Krakowski terminarz halowy 13-15.2

Prezentujemy kolejną odsłonę kalendarzyka, w którym po przerwie wracają rozgrywki ligowe, tym razem – siatkarskie.

PIĄTEK, 13 LUTEGO
III liga siatkarek
g. 20.15: Salos Kraków – Iskry Grybów; hala ZSOI nr 3 ul. Strąkowa 3a
III liga siatkarzy
g. 20: Hutnik II Dobry Wynik Kraków – Gorce McArthur Nowy Targ; hala III LO os. Wysokie 6

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski kadetek w siatkówce
Proszowice, hala ul. Parkowa 10
g. 9.30: MKS MOS Wieliczka – Setbol Oświęcim (gr. B)
g. 11: Pogoń Proszowice – Sparta Kraków (B)
g. 12.30: Sandecja Nowy Sącz – Dalin Myślenice (gr. A)
g. 14.30: Setbol – Sparta (B)
g. 16: MKS MOS – Pogoń (B)

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski kadetów w siatkówce
Nowy Sącz, hala MOSiR ul. Na Rurach 16
g. 15: Dunajec Nowy Sącz – Jedynka Biecz (gr. A)
g. 17: Kęczanin Kęty – MKS Andrychów (gr. B)

SOBOTA, 14 LUTEGO
Krispol Liga
g. 18: AGH AZS Kraków – Espadon Szczecin; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga siatkarek
g. 18: Kampus Wielicki – Bronowianka Kraków; hala Kampusu ul. Piłsudskiego 105
II liga siatkarzy
g. 16: Contimax MOSiR Bochnia – Hutnik Kraków; hala MOSiR ul. Pułaskiego 32
g. 17: MKS Andrychów – Błękitni Ropczyce; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
g. 18.30: Kłos Olkusz – Płomień Sosnowiec; hala MOSiR ul. Wiejska 1
Młoda Orlen Liga
g. 16: Polski Cukier Muszynianka – Atom Trefl Sopot; hala Gimnazjum im. Słowackiego ul. Daszyńskiego 23

III liga siatkarek
g. 12: Salos Staniątki – MKS Andrychów; hala ZS im. Jana Pawła II w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
g. 13: Wisła Kraków – Dwójka Krynica; hala ul Reymonta 22 (internetowa transmisja telewizyjna „na żywo” na wisla.tv)
g. 15: Salos Kraków – AZS AWF Kraków; hala ZSOI nr 3 ul. Strąkowa 3a
g. 16: Maraton Krzeszowice – Skawa Wadowice; hala ul. Długa 22
IV liga siatkarek
g. 16: Salos II Staniątki – Valkiria Kraków; hala ZS im. Jana Pawła II w Niepołomicach ul. 3 maja 2a

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski kadetek w siatkówce
Proszowice, hala ul. Parkowa 10
g. 10: Poprad Stary Sącz – Dalin (A)
g. 12: Pogoń – Setbol (B),
g. 14: Sandecja – Poprad (A)
g. 16: Sparta – MKS MOS (B)
g. 18: o 5. miejsce (3. A – 3. B)

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski kadetów w siatkówce
Nowy Sącz, hala MOSiR ul. Na Rurach 16
g. 10: Hutnik Dobry Wynik Kraków – Jedynka (A)
g. 12: Gryf Brzesko – Andrychów (B)
g. 14: Dunajec – Hutnik (A)
g. 16: Kęczanin – Gryf (B)
g. 18: o 5. miejsce (3. A – 3. B)

NIEDZIELA, 15 LUTEGO
Krispol Liga
g. 14: Kęczanin Kęty – Victoria Wałbrzych; hala OSiR os. Nad Sołą 29 (transmisja w TVP Regionalnej od 13.35)

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski kadetek w siatkówce
Proszowice, hala ul. Parkowa 10
g. 10: półfinał 1. A – 2. B
g. 12: półfinał 2. A – 1. B
g. 15: o 3. miejsce
g. 17: o 1. miejsce

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski kadetów w siatkówce
Nowy Sącz, hala MOSiR ul. Na Rurach 16
g. 10: półfinał 1. A – 2. B
g. 12: półfinał 2. A – 1. B
g. 15: o 3. miejsce
g. 17: o 1. miejsce

Komentowanie zablokowane.