Krakowski terminarz halowy 12-18.12

Prezentujemy rozkład spotkań lig siatkarskich i koszykarskich ostatniego pełnego tygodnia rozgrywkowego w tym roku kalendarzowym.
Poniżej znajduje się spis meczów z lig centralnych z całej Małopolski oraz lig wojewódzkich z Krakowa i okolic, a także akademickich mistrzostw Małopolski. Terminarz obejmuje siatkówkę żeńską i męską oraz koszykówkę męską.

PIĄTEK, 12 GRUDNIA
III liga siatkarzy
g. 20.30: Hutnik II Dobry Wynik Kraków – Zalew Świnna Poręba; hala III LO os. Wysokie 6

SOBOTA, 13 GRUDNIA
Orlen Liga
g. 17: Polski Cukier Muszynianka – Developres SkyRes Rzeszów; hala „Muszyna” Rynek 13
I liga siatkarek
g. 16: Ekstrim Gorlice – Sparta Warszawa; hala OSiR ul. Sportowa 9
Krispol Liga
g. 18: Kęczanin Kęty – Krispol Września; hala OSiR os. Nad Sołą 29
II liga koszykarzy
g. 17: AZS AGH Alstom Kraków – Stalma AZS UMCS Lublin; hala AGH ul. Piastowska 26a

II liga siatkarek
g. 17: Bronowianka Kraków – Sokół Zator; hala ul. Zarzecze 124
II liga siatkarzy
g. 15.30: Contimax MOSiR Bochnia – Płomień Sosnowiec; hala MOSiR ul. Poniatowskiego 32
g. 18: Hutnik Kraków – Kłos Olkusz; hala os. Wysokie 6

III liga siatkarek
g. 17: Maraton Krzeszowice – Salos Staniątki; hala ul. Długa 22
g. 17.45: AZS AWF Kraków – Sandecja Nowy Sącz; hala AWF al. Jana Pawła II 78
g. 18: Dalin Myślenice – Salos Kraków; hala widowiskowo-sportowa ul. Zdrojowa 9
IV liga siatkarek
g. 14: Salos II Staniątki – Grunwald Chełmek; hala ZS im. Jana Pawła II w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
g. 17: Valkiria Kraków – Aktywni Raba Wyżna; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35

NIEDZIELA, 14 GRUDNIA
Krispol Liga
g. 13.45: Pekpol Ostrołęka – AGH AZS Kraków (transmisja na części kanałów telewizji regionalnej, niesprecyzowana jest sytuacja z TVP Sport, natomiast można będzie zobaczyć mecz TUTAJ – należy kliknąć w zakładkę „Transmisje”)
III liga siatkarek
g. 11: Wisła Kraków – Maraton Krzeszowice; hala ul. Reymonta 22

PONIEDZIAŁEK, 15 GRUDNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. Piastowska 26a
g. 20.30: Krakowska Akademia – Uniwersytet Pedagogiczny; hala SP nr 31 ul. Prusa 18
AMM koszykarzy
g. 20.15: PWSZ Tarnów – AGH; hala ul. Mickiewicza 8

WTOREK, 16 GRUDNIA
AMM siatkarek
g. 19.30: UP – UJ; hala os. Stalowe 17
19.30: Collegium Medicum – Politechnika Krakowska; hala ul. Bandurskiego 9
AMM siatkarzy
g. 20.30: CM – Uniwersytet Rolniczy; hala ul. Bandurskiego 9
g. 21: UP – UJ; hala os. Stalowe 17
AMM koszykarzy
g. 17.45: Akademia Wychowania Fizycznego – UR; hala al. Jana Pawła II 78
g. 18.30: Uniwersytet Ekonomiczny – UJ; hala ul. Rakowicka 27

ŚRODA, 17 GRUDNIA
III liga siatkarek
g. 19: Wisła Kraków – MKS Andrychów; hala ul. Reymonta 22

CZWARTEK, 18 GRUDNIA
AMM siatkarek
g. 18: Uniwersytet Rolniczy – PWSZ T.; hala ul. 29 listopada 58
g. 21: AGH – PK; hala ul. Piastowska 26a
AMM siatkarzy
g. 17.30: UR – PWSZ Tarnów; hala ul. 29 listopada 58

Komentowanie zablokowane.