Krakowski kalendarz halowy 8-13.10

Prezentujemy kolejny kalendarzyk ligowych meczów siatkówki i koszykówki na najbliższy tydzień.
Kalendarzyk obejmuje spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całej Małopolski.

CZWARTEK, 8 PAŹDZIERNIKA
III liga siatkarek
g. 18: Kampus Wielicki – GAS Rozwój Szerzyny; sala SP 2 ul. Moniuszki 1

PIĄTEK, 9 PAŹDZIERNIKA
III liga siatkarzy
g. 18.30: Hutnik II Dobry Wynik Kraków – Dalin Myślenice; hala III LO os. Wysokie 6

SOBOTA, 10 PAŹDZIERNIKA
Tauron Basket Liga Kobiet
g. 19: Wisła Can-Pack Kraków – JAS FBG Sosnowiec; Hala Główna ul. Reymonta 22
II liga koszykarzy
g. 19.30: AGH Kraków – MOSiR Cieszyn; hala ul. Piastowska 26a
II liga koszykarek
g. 15.30: Ikar Niepołomice – Olimpia Wodzisław Śl.; hala ZS ul. 3 maja 2a

I liga siatkarzy
g. 16: AGH Kraków – Krispol Września; hala AGH ul. Piastowska 26a
g. 17: Hutnik Kraków – Ślepsk Suwałki; hala na Suchych Stawach ul. Ptaszyckiego 4
g. 18: KPS Kęty – Energa Omis Ostrołęka; hala OSiR os. Nad Sołą 29

II liga siatkarek
g. 18: Solna Wieliczka – SAN-Pajda Jarosław; hala Solne Miasto ul. Kościuszki 15
g. 18: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – SMS II Szczyrk; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8 (relację w TV internetowej będzie można obejrzeć TUTAJ)
II liga siatkarzy
g. 16.30: Contimax MOSiR Bochnia – Avia Świdnik; hala MOSiR ul. Puławskiego 32
g. 17: MKS Andrychów – Winner Czechowice-Dziedzice; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 3 maja 4

III liga siatkarek
g. 16: Dalin Myślenice – Podkarpacie Bobowa; hala widowiskowo-sportowa ul. Zdrojowa 9
g. 17: Maraton Krzeszowice – Prądniczanka Kraków; hala ul. Długa 22
g. 18.30: Salos Staniątki – Poprad Stary Sącz; hala ZS w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
III liga siatkarzy
g. 18: Dalin Myślenice – Kęczanin II Kęty; hala ul. Zdrojowa 9

NIEDZIELA, 11 PAŹDZIERNIKA
II liga koszykarek
g. 12: Wisła Can-Pack II Kraków – AZS UŚ Katowice; Hala Główna ul. Reymonta 22
III liga siatkarek
g. 16: Valkiria Nowa Huta – Kęczanin Kęty; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35
III liga koszykarzy
g. 15: Cracovia 1906 Szkoła Gortata – Limblach Limanowa; hala Korony ul. Kalwaryjska 9-15

WTOREK, 13 PAŹDZIERNIKA
III liga siatkarek
g. 17: Wisła Kraków – Valkiria Nowa Huta; hala ul. Reymonta 22

ŚRODA, 14 PAŹDZIERNIKA
Euroliga koszykarek
g. 18.30: Wisła Can-Pack Kraków – Mithra Castors Braine L?Alleud; Hala Główna ul. Reymonta 22

Komentowanie zablokowane.