Krakowski kalendarz halowy 9-15.2

Nowa edycja kalendarzyka zawiera mecze ligowe oraz program turniejów finałowych siatkarskich mistrzostw Małopolski w kategorii kadet.
Znalazły się w nim mecze siatkówki i koszykówki. Są tu spotkania lig centralnych z całego województwa oraz drużyn z aglomeracji krakowskiej uczestniczących w seniorskich rozgrywkach lokalnych.

CZWARTEK, 9 LUTEGO
III liga siatkarek
g. 18: Salos Staniątki – Jedynka Tarnów; hala ZS w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
g. 19: Kampus Wielicki – Ogniwo Piwniczna; hala SP nr 2 ul. Moniuszki 1

PIĄTEK, 10 LUTEGO
III liga siatkarek
g. 20.15: Valkiria Nowa Huta – Kęczanin Kęty; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski kadetek w siatkówce
Andrychów, hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
g. 11: MKS Andrychów – Jedynka Tarnów (gr. I)
g. 13: Muszyna Proxima Kraków – Poprad Stary Sącz (gr. II)
g. 15: Sandecja Nowy Sącz – Jedynka (gr. I)
g. 17: MKS MOS Wieliczka – Poprad (gr. II)

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski kadetów w siatkówce
Andrychów, hala Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów ul. Daszyńskiego 14 (na dwóch boiskach równolegle)
g. 14: Hutnik Kraków – LKS Bobowa (gr. I), MKS Andrychów – Dalin Myślenice (gr. II)
g. 17: Kęczanin Kęty – LKS Bobowa (gr. I), Dunajec Nowy Sącz – Dalin Myślenice (gr. II)

SOBOTA, 11 LUTEGO
Basket Liga Kobiet
g. 15: Wisła Can-Pack Kraków – Cosinus Widzew Łódź; hala ul. Reymonta 22
Orlen Liga
g. 17: Polski Cukier Muszynianka – BKS Profi Credit Bielsko-Biała; hala Rynek 13

I liga siatkarzy
g. 16: AGH Kraków – AZS PWSZ Stal Nysa; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga siatkarzy
g. 18.30: MKS Andrychów – AZS Rafako Racibórz; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
III liga siatkarek
g. 17: Valkiria Nowa Huta – Skawa Wadowice; hala os. Teatralne 35
g. 19: Maraton Krzeszowice – Setbol Oświęcim; hala CKiS ul. Długa 22

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski kadetek w siatkówce
Andrychów, hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
g. 10: MKS Andrychów – Sandecja Nowy Sącz (gr. I)
g. 12: Muszyna Proxima Kraków – MKS MOS Wieliczka (gr. II)
g. 14: półfinał (1. gr. I – 2. gr. II)
g. 16: półfinał (1. gr. II – 2. gr. I)
Andrychów, hala Gimnazjum nr 1 ul. Daszyńskiego 14
g. 15: o 5. miejsce (3. gr. I – 3. gr. II)

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski kadetów w siatkówce
Andrychów, hala Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów ul. Daszyńskiego 14 (na dwóch boiskach równolegle)
g. 11: Hutnik Kraków – Kęczanin (gr. I), MKS Andrychów – Dunajec Nowy Sącz (gr. II)
g. 15: o 5. miejsce (3. gr. I – 3. gr. II)
g. 17: półfinał (1. gr. I – 2. gr. II), półfinał (1. gr. II – 2. gr. I)

NIEDZIELA, 12 LUTEGO
Turniej finałowy mistrzostw Małopolski kadetek w siatkówce
Andrychów, hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
g. 10: o 3. miejsce
g. 12: o 1. miejsce

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski kadetów w siatkówce
Andrychów, hala Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów ul. Daszyńskiego 14
g. 10: o 3. miejsce
g. 12: o 1. miejsce

ŚRODA, 15 LUTEGO
I liga siatkarek
g. 18: Proxima Kraków – Sokołów Nike Węgrów; hala „Suche Stawy” ul. Ptaszyckiego 4
g. 18: Solna Wieliczka – Wisła Warszawa; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15
II liga siatkarzy
g. 19: MKS Andrychów – Juve Wakmet Głuchołazy; hala ul. 1 maja 4

I liga koszykarzy
g. 19: AGH Kraków – ACK UTH Rosa II Radom; hala ul. Piastowska 26a
II liga koszykarzy
g. 17: R8 Basket Politechnika Kraków – MKS II Dąbrowa Górnicza; mała hala Tauron Areny ul.  Stanisława Lema 7
g. 20: Wisła Kraków – Politechnika Śląska Gliwice; hala ul. Reymonta 22
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.30: Uniwersytet Rolniczy – Politechnika Krakowska; hala UR al. 29 listopada 58

Komentowanie zablokowane.