Krakowski terminarz halowy 12-18.3

Kolejny tydzień, poza rozgrywkami ligowymi, zdominują akademickie mistrzostwa Małolski, w których zapadną rozstrzygnięcia w fazie półfinałowej.
Kalendarzyk obejmuje siatkówkę żeńską i męską oraz koszykówkę męską.

CZWARTEK, 12 MARCA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19.15: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Ekonomiczny; hala al. Jana Pawła II 78

SOBOTA, 14 MARCA
II liga siatkarek
g. 18: AGH Kraków – Grupa Azoty PWSZ Tarnów; hala AGH ul. Piastowska 26a
III liga siatkarek
g. 17: Maraton Krzeszowice – Skawa Wadowice; hala CKiS ul. Długa 22
III liga koszykarzy
g. 14: AZS Politechnika Krakowska – Cracovia 1906; hala PK ul. Kamienna 17

Finał mistrzostw Małopolski młodziczek w siatkówce
Kraków, hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35
g. 9.30: Sparta Volleyball Kraków – Jedynka Tarnów (gr. A)
g. 11: MKS Andrychów – Dalin Myślenice (gr. B)
g. 12.30: MKS MOS Wieliczka – Jedynka (A)
g. 14: Sandecja Nowy Sącz – Dalin (B)
g. 15.30: Sparta – Wieliczka (A)
g. 17: Andrychów – Sandecja (B)
g. 18.30: o 5. miejsce (3. A – 3. B)

NIEDZIELA, 15 MARCA
II liga siatkarek
g. 18: AGH – Grupa Azoty PWSZ; hala ul. Piastowska 26a
III liga koszykarzy
g. 16: Regis Wieliczka – Wisła Kraków; hala gimnazjum ul. Piłsudskiego 20

Finał mistrzostw Małopolski młodziczek w siatkówce 
Kraków, hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35 (relacje z niedzielnych meczów będzie można zobaczyć na stronie: http://www.sportkrak.tv/live/)
g. 10: półfinał 1. A – 2. B
g. 12: półfinał 2. A – 1. B
g. 14.30: o 3. miejsce
g. 16: o 1. miejsce

PONIEDZIAŁEK, 16 MARCA
AMM siatkarek
g. 18: PWSZ Tarnów – Uniwersytet Jagielloński; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8 (zaplanowano dwa mecze, jeden po drugim)
AMM siatkarzy
g. 18.30: UEK – AWF; hala UEK ul. Rakowicka 27
AMM koszykarzy
g. 20: PWSZ Tarnów – Collegium Medicum UJ; hala ul. Mickiewicza 8

WTOREK, 17 MARCA
III liga siatkarek
g. 19.30: Wisła Kraków – Kęczanin Kęty; hala ul. Reymonta 22
AMM siatkarek
g. 18.30: UEK – Uniwersytet Pedagogiczny; hala ul. Rakowicka 27
g. 18.30: Uniwersytet Rolniczy – Politechnika Krakowska; hala al. 29 listopada 58
g. 21: Akademia Górniczo-Hutnicza – AWF; hala ul. Piastowska 26a

AMM siatkarzy
g. 21: AWF – UEK; hala al. Jana Pawła II 78
g. 21: UP – PK; hala UP os. Stalowe 17
g. 21: CM UJ – UR; hala CM ul. Badurskiego 9
AMM koszykarzy
g. 21: PK – UR; hala ul. Kamienna 17

ŚRODA, 18 MARCA
III liga siatkarek
g. 19.30: AZS AWF Kraków – Maraton Krzeszowice; hala al. Jana Pawła II 78
AMM siatkarek
g. 20.30: PK – UR; hala ul. Kamienna 17

CZWARTEK, 19 MARCA
AMM siatkarzy
g. 18.30: PK – UP; hala ul. Kamienna 17

Komentowanie zablokowane.