Sport)
III liga koszykarzy
g. 16.30: Regis Wieliczka – Korona Kraków; hala Gimnazjum nr 1 ul. Piłsudskiego 20
g. 16.30: AZS Politechnika Krakowska – MUKS 1811 Unia Tarnów; hala ul. Kamienna 17

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorek w siatkówce
Stary Sącz, sala Gimnazjum im. J. Słowackiego ul. Daszyńskiego 23
g. 12.30: o 3. miejsce lub finał*
g. 15.30: finał lub o 3. miejsce*
* w przypadku awansu Popradu do czołowej czwórki jego mecz będzie rozgrywany o g. 15.30
Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorów w siatkówce
Kęty, hala OSiR, os. Nad Sołą 29
g. 9: o 3. miejsce, finał*
* drugi mecz ok. 40 minut po zakończeniu poprzedniego

PONIEDZIAŁEK, 8 LUTEGO
III liga siatkarzy
g. 21: Orzeł Bębło – Kłos Olkusz; hala GOKiS w Białym Kościele ul. Krakowska 172

ŚRODA, 10 LUTEGO
II liga koszykarzy
g. 19: Wisła Kraków – Zagłębie Sosnowiec; hala ul. Reymonta 22
III liga siatkarek
g. 18: Dalin Myślenice – Aktywni Raba Wyżna; hala ul. Zdrojowa 9
g. 18.45: Maraton Krzeszowice – Wisła II Kraków; hala ul. Długa 22

Komentowanie zablokowane.