Krakowski kalendarz halowy 4-10.5

W nowym kalendarzyku znalazły się rozgrywki seniorskie i młodzieżowe.
Są tu mecze siatkówki i koszykówki drużyn z naszego województwa uczestniczących w rywalizacji ogólnopolskiej.

CZWARTEK, 4 MAJA
Turniej finałowy o awans do I ligi siatkarzy
Andrychów, hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
g. 16: AZS UAM Poznań – Lechia Tomaszów Mazowiecki (gr. A); *Energa Ostrołęka – Karpaty Krosno (gr. B)
*drugi mecz rozpocznie się 45 minut po zakończeniu poprzedniego

PIĄTEK, 5 MAJA
Turniej finałowy o awans do I ligi siatkarzy
Andrychów, hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
g. 16: Olimpia Sulęcin – AZS UAM Poznań (gr. A); *MKS Andrychów – Energa Ostrołęka (gr. B)
*drugi mecz rozpocznie się 45 minut po zakończeniu poprzedniego i uroczystego otwarcia turnieju

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski kadetek w siatkówce
Proszowice, hala MOSiR ul. Parkowa 10
g. 12: Muszyna Proxima Kraków – UKS ZSMS Poznań
g. 14: Pałac Bydgoszcz – MKS Dąbrowa Górnicza

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodziczek U-14 w koszykówce
Kraków, hala główna Wisły ul. Reymonta 22
g. 16: Wisła Can-Pack Kraków – Huragan Wołomin
g. 18.15: Pro-Basket Kutno – Iskra Konstantynów

SOBOTA, 6 MAJA
I liga koszykarek
g. 19 – o 3. miejsce: AZS Politechnika Korona Kraków – Pomarańczarnia Poznań; hala PK ul. Kamienna 17

Turniej finałowy o awans do I ligi siatkarzy
Andrychów, hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
g. 16: Lechia Tomaszów Mazowiecki – Olimpia Sulęcin (gr. A); *MKS Andrychów – Karpaty Krosno (gr. B)
*drugi mecz rozpocznie się 45 minut po zakończeniu poprzedniego

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski kadetek w siatkówce
Proszowice, hala MOSiR ul. Parkowa 10
g. 10: UKS ZSMS Poznań – MKS Dąbrowa Górnicza
g. 12: Muszyna Proxima Kraków – Pałac Bydgoszcz

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodziczek U-14 w koszykówce
Kraków, hala główna Wisły ul. Reymonta 22
g. 12: Huragan Wołomin – Iskra Konstantynów
g. 14.15: Wisła Can-Pack Kraków – Pro-Basket Kutno

NIEDZIELA, 7 MAJA
Turniej finałowy o awans do I ligi siatkarzy
Andrychów, hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
g. 12: Lechia Tomaszów Mazowiecki – Karpaty Krosno; *MKS Andrychów – Olimpia Sulęcin
*drugi mecz rozpocznie się 45 minut po zakończeniu poprzedniego

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski kadetek w siatkówce
Proszowice, hala MOSiR ul. Parkowa 10
g. 10: Pałac Bydgoszcz – UKS ZSMS Poznań
g. 12: Muszyna Proxima Kraków – MKS Dąbrowa Górnicza

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodziczek U-14 w koszykówce
Kraków, hala główna Wisły ul. Reymonta 22
g. 10: Pro-Basket Kutno – Huragan Wołomin
g. 12.15: Wisła Can-Pack Kraków – Iskra Konstantynów

Komentowanie zablokowane.