Krakowski terminarz halowy 1-3.5

Pierwszy weekend maja będzie obfitował w wydarzenia dużej rangi. W kalendarzyku ujmujemy również mecze lokalnych drużyn, które można zobaczyć w tv.
Kalendarzyk obejmuje siatkówkę żeńską i męską oraz koszykówkę męską.

PIĄTEK, 1 MAJA
Turniej finałowy o awans do I ligi siatkarzy
Katowice, hala OS Szopienice, ul. 11 listopada 16 (transmisje na żywo z całego turnieju można oglądać TUTAJ)
g. 15.30: Hutnik Kraków – Centrum Augustów (gr. A)

Turniej półfinałowy o awans do II ligi siatkarek
Wadowice, hala ZSP nr 1, ul. Słowackiego 2
g. 18.05: Skawa Wadowice – Marba Sędziszów Młp.

Turniej półfinałowy o awans do II ligi siatkarzy
Chełmek, hala PZS nr 8, ul. Krakowska 18
g. 17: UKS Iflo Kosmet-Hurt Biała Podlaska – Tęcza Sędziszów Młp.

Turniej finałowy akademickich mistrzostw Polski siatkarzy, Kraków
hala Uniwersytetu Ekonomicznego, ul. Rakowicka 27, centralne boisko
g. 9: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Zielonogórski (gr. B); g. 10.30: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski z Olsztyna – Politechnika Gdańska (B); g. 12.30: Uniwersytet Ekonomiczny – Akademia Leona Koźmińskiego Warszawa (C), g. 14: Politechnika Poznańska – PWSZ Nysa (C); g. 15.30: UZ – PG (B); g. 17.30: UEK – PWSZ N. (C).
hala Politechniki Krakowskiej, ul. Kamienna 17, centralne boisko
g. 8.45: AWF Biała Podlaska – Uniwersytet Łódzki (A); g. 10.15: Uniwersytet Rzeszowski – Wyższa Szkoła Menedżerska Warszawa (D); g. 13: Uniwersytet Adama Mickiewicza Poznań – AWF B. P. (A); g. 14.30: Uniwersytet Śląski Katowice – URz (D); g. 16: AGH – UWM (B); g. 17.30: ALK – PP.

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski kadetów U-16 w koszykówce
Kraków, Hala Treningowa Wisły, ul. Reymonta 22
g. 16: Rosa Sport Radom – MKKS Rybnik
g. 18.15: Wisła Kraków – Zastal Zielona Góra

SOBOTA, 2 MAJA
Orlen Liga – o 3. miejsce
g. 17: Polski Cukier Muszynianka – Impel Wrocław; hala „Muszyna” Rynek 13

Turniej finałowy o awans do I ligi siatkarzy
Katowice, hala OS Szopienice, ul. 11 listopada 16 (transmisje na żywo z całego turnieju można oglądać TUTAJ)
g. 15.30: Czarni Katowice – Hutnik Kraków (gr. A)

Turniej półfinałowy o awans do II ligi siatkarek
Wadowice, hala ZSP nr 1, ul. Słowackiego 2
g. 18: Skawa Wadowice – AZS UMCS TPS Lublin

Turniej półfinałowy o awans do II ligi siatkarzy
Chełmek, hala PZS nr 8, ul. Krakowska 18
g. 17: Grunwald Chełmek – UKS Iflo Kosmet-Hurt Biała Podlaska

Turniej finałowy akademickich mistrzostw Polski siatkarzy, Kraków
hala Uniwersytetu Ekonomicznego, ul. Rakowicka 27, centralne boisko
g. 9: UWM – UZ (B); g. 10.30: AGH – PG (B); g. 12: UEK – PP (C); g. 13.30: PWSZ – ALK (C).
g. 16: ćwierćfinał (1. C – 2. B); g. 17.30: ćwierćfinał (1. B – 2. C); g. 19: termin ewentualnego meczu o medal w typie uczelni dla drużyn, które nie zakwalifikowały się do ćwierćfinału.
hala Politechniki Krakowskiej, ul. Kamienna 17, centralne boisko
g. 9: UŁ – UAM (A); g. 10.30: WSM – UŚ.
g. 13: ćwierćfinał (1. A – 2. D); g. 14.30: ćwierćfinał (1. D – 2. A); g. 17: termin ewentualnego meczu o medal w typie uczelni dla drużyn, które nie zakwalifikowały się do ćwierćfinału.

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski kadetów U-16 w koszykówce
Kraków, Hala Treningowa Wisły, ul. Reymonta 22
g. 15: Zastal Zielona Góra – MKKS Rybnik
g. 17.15: Wisła Kraków – Rosa Sport Radom

NIEDZIELA, 3 MAJA
Orlen Liga – o 3. miejsce
g. 17: Polski Cukier Muszynianka – Impel Wrocław; hala „Muszyna” Rynek 13

Turniej finałowy o awans do I ligi siatkarzy
Katowice, hala OS Szopienice, ul. 11 listopada 16 (transmisje na żywo z całego turnieju można oglądać TUTAJ)
g. 11: 1. miejsce gr. A – 2. miejsce gr. B
g. 14: 1. miejsce gr. B – 2. miejsce gr. A

Turniej półfinałowy o awans do II ligi siatkarek
Wadowice, hala ZSP nr 1, ul. Słowackiego 2
g. 13: AZS UMCS TPS Lublin – Marba Sędziszów Młp.

Turniej półfinałowy o awans do II ligi siatkarzy
Chełmek, hala PZS nr 8, ul. Krakowska 18
g. 14: Grunwald Chełmek – Tęcza Sędziszów Młp.

Turniej finałowy akademickich mistrzostw Polski siatkarzy, Kraków
hala Uniwersytetu Ekonomicznego, ul. Rakowicka 27, centralne boisko
g. 9: półfinał o miejsca 1-4 (zwycięzca 1. C/2. B – zwycięzca 1. A/2. D); g. 10.30: półfinał o miejsca 5-8 (przegrany 1. C/2. B – przegrany 1. A/2. D);
g. 13: o 3. miejsce
g. 15.30: finał
hala Politechniki Krakowskiej, ul. Kamienna 17, centralne boisko
g. 9: półfinał o miejsca 1-4 (zwycięzca 1. B/2. C – zwycięzca 1. D/2. A); g. 10.30: półfinał o miejsca 5-8 (przegrany 1. B/2. C – przegrany 1. D/2. A); g. 13: o 7. miejsce; g. 14.30: o 5. miejsce.

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski kadetów U-16 w koszykówce
Kraków, Hala Treningowa Wisły, ul. Reymonta 22
g. 10: Zastal Zielona Góra – Rosa Sport Radom
g. 12.15: MKKS Rybnik – Wisła Kraków

Komentowanie zablokowane.