Krakowski kalendarz sportowy 11-15.5

W tym wydaniu kalendarzyka znalazły się zarówno imprezy halowe, jak i na wolnym powietrzu.
Są w nim mecze siatkówki i koszykówki: akademickich mistrzostw Małopolski, mistrzostw kraju w kategoriach młodzieżowych, a także spotkania towarzyskie.

CZWARTEK, 11 MAJA
Mecz towarzyski siatkarek
g. 16: Solna Wieliczka – reprezentacja Polski juniorek; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15

PIĄTEK, 12 MAJA
Mecz towarzyski siatkarek
g. 16: Solna Wieliczka – reprezentacja Polski juniorek; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski kadetek U-16 w koszykówce
Tarnów; hala Pałacu Młodzieży ul. Gumniska 28
g. 15.45: MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz – Basketstal Bryza Pruszcz Gdański
g. 18: MKS Pałac Młodzieży Tarnów – UKS La Basket Warszawa

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodzików U-14 w koszykówce
Kraków; hala TS Wisła ul. Reymonta 22
g. 16: Wisła Kraków – Jedynka Pelplin
g. 18.15: GIM 92 Ursynów Warszawa – Exact Systems Śląsk Wrocław

SOBOTA, 13 MAJA
Akademickie mistrzostwa Małopolski w siatkówce plażowej
Kraków, boiska Akademii Wychowania Fizycznego, al. Jana Pawła II 78
g. 9: początek turnieju kobiet

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski kadetek U-16 w koszykówce
Tarnów; hala Pałacu Młodzieży ul. Gumniska 28
g. 15.45: Supravis Bydgoszcz – La Basket Warszawa
g. 18: Pałac Młodzieży Tarnów – Basketstal Bryza Pruszcz Gdański

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodzików U-14 w koszykówce
Kraków; hala TS Wisła ul. Reymonta 22
g. 15: Jedynka Pelplin – Exact Systems Śląsk Wrocław
g. 17.15: Wisła Kraków – GIM 92 Ursynów Warszawa

NIEDZIELA, 14 MAJA
Akademickie mistrzostwa Małopolski w siatkówce plażowej
Kraków, boiska Akademii Wychowania Fizycznego, al. Jana Pawła II 78
g. 9: początek turnieju mężczyzn

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski kadetek U-16 w koszykówce
Tarnów; hala Pałacu Młodzieży ul. Gumniska 28
g. 10: La Basket Warszawa – Basketstal Bryza Pruszcz Gdański
g. 12.15: Pałac Młodzieży Tarnów – Supravis Bydgoszcz

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodzików U-14 w koszykówce
Kraków; hala TS Wisła ul. Reymonta 22
g. 10: GIM 92 Ursynów Warszawa – Jedynka Pelplin
g. 12.15: Wisła Kraków – Exact Systems Śląsk Wrocław

PONIEDZIAŁEK, 15 MAJA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 18.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Akademia Wychowania Fizycznego; hala AGH ul. Piastowska 26a
g. 19.45: Politechnika Krakowska – Uniwersytet Jagielloński; hala PK ul. Kamienna 17

WTOREK, 16 MAJA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 20.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala al. Jana Pawła II 78

Komentowanie zablokowane.