Krakowski kalendarz halowy 4-11.11

Prezentujemy pierwszy w listopadzie kalendarzyk meczów siatkówki i koszykówki na najbliższy tydzień – ligowych, Pucharu Polski oraz startujących niedługo akademickich mistrzostw Małopolski.
Kalendarzyk obejmuje spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całej Małopolski.

ŚRODA, 4 LISTOPADA
Orlen Liga
g. 18: Polski Cukier Muszynianka – Pałac Bydgoszcz; hala Rynek 13

PIĄTEK, 6 LISTOPADA
I liga siatkarzy
g. 19.30: AGH Kraków – Espadon Szczecin; hala AGH ul. Piastowska 26a
III liga siatkarzy
g. 19: Hutnik II Dobry Wynik Kraków – Orzeł Bębło; hala III LO os. Wysokie 6

SOBOTA, 7 LISTOPADA
Tauron Basket Liga Kobiet
g. 17: Wisła Can-Pack Kraków – Ślęza Wrocław; hala ul. Reymonta 22
I liga koszykarek
g. 18: AZS Politechnika Korona Kraków – ŁKS SMS Łódź; hala PK ul. Kamienna 17
II liga koszykarzy
g. 19.30: AGH Kraków – Polonia Bytom; hala ul. Piastowska 26a

I liga siatkarzy
g. 18: Hutnik Kraków – Espadon Szczecin; hala na „Suchych Stawach” ul. Ptaszyckiego 4
II liga siatkarzy
g. 16.30: Contimax MOSiR Bochnia – Błękitni Ropczyce; hala MOSiR ul. Puławskiego 32
g. 17: MKS Andrychów – Juvenia Głuchołazy; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4

II liga siatkarek
g. 18: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Szóstka Mielec; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8
g. 18: Skawa Wadowice – MKS SAN-Pajda Jarosław ; hala ZS nr 1 ul. Słowackiego 2
g. 18.30: AGH Kraków – Solna Wieliczka; hala ul. Piastowska 26a
Młoda Liga Kobiet
g. 14: Muszyna Wisła Kraków – Impel Wrocław; hala ul. Reymonta 22

III liga siatkarek
g. 17: Salos Staniątki – Aktywni Raba Wyżna; hala ZS w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
g. 17: Prądniczanka Kraków – Valkiria Nowa Huta; hala ul. Majora 12a

NIEDZIELA, 8 LISTOPADA
Orlen Liga
g. 14.45: Polski Cukier Muszynianka – Impel Wrocław; hala Rynek 13 (transmisja TV w Polsacie Sport)
III liga koszykarzy
g. 16.30: AZS Politechnika Kraków – Skawa Wadowice; hala ul. Kamienna 17

WTOREK
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Rolniczy; hala ul. Piastowska 26a
III liga siatkarek
g. 17.45: Wisła II Kraków – Wisła Kraków; hala ul. Reymonta 22

ŚRODA, 11 LISTOPADA
Puchar CEV siatkarek
g. 20.30: Polski Cukier Muszynianka – VC Wiesbaden; hala Rynek 13
Puchar Polski siatkarek
g. 19: Solna Wieliczka – AGH Kraków; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15

CZWARTEK, 12 LISTOPADA
Euroliga koszykarek
g. 18.30: Wisła Can-Pack Kraków – Bourges Basket; hala ul. Reymonta 22 – mecz został w ostatniej chwili przełożony z środy, ze względu na zbyt późne przybycie do Krakowa drużyny francuskiej

Komentowanie zablokowane.