Krakowski kalendarz halowy 7-13.4

Kolejny kalendarzyk obejmuje mecze siatkówki i koszykówki, zarówno seniorskie, ale też kilka turniejów ćwierćfinałowych mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całego województwa.
W trosce o dokładność zostały pominięte mecze zespołów, w przypadku których, kiedy były gospodarzami, godziny rozpoczęcia były w pierwszej fazie sezonu notoryczne zmieniane już po publikacji kalendarzyka i/lub niezgodne z informacjami podawanymi przez oficjalne organy zajmujące się rozgrywkami.

CZWARTEK, 7 KWIETNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.45: Uniwersytet Jagielloński – Akademia Wychowania Fizycznego; hala ul. Piastowska 26

PIĄTEK, 8 KWIETNIA
Turnieje ćwierćfinałowe mistrzostw Polski juniorów U-18 w koszykówce
Kraków, hala Korony ul. Kalwaryjska 9-15
g. 17: Czarni Słupsk – KKS Kobierzyce
g. 19.30: AZS PK Korona Kraków – MKS Pruszków
Kraków, hala III LO os. Wysokie 6
g. 15.45: MKS Dąbrowa Górnicza – Zastal Zielona Góra
g. 18: Cracovia 1906 Szkoła Gortata – Spójnia Stargard

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodziczek w siatkówce
Wieliczka, hala Kampusu Wielickiego ul. Piłsudskiego 105, na dwóch boiskach równolegle
g. 14.30: Dargfil Tomaszów Mazowiecki – Setbol Oświęcim (gr. A); Szóstka Mielec – Salos Cortile Kielce (gr. B)
g. 17: Dwójka Zawiercie – Setbol Oświęcim (A); MKS MOS Wieliczka – Salos Cortile (B)

SOBOTA, 9 KWIETNIA
Orlen Liga
g. 17: Polski Cukier Muszynianka Enea – PTPS Piła; hala Rynek 13
I liga koszykarek
g. 17: AZS Politechnika Korona Kraków – AZS Uniwersytet Warszawski; hala PK ul. Kamienna 17

Turnieje ćwierćfinałowe mistrzostw Polski juniorów U-18 w koszykówce
Kraków, hala Korony ul. Kalwaryjska 9-15
g. 15: KKS Kobierzyce – MKS Pruszków
g. 17.30: AZS PK Korona Kraków – Czarni Słupsk
Kraków, hala III LO os. Wysokie 6
g. 15.45: Spójnia Stargard – Zastal Zielona Góra
g. 18: Cracovia 1906 Szkoła Gortata – MKS Dąbrowa Górnicza

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodziczek w siatkówce
Wieliczka, hala Kampusu Wielickiego ul. Piłsudskiego 105, na dwóch boiskach równolegle
g. 10: Dwójka Zawiercie – Dargfil Tomaszów Mazowiecki (gr. A); MKS MOS Wieliczka – Szóstka Mielec (gr. B)
g. 12 – o 5. miejsce: 3. gr. A – 3. gr. B
g. 15.30: 1. miejsce gr. A – 2. miejsce gr. B; 2. miejsce gr. A – 1. miejsce gr. B

NIEDZIELA, 10 KWIETNIA
III liga siatkarek
g. 10.30: Maraton Krzeszowice – Kampus Wielicki; hala ul. Długa 22
III liga siatkarzy
g. 16: Hutnik II Dobry Wynik Kraków – GKPS Gorlice; hala III LO os. Wysokie 6

Turnieje ćwierćfinałowe mistrzostw Polski juniorów U-18 w koszykówce
Kraków, hala Korony ul. Kalwaryjska 9-15
g. 10.30: MKS Pruszków – Czarni Słupsk
g. 13: AZS PK Korona Kraków – KKS Kobierzyce
Kraków, hala III LO os. Wysokie 6
g. 9.30: Spójnia Stargard – MKS Dąbrowa Górnicza
g. 11.45: Cracovia 1906 Szkoła Gortata – Zastal Zielona Góra

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodziczek w siatkówce
Wieliczka, hala Kampusu Wielickiego ul. Piłsudskiego 105, na dwóch boiskach równolegle
g. 10: 2. miejsce gr. A – 2. miejsce gr. B; 1. miejsce gr. A – 1. miejsce gr. B

WTOREK, 12 KWIETNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 20.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Jagielloński; hala al. Jana Pawła II 78

Komentowanie zablokowane.