Krakowski kalendarz halowy 8-14.12

Najnowszy kalendarzyk obejmuje mecze siatkówki i koszykówki z Krakowa i Małopolski.
Są tu zawarte informacje o spotkaniach lig centralnych z województwa oraz drużyn z metropolii krakowskiej uczestniczących w seniorskich rozgrywkach lokalnych, a także z fazy grupowej akademickich mistrzostw Małopolski.

SOBOTA, 10 GRUDNIA
Orlen Liga
g. 17: Polski Cukier Muszynianka Enea – Atom Trefl Sopot; hala Rynek 13
I liga siatkarek
g. 18: Solna Wieliczka – Karpaty Krosno; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15

I liga koszykarek
g. 15: Politechnika Korona Kraków – AZS II Gorzów Wlkp.; hala Korony ul. Kalwaryjska 9-15
II liga koszykarzy
g. 18: R8 Basket Politechnika Kraków – AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice; mała hala Tauron Areny ul. Stanisława Lema 7

II liga siatkarek
g. 16: Sandecja Nowy Sącz – Jedynka Siewierz; hala II LO ul. Żeromskiego 16
g. 18.30: AGH Kraków – Sokół Zator; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga siatkarzy
g. 17: Dunajec Nowy Sącz – PZL Sedziszów Młp.; hala MOSiR ul. Na Rurach 16

III liga siatkarek
g. 18: Dalin Myślenice – Salos Staniątki; hala ul. Zdrojowa 9
III liga siatkarzy
g. 15: Orzeł 1948 Bębło – Kęczanin; hala GOKiS w Białym Kościele ul. Krakowska 172
g. 15.30: Dalin Myślenice – Hutnik Dobry Wynik Kraków; hala ul. Zdrojowa 9

NIEDZIELA, 11 GRUDNIA
II liga koszykarek
g. 12.30: Żak Nowy Sącz – Politechnika Korona II Kraków; hala MOSiR ul. Nadbrzeżna 34
g. 16: Pałac Młodzieży Tarnów – Ikar Niepołomice; hala PM ul. Gumniska 28

III liga koszykarzy
g. 15: AZS PK II Korona Kraków – Limblach Limanowa; hala ul. Kalwaryjska 9-15
??: Cracovia 1906 – Wisła II Kraków; hala ZSP os. Oświecenia 30 (mecz został przełożony na 17 stycznia 2017 r.)
III liga siatkarzy
g. 11: Piast Skawina – MKS II Andrychów; hala CKiS ul. Konstytucji 3 maja 4

PONIEDZIAŁEK, 12 GRUDNIA
II liga koszykarzy
g. 19.30: Wisła Kraków – Politechnika Częstochowa; hala ul. Reymonta 22
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.15: Uniwersytet Pedagogiczny – Uniwersytet Jagielloński; hala UR al. 29 listopada 58
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.15: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Rolniczy; hala ul. Piastowska 26a

Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
18.45: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Rolniczy; hala ul. Piastowska 26a
g. 19: PWSZ Tarnów – AWF Kraków; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20.30: PWSZ Tarnów – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. Mickiewicza 8

WTOREK, 13 GRUDNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19: Uniwersytet Pedagogiczny – Collegium Medicum UJ; hala UP os. Stalowe 17
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20: Politechnika Krakowska – Uniwersytet Ekonomiczny; hala PK ul. Kamienna 17

Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.45: Uniwersytet Ekonomiczny – Uniwersytet Rolniczy; hala UEK ul. Rakowicka 27
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19: Krakowska Akademia – Politechnika Krakowska; hala SP nr 31 ul. Prusa 18
g. 20.30: Collegium Medicum UJ – Uniwersytet Pedagogiczny; hala CM UJ ul. Badurskiego 19

ŚRODA, 14 GRUDNIA
Euroliga koszykarek
g. 19: Wisła Can-Pack Kraków – Mersin Buyuksehir; hala ul. Reymonta 22
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 19.30: Uniwersytet Rolniczy – Collegium Medicum UJ; hala UR al. 29 listopada 58

Komentowanie zablokowane.