Krakowski kalendarz sportowy 13-22.5

Prezentujemy nową odsłonę kalendarzyka, w którym znalazły się bardzo ciekawe mecze koszykówki, a także finały akademickich mistrzostw Małopolski w siatkówce plażowej.

PIĄTEK, 13 MAJA
Turniej finałowy mistrzostw Polski juniorek U-18 w koszykówce
Żyrardów, hala „Aqua”, ul. Jodłowskiego 25/27, transmisja w tv internetowej ze wszystkich meczów turnieju na stronie imprezylive.pl
g. 15: Wisła Can-Pack Kraków – VBW GTK Gdynia

Turniej minikoszykówki – Puchar Solny 2016
Wieliczka, hala Kampusu Wielickiego, ul Piłsudskiego 105, na dwóch sektorach
g. 13-21: mecze grupowe

SOBOTA, 14 MAJA
Turniej finałowy mistrzostw Polski juniorek U-18 w koszykówce
Żyrardów, hala „Aqua”, ul. Jodłowskiego 25/27, transmisja w tv internetowej ze wszystkich meczów turnieju na stronie imprezylive.pl
g. 12.15 – o 5. miejsce: Wisła Can-Pack Kraków – Bryza Politechnika Gdańska

Finały akademickich mistrzostw Małopolski w siatkówce plażowej
g. 9: początek turnieju kobiet

Turniej minikoszykówki – Puchar Solny 2016
Wieliczka, hala Kampusu Wielickiego, ul Piłsudskiego 105, na dwóch sektorach
g. 9-17: mecze grupowe
g. 17: półfinały
g. 20: mecz gwiazd turnieju

NIEDZIELA, 15 MAJA
II liga koszykarzy – finał
g. 20: AGH Kraków – Jamalex Polonia Leszno; hala AGH ul. Piastowska 26a

Turniej finałowy akademickich mistrzostw Polski koszykarzy
Lublin, hala MOSiR, al. Zygmuntowskie 4, transmisję w tv internetowej można obejrzeć TUTAJ
g. 9.30 – półfinał: Akademia Górniczo-Hutnicza – AWF Katowice
g. 14 – o 3. miejsce: Łazarski Warszawa – AWF Katowice
g. 17 – finał: UMCS Lublin – AGH Kraków

Finały akademickich mistrzostw Małopolski w siatkówce plażowej
g. 9: początek turnieju mężczyzn

Turniej minikoszykówki – Puchar Solny 2016
Wieliczka, hala Kampusu Wielickiego, ul Piłsudskiego 105, na dwóch sektorach
g. 8.30: ostatnie mecze grupowe i mecze o miejsca
g. 12.30: finał na boisku centralnym

WTOREK, 17 MAJA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.30: Uniwersytet Ekonomiczny – Collegium Medicum UJ; hala UEK ul. Rakowicka 27
g. 19.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Krakowska Akademia; hala ul. Piastowska 26a

PIĄTEK, 20 MAJA
Turniej półfinałowy mistrzostw Polski młodziczek U-14 w koszykówce
Bochnia, hala MOSiR, ul. Poniatowskiego 32
g. 13: Ślęza Wrocław – KKS Pro-Basket Kutno
g. 15.15: MOSiR Bochnia – Enea AZS Poznań

SOBOTA, 21 MAJA
Turniej półfinałowy mistrzostw Polski młodziczek U-14 w koszykówce
Bochnia, hala MOSiR, ul. Poniatowskiego 32
g. 13: MOSiR Bochnia – Ślęza Wrocław
g. 15.15: Enea AZS Poznań – KKS Pro-Basket Kutno

NIEDZIELA, 22 MAJA
Turniej półfinałowy mistrzostw Polski młodziczek U-14 w koszykówce
Bochnia, hala MOSiR, ul. Poniatowskiego 32
g. 10: Enea AZS Poznań – Ślęza Wrocław
g. 12.15: MOSiR Bochnia – KKS Pro-Basket Kutno

Komentowanie zablokowane.