Krakowski kalendarzyk halowy 7-14.4

Najnowsze wydanie kalendarzyka zdominowały rozgrywki akademickich mistrzostw Polski, ale jest też kilka bardzo ważnych meczów ligowych i młodzieżowych.
Znalazły się tu spotkania siatkówki i koszykówki lig centralnych z całego województwa oraz półfinałów AMP i ćwierćfinałów mistrzostw Polski kadetek U-16.

PIĄTEK, 7 KWIETNIA
Turniej półfinałowy akademickich mistrzostw Polski siatkarek – Strefa C
Kraków, hala Uniwersytetu Ekonomicznego ul. Rakowicka 27 (na dwóch boiskach równolegle)
g. 9: Uniwersytet Rzeszowski – PWSTE Jarosław (gr. B); Uniwersytet Ekonomiczny – Uniwersytet Przyrodniczy Lublin (gr. C)
g. 11: PWSZ Tarnów – Uniwersytet Rolniczy Kraków (gr. A); Uniwersytet Jagielloński – Akademia Górniczo-Hutnicza (gr. D)
g. 12.30: UMCS Lublin – Politechnika Rzeszowska (A); PWSZ Krosno – Uniwersytet Medyczny Lublin (D)
g. 14: AWF Kraków – Uniwersytet Rzeszowski (B); Politechnika Świętokrzyska Kielce – UPL (C)
g. 15.30: URol. – PRz. (A); UJ – UML (D)
g. 17: UMCS – PWSZ T. (A.); AGH – PWSZ K. (D)

Turnieje ćwierćfinałowe mistrzostw Polski kadetek U-16 w koszykówce
Kraków, hala ul. Reymonta 22
g. 16: X-Demon Tęcza Leszno – Widzew Łódź
g. 18.15: Wisła Can-Pack Kraków – Bat Kartuzy
Nowy Sącz, hala MOSiR ul. Nadbrzeżna 34
g. 17: SKS 12 Warszawa – MKS MOS Katowice
g. 19.15: Żak Batpol Nowy Sącz – Basket Zgorzelec

SOBOTA, 8 KWIETNIA
Orlen Liga
g. 18 – o 9. miejsce: Polski Cukier Muszynianka – Atom Trefl Sopot; hala Rynek 13
I liga siatkarek
g. 19.30 – o 1. miejsce: Proxima Kraków – Wisła Warszawa; hala „Suche Stawy” ul. Ptaszyckiego 4
II liga koszykarzy
g. 17: R8 Basket Politechnika Kraków – Górnik Trans.eu Wałbrzych; mała hala Tauron Areny ul. Stanisława Lema 7

Turniej półfinałowy akademickich mistrzostw Polski siatkarek – Strefa C
Kraków, hala UEK ul. Rakowicka 27 (na dwóch boiskach równolegle)
g. 8.30: Uniwersytet Rolniczy – UMCS Lublin (gr. A); Uniwersytet Jagielloński – PWSZ Krosno (gr. D)
g. 10: AWF Kraków – PWSTE Jarosław (B); Uniwersytet Ekonomiczny – Politechnika Świętokrzyska Kielce (C)
g. 11.30: PWSZ Tarnów – Politechnika Rzeszowska (A); Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Medyczny Lublin (D)
g. 14: o miejsca 9-12 (3. B – 3. C); ćwierćfinał (1. C – 2. B)
g. 15.30: o miejsca 9-12 (3. A – 3. D); ćwierćfinał (1. A – 2. D)
g. 17: ćwierćfinał (1. B – 2. C), ćwierćfinał (1. D – 2. A)
g. 18.30: o 9. miejsce (wygrany 3. B/3. C – wygrany 3. A/3. D); o 11. miejsce (przegrany 3. B/3. C – przegrany 3. A/3. D)

Turnieje ćwierćfinałowe mistrzostw Polski kadetek U-16 w koszykówce
Kraków, hala ul. Reymonta 22
g. 12: X-Demon Tęcza Leszno – Bat Kartuzy
g. 14.15: Wisła Can-Pack Kraków – Widzew Łódź
Nowy Sącz, hala MOSiR ul. Nadbrzeżna 34
g. 11: MKS MOS Katowice – Basket Zgorzel
g. 13.15: Żak Batpol Nowy Sącz – SKS 12 Warszawa

NIEDZIELA, 9 KWIETNIA
Turniej półfinałowy akademickich mistrzostw Polski siatkarek – Strefa C
Kraków, hala UEK ul. Rakowicka 27 (na dwóch boiskach równolegle)
g. 8.30: o miejsca 5-8 (przegrany 1. A/2. D – przegrany 1. C/2. B); o miejsca 5-8 (przegrany 1. B/2. C – przegrany 1. D/2. A)
g. 10: półfinał (wygrany 1. A/2. D – wygrany 1. C/2. B); półfinał (wygrany 1. B/2. C – wygrany 1. D/2. A)
g. 11.30: o 5. miejsce; o 7. miejsce
g. 13.30: o 3. miejsce
g. 15: o 1. miejsce

Turnieje ćwierćfinałowe mistrzostw Polski kadetek U-16 w koszykówce
Kraków, hala ul. Reymonta 22
g. 10: Bat Kartuzy – Widzew Łódź
g. 12.15: Wisła Can-Pack Kraków – X-Demon Tęcza Leszno
Nowy Sącz, hala MOSiR ul. Nadbrzeżna 34
g. 10: Żak Batpol Nowy Sącz – MKS MOS Katowice
g. 12.15: Basket Zgorzelec – SKS 12 Warszawa

CZWARTEK, 13 KWIETNIA
I liga koszykarek
g. 17: Korona Politechnika Kraków – AZS Uniwersytet Warszawski; hala PK ul. Kamienna 17
I liga koszykarzy
g. 19: AGH Kraków – SKK Siedlce; hala AGH ul. Piastowska 26a

PIĄTEK, 14 KWIETNIA
I liga koszykarzy
g. 19: AGH Kraków – SKK Siedlce; hala ul. Piastowska 26a

Komentowanie zablokowane.