Krakowski kalendarz halowy 4-9.11

Kolejne wydanie kalendarzyka obejmuje mecze siatkówki i koszykówki z Krakowa i Małopolski, zarówno ligowe, jak i Pucharu Polski.
W kalendarzyku zawarte są informacje o spotkaniach rozgrywek centralnych z całego województwa oraz drużyn z metropolii krakowskiej uczestniczących w seniorskich rozgrywkach lokalnych. Zaczynają się również rozgrywki akademickich mistrzostw Małopolski.

PIĄTEK, 4 LISTOPADA
III liga siatkarek
g. 20.30: Valkiria Nowa Huta – Muszyna Proxima Kraków; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35
III liga siatkarzy
g. 20.30: Hutnik Dobry Wynik Kraków – Kłos Olkusz; hala III LO os. Wysokie 6

SOBOTA, 5 LISTOPADA
I liga siatkarzy
g. 18: AGH Kraków – SMS Spała; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga siatkarek
g. 16: Sandecja Nowy Sącz – Silesia Volley Mysłowice; hala II LO ul. Żeromskiego 16
g. 19: Sokół Zator – MCKiS Jaworzno; hala ZSO ul. Kongresowa 11
II liga koszykarek
g. 15: Wisła Can-Pack II Kraków – MLKS-MOS Rzeszów; hala ul. Reymonta 22

III liga siatkarek
g. 16: Kampus Wielicki – Dalin Myślenice; hala SP nr 2 ul. Moniuszki 1
g. 17: Maraton Krzeszowice – Orzeł Witkowice; hala ul. Długa 22
III liga siatkarzy
g. 16: Piast Skawina – Zalew Świnna Poręba; hala CKiS ul. Konstytucji 3 maja 4
g. 16: Orzeł 1948 Bębło – Dalin Myślenice; hala GOKiS w Białym Kościele ul. Krakowska 172

NIEDZIELA, 6 LISTOPADA
I liga siatkarek
g. 17: Proxima Kraków – Joker Mekro Energoremont Świecie; hala „Suche Stawy” ul. Ptaszyckiego 4
III liga siatkarek
g. 11: Prądniczanka Kraków – Maraton Krzeszowice; hala ul. Majora 12a
III liga siatkarzy
g. 15: Piast Skawina – Orzeł 1948 Bębło; hala ul. Konstytucji 3 maja 4

II liga koszykarek
g. 11: Ikar Niepołomice – Pałac Młodzieży Tarnów; hala ZS ul. 3 maja 2a
g. 12.30: Politechnika Korona II Kraków – Żak Nowy Sącz; hala Korony ul. Kalwaryjska 9-15
III liga koszykarzy
g. 16: KK Uniwersytet Rolniczy – Limblach Limanowa; hala UR al. 29 listopada 58
g. 16.30: Regis Wieliczka – Cracovia 1906; hala gimnazjum ul. Piłsudskiego 20

WTOREK, 8 LISTOPADA
II liga koszykarek
g. 18: Żak Nowy Sącz – Pałac Młodzieży Tarnów; hala MOSiR ul. Nadbrzeżna 34
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala AWF al. Jana Pawła II 78

ŚRODA, 9 LISTOPADA
Euroliga koszykarek
g. 19: Wisła Can-Pack Kraków – Famila Schio; hala ul. Reymonta 22
Puchar Polski siatkarek
g. 18: Solna Wieliczka – Proxima Kraków; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
II liga siatkarzy
g. 19: MKS Andrychów – AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4

Komentowanie zablokowane.