Krakowski kalendarzyk halowy 30.3-5.4

W kalendarzyku znalazły się rozgrywki seniorskie, młodzieżowe i akademickie.
Są tutaj mecze siatkówki i koszykówki: lig centralnych z całego województwa oraz drużyn z aglomeracji krakowskiej uczestniczących w ligach lokalnych. Ponadto mecze o poszczególne miejsca akademickich mistrzostw Małopolski, a także ćwierćfinały mistrzostw kraju juniorek U-18 w koszykówce.

CZWARTEK, 30 MARCA
III liga siatkarek
g. 18.15: Salos Staniątki – Maraton Krzeszowice; hala ZS w Niepołomicach ul. 3 maja 2a

PIĄTEK, 31 MARCA
Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorek U-18 w koszykówce
Kraków, hala ul. Reymonta 22
g. 15: Wisła Can-Pack Kraków – KKS Olsztyn

SOBOTA, 1 KWIETNIA
Basket Liga Kobiet
g. 18: Wisła Can-Pack Kraków – Artego Bydgoszcz; hala ul. Reymonta 22
I liga siatkarek
g. 18 – o 3. miejsce: Solna Wieliczka – Joker Mekro Energoremont Świecie; hala „Solne Miasto” ul. Kościuszki 15

II liga siatkarek
g. 18 – finał: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Szóstka Mielec; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8
(godzina nie potwierdzona) – o 3. miejsce: AGH Kraków – MCKiS Jaworzno; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga siatkarzy
g. 18: MKS Andrychów – TKS Tychy; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorek U-18 w koszykówce
Kraków, hala ul. Reymonta 22
g. 15: KKS Olsztyn – Piomar Brzeg

NIEDZIELA, 2 KWIETNIA
Basket Liga Kobiet
g. 18: Wisła Can-Pack Kraków – Artego Bydgoszcz; hala ul. Reymonta 22

II liga siatkarek
g. 18 – finał: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Szóstka Mielec; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorek U-18 w koszykówce
Kraków, hala ul. Reymonta 22
g. 14: Wisła Can-Pack Kraków – Piomar Brzeg

PONIEDZIAŁEK, 3 KWIETNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.30 – o 7. miejsce: Collegium Medicum UJ – Krakowska Akademia; hala CM UJ ul. Badurskiego 19

Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarek
g. 19.15: Uniwersytet Pedagogiczny – Politechnika Krakowska; hala UR al. 29 listopada 58
g. 20.30: Uniwersytet Rolniczy – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala al. 29 listopada 58

WTOREK, 4 KWIETNIA
I liga koszykarek
g. 18.30: Politechnika Korona Kraków – AZS Uniwersytet Warszawski; hala PK ul. Kamienna 17
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 20.30 – o 3. miejsce: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Jagielloński; hala AWF ul. Jana Pawła II 78

Komentowanie zablokowane.